Dark Souls 3Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:7 396

Dark Souls 3 je dalším dílem série, která je za svou obtížnost vychvalována i zatracována. Jaký názor na tento díl má hlas Upřímných trailerů?

Přepis titulků

Následující trailer má hodnocení "S" jako spoilery. Ale vážně, hra vychází dneska. Od vývojáře vaších oblíbených značek přichází série tak úspěšná, že nikdy už nic podobného nevytvoří. Ponořte se do akční RPG série, kterou milujete stejně, jako ji nesnášíte. Opět se prosekejte nelítostným světem Dark Souls, kde budete neustále umírat... Než to vzdáte a prostě proběhnete k dalšímu ohništi. No co, děláme to všichni.

Připravte se na další příběh, který jen těžko pochopíte, přestože je to třetí hra v sérii. Proskákejte se monotónním světem Lothricu. Nebo to je Lordran? Lando Calrissian? Zabijte všechny Lords of Cinder ve snaze... Zapálit oheň? Moment, rychle se na to mrknu. Když se Gwyn spojil s ohněm a porazil temnotu člověk se stal podřadnějším.

Pokládal lidstvo za přelétavá stvoření. No, to nevysvětlilo vůbec nic. Připravte se na díl Dark Souls, který je plný odkazů. Třetí díl se zoufale snaží navrátit vše, co jste milovali na prvním díle. Například Ohnivou svatyni, Anora Londa, Kováře Andreho, Cibuláka, vzývání slunce, depresivního chlápka, draky chrlící oheň na mostech, ty pitomé rytíře s obřími šípy a toho hajzla Patchese.

Co se stalo, příteli? Až zjistíte, že se nevrací nic z druhé hry, tak si oddychnete. Až na ten úžasný boj s obrem. Kdo by tu část nemiloval? Pak se zděste, až zjistíte, že v této hře jsou 3 bažinaté oblasti. Protože proto!

Připravte se na neustálé umírání v té nejtěžší hře ze série Dark Souls. Ani vaše zkušenosti s hrou nezabrání vašemu rozmáznutí, probodnutí, shození z mostu, obalení krev sajícími červy a sežrání různými ohavnostmi. Pak se připravte že budete rozsekáni na kusy jedněmi z nejsilnější bossů v Dark Souls. Ani z tutoriálu se nedostanete bez toho, abyste byli rozdrceni obrem. Každý nový boss je hrozbou pro vaši klávesnici. Jen o vlásek přežijete jejich surové útoky pitím svého kouzelného energeťáku.

Pak stejně zemřete, když se kamera zasekne ve zdi nebo tak něco. Jo, tohle je vážně fér. Zažijte naprosto minimální změny, které tu najdete. Například speciální bojové techniky, které budete ignorovat. Fialové vyvolávací znaky, které nikdy nepoužijete. A systém úmluvy, který vám umožní měnit náboženství rychleji než to dělá čerstvý magistr religionistiky. Užijte si frustraci, že od prvního dne neopravili ani jediný bug.

Tak si podržte cylindr, popadněte měsíční meč a připravte se naposledy chválit slunce. Pamatujte, nesejde na tom, jak špatně hru hrajete, pořád o tom můžete na internetu kecat. Účinkují: Tady je Dáma v černém, Obrněný Shrek, pan Ukradnu tvůj poklad, Andre Obr... kovář. Skutečný tulák, princ Joffery a Ash Ketchum.

Dork Slous 3 "Dobře ty" edice. Mysleli jste si, že se chválí jen slunce. Připravte se na chválu měsíci. Jo, zlato. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejtěžší díl série ? cože ? hrál to ? Je tam přesně jeden těžkej boss (Nameless king) a tim to končí. Jde vidět že nehrál Demon souls ani DS1. Přelad super, našel jsem dvě chyby - nemá být Anora Londa, ale Anor Londo.. a Andre the Giant by se neměl překládat. Díky za překlad.

04

Odpovědět

honest trailer na bloodborne?

10

Odpovědět

Ve většině věcí mají pravdu, ale nesouhlasím s tím, že weapon skilly jsou k ničemu. Co jsem viděl, tak naprosta většina je ve hře používá.

20

Odpovědět

Souhlasím, na to jsem ve svém výčtu níže zapomněl. Jenom další detail, co dokazuje, že v tomhle videu nemají ponětí, o čem mluví.

01

Odpovědět

2:54 "..system, that will have you change your believe systems faster than a freshman religion major.." Opravdu? Čerstvý magistr religionistiky? :D Freshman je prvák, čili někdo kdo nastoupil, ne magistr. Major je obor, nikoliv titul, v tomto kontextu. Volně "přinutí vás měnit přesvědčení častěji než prvák obory náboženství na teologii" V každém případě rozdíl jak bota.

