Souboj platforemCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:5 199

Taky vám přijde, že i s obrovskou nabídkou hned několika streamovacích platforem pořád není na co koukat? Nebo jste už všechno viděli? To je problém, který zažívá i Cyprienův hrdina Damien v tomto krátkém skeči ze života.

Poznámky:
OCS je francouzská síť televizních stanic, které francouzským divákům zprostředkovávají mimo jiné tvorbu HBO.
France Télé, M6, TF1 jsou francouzské televizní stanice. France Télé je veřejnoprávní síť, M6 je soukromá stanice a TF1 je první a nejstarší francouzský televizní kanál, dnes již zprivatizovaný.
myCanal je platforma francouzského placeného TV kanálu Canal+.
Hledám byt nebo dům je neoficiální překlad názvu francouzské reality show Recherche appartement ou maison, ve které realitní makléři pomáhají lidem najít si jejich vysněné bydlení.
Kapitánka Marleau a Vraždy v Rocamadouru jsou neoficiální překlady názvů francouzských krimi seriálů.
Pierre Niney je francouzský herec, kterého můžete znát například z hlavní role ve filmu Yves Saint Laurent.

Přepis titulků

SOUBOJ PLATFOREM Jsem hrozně ráda, že se stěhujeme k sobě… - Jo. - …a že budeme ve vlastním, ale tohle! Není moc velká? Ne, velikostně akorát na koukání na filmy a na hraní her. Kam si mám dát své věci? - Už se mi nechce, neodpočineme si?

- Dobře. Dám si sprchu, vybereš zatím něco? Musíš mi vynahradit, že mám byt vzhůru nohama. Jasně. To je úkol pro mě. - Mám pro vás lahůdku. Korejci v zajetí a… - Hru na oliheň? - To už jsem viděla. - Nevadí. - Mám skvělý dokumentární seriál. - O sériovém vrahovi? - Nic jiného nemáš. - To není pravda, je to o… - O sektě. Je to o sériovém vrahovi v sektě.

Ale nevadí. Nabízím i filmy. Hádám, že hledá Star Wars. Star Trek nechtěl, víš o tom? Prakticky to samé. Doporučuju mu to na 92 %. Všechno doporučuješ na 92 %. No tak si to zkus. Beztak taky Star Wars nemáš. Možná jo, možná ne. Nevím. U tebe nic nejde najít s tím blbým rozhraním. Není to má práce.

Dělám to jako koníček. 9 €, to mě nezabije. Chlapci, nehádejte se, to já jsem koupil Star Wars. Taky Simpsonovy, X-Meny, Pixar… - Já chci taky něco koupit. - Taky jsem koupil Marvel - a všechny klasiky z dětství. - Co Star Wars? To už jsme viděli tisíckrát. Taky si myslím.

Přesně, Disney+, máš jen to, co už jsme viděli milionkrát. Mám i novinky. Seriál o psovi ze Vzhůru do oblak, o Thorovu bratrovi, vidličce z Toy Story… O vidličce z Toy Story? Posloucháš se vůbec, Disney+? O čem to bude příště? O dvojčeti Ratatouille? O Vaianině kuřím oku? Krypto a je to. Právě jsem koupil práva na French Open a první ligu. Jistě, Damien se nastěhuje ke své holce - a při první intimní chvíli budou sledovat Brest vs.

Nantes. - Pravda. Nezapomínejte na francouzské platformy, máme Hru o trůny, Živé mrtvé, - Boj o moc. - Takže věci z HBO? - No, ano. - Věděli jste, že HBO bude i ve Francii? - Ne, to jsem nevěděl. - Vezme ti celou nabídku. - Jsem v prdeli. Co tam mám dál? - Do prdele, nic dalšího nemám! - Já mám Vraždy v Rocamadouru. - Neslyšeli jste něco? - Jo, to je Salto, úplně vzadu. No jo, platforma od France Télé, M6, TF1. Bude prdel.

Salto, co máš v nabídce? Mám třeba Kapitánku Marleau. - Já to říkal. Nemůžu z něj. - Tak já ji schovám. - Vy Francouzi jste fakt srandovní. - Dobrý den, myCanal, těší mě. - Odkdy má Damien myCanal? - Táta mu dal svůj účet. Od toho je rodina. - Podvod. - A se mnou si kupují i vás. Kromě Primu. Prime, nechceš k nám? - Ne. Do prdele. Damien zapomněl heslo a jeho táta spí. Sakra. Stejně si Damien vybírá mě.

