Reklamy vs. realitaCyprien

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:7 119
Taky vám přijde, že reklamy v televizi jsou úplně odtržené od reality? Cyprien s pomocí svých kamarádů natočil video a srovnal reklamní spoty s každodenním životem.

Přepis titulků

Ti týpci, co vymýšlí televizní reklamy, jsou buď úplně zdrogovaní, nebo pochází z jiného světa. Myslím, že reklamy jsou věc, která je nejvíc odtržená od reality. Nemyslíte? Reklamy vs. realita. V reklamách. - Jsem sousedka. Nedávno jsme se viděli. - Pravda. - Vidím, že máte... - Koláč? Ano, je vynikající. Ne, děkuji.

Je to velký kus. Radši si dám... V realitě. - Odejděte odsud! - Radši bych Kinder... - Vypadni, nebo zavolám poldy! Jasný? - Ne, chci Kinder... To zrovna! To Bueno je moje! Reklama. - Promiňte, myslíte, že máte čisté zuby? - Ano, samozřejmě. - Ověříme to. - Koukněte. - Jakto? Čistila jsem si zuby! - Ale ne s Colgatem! Realita.- Promiňte... - Myslíš, že chci obtěžovat? Řekneš, že mám špinavý zuby a ty čistej zadek.

Táhni se svou zasranou kravatou! Reklama. Chceš vědět, zda se vrátíš k ex? Odešli "EX" na 81212. Realita. Pořád na tebe myslí, na 200 % se vrátí. Je mrtvá. Reklama. Začalo to svěděním a pocity pálení. Víte, co to je? Je to vaginální mykóza. Ne, už se nechci schovávat! Realita. - Víš... Mám vaginální mykózu. Ale nebudu se schovávat.

Svědí mě to. Ale neřeším to. Neboj, může se to stát každému. Počkej! Opravdu to pálí! Reklama. Vivelle Dop – jako beton. Realita. Určitě jsem ji oslabil. Reklama. S připojením 4G se ihned připojíte. Realita. - Tak já půjdu? - Ne, to je 4G. - Půjdu. Reklama.

Realita. Reklama. Sanex Natur Protect. Moc přírody. Realita. Sanex Natur Protect... Reklama. Realita. Reklama. Miluju svou banku. Realita. Moje banka je mi úplně fuk. Reklama.

Sním o bance. Realita. Sním o bance. Reklama. Realita. Do háje, padej! - Reklama. - Realita. Začni mě odebírat. Děkuji Ericovi za byt. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ještě je tu klasika s modrou neidentifikovatelnou tekutinou. Na to je vždycky spolehnutí.

40

Odpovědět

Zajímalo by mě, kolik chlapů by takovouhle sousedku skutečně vyhodilo ven. :-)

A podle mě to není "King" ale Kinder Bueno.

61

Odpovědět

Vskutku, na malý okamžik je tam i v záběru, díky, opraveno :)

30

Odpovědět

Třeba ti, co nemyslej ptákem?

22