V hlavní roli já

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:3 879

Jako svůj první příspěvěk posílám trailer k filmu V hlavní roli já (v originále A Film with Me in It). Je to už víc než rok starý snímek, přesto byl pro mě nejlepším filmem, kterým jsem v roce 2009 viděla. Pravá černá komedie plná irského humoru vypráví neobyklým způsobem o vzniku jednoho scénáře. V hlavních rolích uvidíte Dylana Morana a Marka Dohertyho. Hodnocení? 5 a půl pračky Whirpool, značka vítězů. Pokud Vás trailer zaujme, určitě film zhlédněte...

Přepis titulků

- Můžeš sem přijít?- Jsi v pohodě? Potřebuju tě... Hned teď? Prosím.. IFC Films uvádí Navrhnu ti scénář a ty mi řekneš, co si o něm myslíš. V domě jsou tři lidé... a stane se nehoda...

a někdo umře. Pak hned na to... se stane další nehoda. Tttto si přece neudělal, tos neudělal. Ty, ty s těmi úmrtími nemáš nic společného, protože tys je nezabil. Ne. Ne, Pierci, já jsem neudělal nic. Málokoho zabije padající lustr, Marku, málokdo spadne ze stoličky a zabodne si šroubovák do krku,to všechno v jedné půlhodince. To je důvod, proč bys měl teď být totálně vyděšený..

A pak umře další.. Co to je? Můj stojan na klarinet. Jsem další, že jo? Nikomu jsem nevolal.. - Teď máme dvě možnosti, jasný?- Prostě zavoláme policii.. To není jedna z nich. Ta první zahrnuje vousy a Maroko.

- Takže, já se vrátím zítra večer?- Jo, to bude perfektní, zítřek je fajn. Nemusíš mi děkovat.. "Zatraceně dobrá legrace" - Sam Adams, Philadelphia Weekly A taky bych chtěl říct, než se do toho dáme, že se velmi negativně stavíš téměř ke všemu, co navrhuju, a tím se to trochu komplikuje. Zabijácky vtipné, skvělé komediální výstupy -Ray Bennet, Hollywood Reporter Rozpárej je. Řetězovou pilou. Najednou je ti blbě z krve, nebo co?

- Tohle je normální lež, Pierci..- Ticho! To není lež, to je nová pravda. Mohl bys, prosím, říct této ženě, co se stalo? Já jdu udělat čaj. V hlavní roli já Opravdu bych ocenil nějakou podporu a jakoukoli pomoc,na kterou se zmůžeš, abych si nepřipadal jak nějakej duch, kterej se tu jak debil plazí úplně sám. Dík. Tohle je šílensví.. Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

film dobrej, ale opravdu vybornej trailer

180

Odpovědět

Film jsem videl uz pred nejakym tim casem, ale i tak jsem se podival na trailer, abych pravdu rekl, trailer je daleko zazivnejsi nez ten film.. nemoh jsme si pomoct a po pulhodine nudy jsem to vypnul .. toho typa, co hraje v black books docela zeru, ale timhle me vazne sklamal .. sorry .. odemne hodnoceni dve zehlicky indesit a mozna toaster ze stanku ;)

182

Odpovědět

video opraveno

180

Odpovědět

video nefunguje

180

Odpovědět

Výborný trailer. Hned jsem si ten film stáhl a určitě se na něj v dohledné době podívám. Všichni poděkujme Vločce.

180

Odpovědět

Napodobne ;)... cekal jsem dlouho na titulky, ale cekani se urcite vyplatilo - a pri scene s policistkou jsem se asi 10 minut nemohl prestat smat :)

180

Odpovědět

mě právě strašně moc, skvělá práce s kamerou (záběry alá Psycho), samozřejmě ten neoposlouchatelný irský přízvuk, Dylan a skvěle propracovanej scénář.. Kdyby takovýhle byly všechny filmy, nestěžuju si :)

180

Odpovědět

Dylana Morana mám rád z jeho živých vystoupení či z Black Book..ale tenhle film se mi moc nelíbil..

180