Starý dobrý akční film. Žádné titulky. Nic neověřuju, jen tam dám filmy, oni si poradí. Titulky, netitulky. - Aspoň se naučí anglicky. - Damien přidává novou platformu. 7 dní zdarma. - Dobrý den, jsem Apple TV+. - Dobrý den, Salto. - Nikoho dalšího nepotřebujeme. - Nevyráběl mobily a počítače? Asi vás neinformovali.

Mám seriály jako The Morning Show, Ted Lasso nebo něco s Jasonem Momoou. A dál? Toť vše. - Toť vše? - Ale mám Anistonovou, Carella, Evanse, Timberlaka, desítky cen za každý seriál. Damien s přítelkyní jistě ocení kvalitu, ne kvantitu, co Prime? - Mám Jurský park 2, ale jedničku najít nemůžu. - Tu mám já! Jsou to teda Čelisti, ale je to stejný režisér a zvířátko, co žere lidi.

- Doporučuju na 92 %. - Nechci do toho skákat, ale já mám Hledám byt nebo dům. V předpremiéře. Ale nesmí vám vadit Stéphane Plaza. - Tak nějaký horor. - Vybral si mě. Ani jsem nevěděl, že to máme. Ale je to za peníze. - Mám to, ale za peníze. - Takže to nemáš. - Nemám. Pst, Damiene, pojď sem. Jsem zadarmo, nic neplatíš. - Torrente, vidíme tě.

- Jen pokračujte. Jako bych tu nebyl. Jen si zvedejte ceny. - My nic nezvedáme. - Mluví o Netflixu. Cože? Já ceny nezvedám. - Možná jen jednou. - Třikrát. Počítal jsem to. - Salto, ty řiťolezče! Tak občas zvednu ceny, ale funguju už od roku 2014, uvidíme vás za pár let. - Já tu jsem nejdéle a jsem pořád zdarma. - Takže teď už je tu i YouTube. Mluvíme o filmech nebo seriálech, ne o challengích nebo Cyprienových „kraťasech“.

Co prosím? Srpnové vlogy od Léna Situations! Pět řad, 31 dílů. - Nebo Croûtonovic prázdniny! Miliony sledujících. - Prý zadarmo. - Co ta kupa reklam před videy? - Jedna krátká. - Tři, počítal jsem to. - Nemůžu za to, že škudlí a nekoupí si Premium. Damiene, nech je se hádat. U mě je vše zdarma. Máš i seriály v originále s titulky? Jas¿a©ka, to je pro m€ hra©ka. Jen si místo copyrightu domyslíte Č a všude jinde háčky a je to.

- A titulky jsou zpožděné. - To není pravda! TO NENÍ PRAVDA! - Jinak to je… - Krádež. - Prosím tě, viděl jsi své ceny? No počkat, Apple TV+ je taky drahý. Netflix mezitím zvýšil ceny. - Hajzl! - Jen o euro, nikdo si toho nevšiml, dokud nic neřekl. Mám všechny filmy od Foxu a taky Star… - Damiene…

- …Marvel, Avengers… - Přes 4 000 filmů a seriálů. - Já taky. A odběr jeho oblíbence na Twitchi. - Apple TV+ je správná volba. - Tutoriál na opravu pračky. - Sporty. V pohodě? Jo. Zdá se mi to, nebo sis předplatil 17 platforem? - První měsíc byl zdarma. - A co jsi teda vybral? Napadlo mě, že na Net… Na Pri… Nebo vlog… Nebo na Salto… To nevypadá špatně, ne?

- Co? - Herec v hlavní roli sice není Pierre Niney, ale není špatný. A na té herečce něco je, ne? - O čem to je? - O lásce. - Snad to není moc hloupoučký. - Trošičku, ale je to dobrý. Začátek je fakt super, nevím, jak to pak pokračuje. - Ale je to nízkorozpočtový film. - Všimla jsem si, kulisy nejsou kdovíco. - Moc se mi ten příběh líbí. - Mně taky, moc. To kupuju!

Hned! - Ne, já z toho udělám seriál. - Já to chci, než přijde HBO. Mutant vs. superhrdinka, bude to hit. Nechte mi to, já nemám nic. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář