Souboj filmůCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:3 752

Jak by to vypadalo, kdyby se mezi sebou hádaly filmy o to, na který si máte koupit lístek do kina? Dejte nám vědět do komentářů, který film by takový souboj vyhrál u vás.

Přepis titulků

KINO SOUBOJ FILMŮ - Něco dalšího přijde. - Nechal jsem si ujít životní příležitost. Ale nepovídej. Film tě přivede na jiné myšlenky. Na co máš chuť? Marvelovka. Tak pojď, Damiene. Ne, pojď za náma, máš přece rád akci. Vyber si nás.

Vyber si nás. - Víš co? Vybírej ty, já dojdu pro jídlo. - Ale Damiene! Co žánr? Cokoliv chceš. Jenže já nevím co. Pro koho to je? Tvýho kluka? Tak už dál nehledej. Auta, kaskadérský kousky, akce, bikiny. - To by se mu mohlo líbit. - Auta a bikiny? Nic lepšího nemáte? Zapomněl říct, že máme i vzrušující příběh s hlubokými postavami. - A drifty.

- Damien není zabedněnej. - Ale viděl prvních devět. - Marvel je jistota. Fantastika, super postavy, akce, pro Damiena ideální film. I pro jeho holku. - Pokud ale neznáte všech 27 marvelovek, nic nechápete. - Nene. - Je lepší, když jste viděli jedničku, ale není to nutné! - A WandaVision. - Takže musíte znát seriál? - A posledního Spider-Mana. - A k poslednímu Spider-Manovi… - Ostatní Spider-Many. Ale na WandaVision stačí čtyři Avengers.

- Skvělý! - A taky Lokiho. Když už superhrdinský film, tak aspoň jedinečný a originální příběh: The Batman. Nojo, sedmý reboot Batmana, fakt originální. To je něco jiného. Já nejsem Batman, ale The Batman. Takže Keaton, Kilmer, Bale, Affleck nejsou Batmani? Nejsou to The Batmani. Nic nemá na romantickou komedii, pokud jde o zažehnutí jiskry ve vztahu.

- Budete se držet za ruku. - Zapomenete na problémy. Všechny máte stejný příběh. Muž a žena po rozchodu, kteří nemůžou být rozdílnější, k sobě k překvapení ostatních pocítí lásku. No, máme hezkou synopsi. Jen je to synopse k jinému filmu. - Aha. - Sakra. - Zato můj konec nelze předvídat. - Kdo jsi?

- Neřeknu. Jsem mega tajemnej. Má zápletka je založená na neuvěřitelném zvratu. Jako naše. Damien se necítí dobře, nechce si lámat hlavu s kdovíjakou zápletkou. - Chce prostě akci a výbuchy. - Těch máme dost. Možná až moc. Dobrý den, jak se máte? Nic moc. Měl jsme dva velmi důležité pohovory, mělo to vyjít, ale trvalo mi odpovědět, takže…

Dobře. Co si budete přát? Cukrovou vatu, Pringles, M&M's, Haribo, Lays, salámky, vodu perlivou, neperlivou, - nanuky, Ben & Jerry's, Magnum? - Popcorn! - Popcorn? Dobře. Sladký, nebo slaný? Všichni radši sladký, to je bez debat. Zábava, radost, prostě sladký popcorn. Cože? Kecy! Sladký se lepí na prsty. Pak sáhneš na sedačku, všude chlupy, pak s tím jíš.

Já… - Jo! Animák. - To ne! Hlavně ne ji! Hlavně ne ji! - Nechci ji poslouchat. - Koho? No přece Disneyho! Mirabel, už mě ty tvý chytlavý písničky serou! Nemůžeš chvilku nezpívat? - Však přece nezpívám.

- Přestaň zpívat, Disney! - Nevím, o čem to mluvíte. - Nezpívej! Tak. Už zpívat nebude. Díky, Bate, the Bate. A tohle je co? Nojo, co to je? Skvělá volba! - Ochraňuj mě, miláčku! - A hele, díky mně se k sobě páry v kině choulí.

To se Damienovi bude líbit. - Pane. - Ach, promiňte. Ne, horor ne. Oel ngati kameie vám všem. Všichni Avatara viděli a zbožňovali, - takže musíte zajít na dvojku. - Hlavně na tebe všichni zapomněli. Jednička vznikla před 13 lety. Lepší by byl reboot. The Avatar.

Jen navrhuju. Vy Amíci a ty vaše efekty, člověk už neví, kam se dívat. Zato dobrá komedie, odpočinete si, na nic nemyslíte. Na nic nemyslet? To dělali vaši scenáristi, ne? - Si myslí, že je vtipnej? - Máme největší rozpočet. V poměru cena/výkon na nás nikdo nemá. Navíc si film můžete užít ve 3D. Ngaruhu Eywa. Co to ten šmoula říkal?

