Bernardův dopis

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:5 086

Jak to může vypadat, když spisovatel dostane zamítavou odpověď nakladatele a jeho novela (na které pracoval celý víkend) je mu vrácena zpět? Bernard Black, majitel knihkupectví Black Books, Vám to ukáže. Tento bonus vyšel na DVD 3. série seriálu Black Books. V hlavní roli uvidíte Dylana Morana. Mimochodem, hudba je od Beethovena.

Přepis titulků

blackbooks.kvalitne.cz uvádí: -Bernardův dopis- Obávám se, že Váš román pro nás v tento moment není to pravé. Proto Vám vracíme Váš rukopis zpět. Doufám, že Vás toto odmítnutí nezarmoutí. Hodně štěstí,Barnaby Chessington-Howe-Foxworth. Odmítnutí. Odmítnutí.

Vážený paneChessingtone-Howe-Foxworthe, děkuji Vám za vrácení mého rukopisu a za Váš přiložený ohavný a strojený malý lístek. Obávám se, že Váš dopis pro mě není právě teď to pravé protože jsem strávil celý víkend psaním toho románu, který jste celý odmítl Předpokládám, že je to firemní politika odmítnout všechny rukopisy, které nebylypředloženy v 10ti stopém Braillově písmu.

A ano, jsem si vědom toho,že je to tradičně špatná forma reakce na kritiku a odmítnutí, ale já sem inovátor. Tudíž Vás budu nejspíše upřímně oslovovat jako... Odporného pidimužíka. Myslím, že Vaše smýšlení se změní, až se potkámea to mi věřte, že se potkáme Asi použiji Vaše oči jako ucpávky do uší,abych utlumil Vaše výkřiky, které budete vydávat, protože poté z Vás zůstane jen flekna podlaze.

Doufám, že Vás vaše násilná smrt nezarmoutí. S úctou, Váš Bernard Black. Každý... Každý souhlasil, Udělal to dobře, zabít toho nakladateletrumpetou, to byl tah génia. "Bernarde", říkali... Ne, "Brandone", říkali..."Gratulujeme!" "Tady, vezměte si ten košík plný dárků,a zůstaň s námi přes víkend." Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bétoven to je super skladba ;-D

200

Odpovědět

Konečne s prekladom :-) Mám to už dlhšie stiahnuté v origináli, no titulky potešia :-)

190

Odpovědět

Skvělý :-D :)

190

Odpovědět

hh

191