3:44 "praising the moon" - ok, měsíc se asi moc přeložit nedá, vzhledem k tomu, že u nás se pro zadnici podobný termín nepoužívá, ale "uctívat" by bylo rozhodně příhodnější než nějaké božstvo "chválit".

Chápu, že překlad je o kompromisu mezi zachováním původní struktury a zároveň adekvátní formě v jazyce, do kterého se překládá, ale tohle trochu trhalo uši.

60

Odpovědět

Chvalte služebníci chvaltá hospodina jeho jméno haleluje....co ty na to, snad ti to neutrhne uši :D

00

Odpovědět

Zabery z Bloodborne v 3:05 to co ma byt ?? velka spolocnost a taku chybu spravi???

35

Odpovědět

K***a když už tam ty reklamy strkáte tak aspoň ať fungujou d******e. Tohle není první video který sem musel načíst několikrát jen proto aby se rozběhla reklama.

85

Odpovědět

Tu uz je tak malo videi, ze Zlopan uz nema ani co komentovat. A samozrejme slavna 15 sekundova Vitana je pribeh sam o sebe :D

170

Odpovědět

Už mě to nebaví, od dob nového vedení to tady stojí za p**u!

211

Odpovědět

Horší překlad než "dobře ty" už bych pro "Git gud" nevymyslel.
-_-

280

Odpovědět

Pro redakci: Bohužel jste mě hluboce zklamali. Po téměř měsíci nenastala žádná změna k lepšímu. Budu se odkazovat přímo k příspěvku "Nejbližší plány na videacesky.cz".
1. Html5 videa - psali jste, že odstraní chyby zobrazování (které mělo pouze část návštěvníků), což je chvályhodné, ale to že přibudou jiné už tak fajn není. Od doby kdy se html5 objevilo, setkávám se se stále stejnými problémy - nemožnost si zapamatovat hlasitost (musí se ručně nastavit u každého) nebo časté zobrazování lišty bez jakékoliv aktivity.
2. Zcela nový web - ten už jste slibovali několik měsíců před tím (myslím od nového roku). Beru v potaz P.S. z příspěvku kde píšete že by měl být hotový max začátkem června, v tom vám ty 2 týdny dám. Přesto můžu silně pochybovat, ačkoliv se těším.
3. "Více videí od více překladatelů" - K tomuto navážu na větu z části 5, kde píšete cituji "užívat kvalitní web s 4+ videi denně". Chápu, že překládání videí není sranda, přeložit minutu zabere několikanásobek času. Přesto tvrdíte, že zde je (nebo spíše bude) 4 a více videí denně. Rychle jsem si prošel videa a jednoznačně vidím, že průměr videí denně je cca 2.5. Průměrná délka se velmi liší, ale řekl bych že bude něco kolem 4-6 minut (někdy s velmi extrémními výkyvy, ano). V nedávné době, kdy zde byly 4 videa za den je 17.5, z toho jedno video mělo hodnocení méně jak 3 hvězdičky (předtím 4 videa za den 12.4 - dvě z toho byly kratší než minuta).
4. Komunikace - zde se neodehrála větší změna, kterou bych zaregistroval, snad kromě těch strašných smajlíků.
5. Reklama - největší téma, v posledních pár dnech velmi probírané téma. V příspěvku z 28.4. jsem žádal o zveřejnění změny v počtu procent uživatelů s aktivovaným Adblockem. Tato informace by mě stále velmi zajímala. Sám jsem ho deaktivoval, ale právě v posledních dnech zvažuju o opětovné aktivaci. Nejsem žádný expert, ale zdá se mi, že pokud dáte reklamu před video, která má 15 sekund, nejde přeskočit a ještě je přitom velmi hlasitá, moc Vám to nepřidá. Jak peněz, tak popularity. Reklamní bannery mi nevadily, ale v poslední době začínaly blikat což také není příjemné. Prostě vyhněte se používání reklamy před videem, s tím bude určitě souhlasit většina návštěvníků. Přesto by mi možná ani nevadil baner navíc např. vpravo pod boxem (vedle komentářů) nebo v patičce, nesměly by být ale agresivní.
Pokud budete spouštět nový web, nebylo by úplně od věci zainvestovat do nějaké reklamy (ne nutně finančně, dohoda s jinými populárními weby může být užitečná) a více se zviditelnit. Je to velká příležitost. Nevím jak je to s vnímání a celkovou známostí tohoto webu, protože jsem jeho denním uživatelem (už více než 5 let), přesto zvýšení povědomí je vždy cesta dopředu.
Za případnou reakci děkuji a přeji mnoho štěstí do budoucna.