Další urážka? - 3D je trapný, to už se nedělá. - Trapný. Teď se dělá 4DX, to je něco. No jasně. Hlava nám jde všude kolem z těch efektů a zvuku a co dalšího? Kopance do zad? Přestaňte s blbostma. Už žádný remaky, rebooty, speciální efekty, autozávody, jasný? Tak na mě zapomeňte. Já mám všechno, co říkal: remake, reboot, efekty, autozávody a navíc dinosaury.

Mlč! Není nad dobrý francouzský film. Přesně! My jsem francouzský film, vyber nás. - To si nemyslím. - Vy jste sci-fi. To se pozná podle toho bezďáka. Jsme možná sci-fi, ale nejenom to. - Jsme taky komedie. - Francouzská sci-fi komedie. Nebyl to původně webseriál? Hloupost.

Ale jo no. - Fakt? - Nebudu to kritizovat, já byl komiks. A co něco hlubšího? Nechtěl jsem se snižovat na vaši dětinskou úroveň, ale pokud hledáte oceňovaný film, stačí se podívat… - Vyhrál ceny, to bude asi dobrý. - Ne, je to past. - Bude divnej, nebo nudnej. - Ne, originální a přemítavý. Takže obojí.

Pokud na večírku řeknete, že jste mě viděli, uděláte dojem. Ten blb mě skoro nalákal. Ale chápeme se, mezi intelek… - Promiňte! - Do prdele. Kde se tu vzal? Chce nás napadnout? Copak to schovává pod rukou? Nic. Takhle vypadá autorský film. Takhle stojím normálně. Jistě.

- Kurva! - Čtyři hodiny? - To si dělá srandu. - Ale hrozně to ubíhá. To je normální, u filmů se usíná. - Šlofík je fajn. Vyberte mě. - Ne, nás! - Vyraz za dobrodružstvím. - Všichni rádi Batmana. Teda The Batmana. - Vyber nás. Ber sladký pro Chloé, určitě má ráda sladký. Neposlouchej ho. Lidi, co mají vkus, berou slaný. - Na co jdete?

- Co? - Na který film jdete? - Nevím, vybírá ho přítelkyně. Ty jsou nejlepší. Cože? Když jdete do kina a nevíte na co, je vidět, že film není to nejdůležitější. A co ten popcorn? - Já nevím. - Damienovi se bude líbit můj zvrat. - Láska zvítězí. - Vyber si nás! - Vyber pokračování Avatara.

- Francouzskou komedii. Vrací se původní obsazení, je to super film, no tak! - No tak, vyber si nás! - Vyber si nás! PROBÍHÁ TISK UŽIJTE SI FILM - Vzal jsi sladký, nebo slaný? - Je to mix. - To existuje? - Jo. Ale nejspíš to nebude dobrý. Nezeptáš se, na co jdeme? - Plně ti věřím.

- ČERNÉ OKO. - Super! - Fakt? - Jo, to jsem chtěl vidět. Tak super. Promiň, že jsem teď takovej protivnej. Ty za nic nemůžeš. Díky za tu vzpruhu. To je samozřejmý. Nečekal jsem, že ho zabila matka, hustý. Třeba to byl jiný film. Černé oko?

Taková blbost. A ten zvrat! Nebo ne. Víš co? Na filmu nezáleží. - Je to fuk. Necháme to na náhodě. - Tak jo. Hlavně že budeme spolu. TO KAPITOLA 8 - Už to začíná. - To je reklama. Chcete od všeho pryč? Podlehněte rozkoši nové… Slevy na NordVPN, což není obyčejná VPN, ale navíc blokuje závadný software, trackery a vyskakovací reklamy díky nové funkci „Ochrana proti hrozbám“.

Už můžeš jít. Mějte přístup k filmům a seriálům z celého světa bez geoblokátorů, ale pospěšte si a využijte exkluzivní slevy na dvouleté předplatné přes odkaz nordvpn.com/Cyprien. 30denní záruka vrácení peněz a antivirus zdarma. Využijte toho. Ale toho nanuka si dám. Čas na film! Nezapomeň odebírat, bírat, bír…

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Příliš dlouhéééééé.

31

Odpovědět

Vazne v 1:16 slysim "Zubatman"?

Zubatman The Animated Series HD Intro

01

Odpovědět

Taky mě to zarazilo. To víš - Frantíci...

01

Odpovědět

Takhle bohužel běžný Francouz vyslovuje anglické „the“ 😅.

40

Odpovědět

+ElTigreto "zu" je strasnyyyyy

01