Dylan Moran - Víra

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 090
Počet zobrazení:6 378
Další stand-up je tu a tentokrát jsem vybral irského komika, Dylana Morana, kterého můžete znát z úžasného sitcomu Black Books. Část pochází z vystoupení Dylan Moran Live: What It Is, které se na ČSFD pyšní 90 %. Dylan tentokrát detailně řeší otázku víry a to nejen v oblasti náboženství, ale i politiky nebo vědy.

Komentáře (82)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje :(

110

Odpovědět

:D jéé, on tak vypadá i v civilu:)

350

Odpovědět

zlato sem doma! -> *zvuk opic* -> BANG"
:)

390

Odpovědět

Není to vystoupení, při kterém bych se smál, ale ze všech stand up komiků co si vzali jako téma náboženství, víru nebo církev rozhodně dává největší smysl. Aspoň se nesnaží kritizovat svou vlastní dětstkou představu o církvi založenou na zběžně prolistované obrázkové bibli a vydávat to za kritiku boha.

235

Odpovědět

Dlho som sa tak schuti nezasmial :) "The shop's closed, fuck off!"
Dylan je génius, muž slova a navyše Ír... A ten pohár v ruke už je proste bernardovská klasika :D

250

Odpovědět

jinak, Rowan Atkinson z Anglie, Dylan Moran z Irska, Craig Ferguson ze Skotska a Wales ????? uvidíme třeba se nám ještě někdo předvede ;)

221

Odpovědět

Miluju Iry, obzvlášť tohodle, je totiž až moc upřímný a nepotřebuje se přetvářet...jeho mimika a gesta vám často řeknou víc než jeho slova. Nejvíc umíram, když se začne hrabat ve vlasech:D Tomu kdo neviděl určitě doporučuju, obzvlášť What it is...chtěla jsem zmínit nějakou svoji oblíbenou hlášku, ale zjistila jsem, že to nepůjde, protože jich mám tolik, že nevím kterou vybrat, takže oprvdu musíte shlédnout sami:)

220

Odpovědět

Viděl jsem všechny tři jeho stand-up shows a můžu je jen doporučit, je to největší týpek, a donutí vás pochybovat i nad kouskem chleba :-D A What it is se mi líbí nejvíc :)

210

Odpovědět

trupkin: ani omylem ;) Dylan Moran pobaví a donutí k zamyšlení. Každá jeho stand up show je diamant žánru...Elmaleh...bleh...

211

Odpovědět

tohle je největší borec a hlavně mluví pravdu kterou si tolik lidí hnedka neuvědomí, lepší než posranej Elmelah nebo jak se menuje

212

Odpovědět

na Gada Elmaleha nema

1824

Odpovědět

Garf kto tu sakra mluvi o ceskym dabingu ??? kdybyses kouknul na ty videa co jsem sem dal zjistil bys ze to je PRELOZENY to znamena ze tam jsou ceske titulky

180

Odpovědět

garfe ty si jouda, on rek ze tam byl velky tresk po kterom vznikli opice z kterejch sme se vyvinuli tak k čemu by tam bylo tu velké Bum ? :D

180

Odpovědět

btw Devilrock:proc prekladat?.. hmm treba proto ze cesky dabing stoji za hovno a rozhodne bych se na to nedival.. hlavne ne s britskym prizvukem ktery se mi v AJ libi..

181

Odpovědět

u toho: there was a Big Bang!.. and then we all atd.. tam bych dal spis treba : bylo tu velke Bum! protoze bych rekl ze to spis myslel tak nejak..

1813

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)