591

Odpovědět

tak si k tomu hod ještě jedno video od Ajvngou abys jich měl dost, ten dává většinou jedno video denně ale dělá to převážně sám + možná teď ještě někdo k němu přibyl

30

Odpovědět

Nevím jestli jsem rozumněl správně, ale That hates you almost as much as you love it je: Která vás nenávidí skoro tak moc jak ji vy milujete.

50

Odpovědět

Něco bylo pravdivý, něco ne. Bugy se neustále opravují, lokace rozhodně nejsou monotonní (wtf?), boss fighty nejsou fair? What are u, a casul? První boss si s ním vytřel p***l? Kdokoliv kdo hrál ds1 nebo i podřadné ds2, neměl s Grundyrem nejmenší problém a dal ho napoprvý. Depresivní týpek byl i v ds2, i v demon souls. Z úseků videa z boss fightu s Dancerem je vidět, že reviewer neumí časovat svoje rolly, tudíž lze snadno soudit, že nemá moc nahráno a vskutku je "casul". Dělá si srandu ze systému rychlé změny covenantů, vylepšení, které ocenila většina hráčů.
Z hlediska lore se podíval na jedno video od Vaatiho, není proto divu, že neví o čem mluví, pochopitelně se ale kvůli jedné recenzi nebude dívat na celý repertoár VaatiVidya. Někteří lidé nejsou udělaní do Dark Souls jako já.

Praise the Sun.

429

Odpovědět

Někteří hrajou hry i kuli zábavě, víme ?

Soupeření si člověk užije v Real World™ dost a dost.

82

Odpovědět

+omgTohle je honest trailer, a ačkoliv se snaží být vtipný, pořád jsou ty vtipy založeny na faktech, která nejsou pravdivá. Na to jsem směroval svoji kritiku.

PvP systém je základem dark souls už od Demon souls, neustálý strach z toho, že někdo může invadnout tvůj svět a roztrhat tě na kusy. Pokud dark souls neznáš, podívej se na jakákoliv videa od známých ds hráčů - co hrajou? PvE (single) nebo PvP? Ano, všichni z nich hrajou výhradně PvP, protože to je to, o čem DS hlavně je. Singleplayer je samozřejmě skvělý, ale po dohrání (a i během něho, ale spíš v NG+) jde už jen o PvP. Takže tvoje druhá věta "soupeření si člověk užije irl dost" je zcela nesmyslná.

18

Odpovědět

Wow, pravá maymay rakovina v jednom príspevku.

"What are u casulxDxDxD", "Praise the sunxDxDxD".

Rovno z 9fagu, čo chlapče ?

92

Odpovědět

+InergioBohužel tě nepotěším, 9gag již dlouho dobu nenavštěvuji.

What are u, a casul? Je hláška z videa, které v roce vydání ds bylo virální v komunitě dark souls hráčů, tzv. GiantDad build, s název HE'S BACK. Dovolím si tvrdit, že většina hráčů ds1, co hráli ds2 i ds3, zkrátka veteráni, toto video znají. META.

Praise the sun je další instance známe hlášky. Pouze nepochází z yt videa, ale přímo ze hry. Tentokrát ne většina, ale všichni ds hráči ji znají a ti trochu víc zažraní do soulsbourne serie ji používají jako univerzální pozdrav.

Ještě poslední věc, synu - mohl by jsi mi vysvětlit, proč do 'citací' ode mě přidáváš význam, který tam nepatří - znaky 'xDxD'?

16

Odpovědět

+InergioNo vďaka, že si mi objasnil niečo čo viem niekoľko rokov. Potom sa pozri kedy ty tie videa a hry vyšli, ľudia sa pohli ďalej a tie chujoviny v tomto roku fakt môže neironicky písať len niekto kto "dospel" dávno po tom čo vyšlo čo i len prvé DS.

Úplne mi pripomínaš tie decká čo sledujú pewdepie a podobne a všade píšu "brofist xDxDxD". A pridávam tam tie "xD" páč to si ty s tým 6 ročným komentom.

23

Odpovědět

+InergioZkrátka můžeš říct, že tě DS nezajímá a stačilo by to.

Okolo DS je obrovská komunita, která zná lidi jako OnlyAfro, VaatiVidya, Iron Pineapple, Oroboro, SunglihtBlade, PraiseTheSun, Wildpie, Lobos Jr, ArinsMind...

Je to komunita, o které nemáš absolutně žádné ponětí, když píšeš nesmysly o tom, že v podstatě nejznámější video z ds, i dnes, bylo zapomenuto v rok vydání a dnes to nikoho nezajímá.

Navíc řečmi o mojí nevyspělosti a přirovnáváním mě k rakovině jenom dokazuješ svoji nevyspělost.

13

Odpovědět

Díky za překlad! Možná bych jenom na konci nepřekládal to Andre the Giant, protože tohle je skutečná přezdívka dřívějšího wrestlera, který byl známý právě kvůli jeho mohutnosti... Ale video super.

41