Dylan Moran o Arnoldu Schwarzeneggerovi

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:442
Počet zobrazení:11 586

Dylan Moran má pro nás menší pokračování jeho úvah o Američanech. Dnes bude mluvit o jejich váze a o jednom známém, dnes již bývalém, guvernérovi.

Přepis titulků

Tohle je typ Američana, kterého potkáte v Evropě. Z nějakého důvodu je velmi dobře živený. Můžete ho potkat v muzeu, kde blokuje exponáty. "Co to je? Můžu to sníst? Kde jsem? Můžu se vyčůrat? Kde jsem?" Když ale přijdete do Ameriky, uvidíte, že je to velmi...

Panuje tam velmi soutěživá nálada. Lidé jsou velmi módní a extrémně hubení. Američané v Evropě jsou asi všichni ti, kteří se nechali krmit trubicí ve svém domě a pak je vyexpedovali do Evropy. Ale v Americe jsou lidé, kteří vypadají úžasně. Nevypadají skutečně.

Třeba prťavoučké ženy. Takové ty, co vypadají, že neunesou ani vlastní zuby a hlavu. Vyčkávají před luxusními restauracemi. Nevím, co tam vlastně dělají. Možná si jen mažou nohy pestem. Vypadají, že váží tolik, kolik váží jejich fotografie. Navíc jsou velmi módní. Ale lidé si pořád myslí, že je to země zaslíbená. Například Kalifornie. Kde je vše plodné a všeho je tam dostatek.

Ale... Arnold Schwarzenegger je guvernérem Kalifornie. Naprosto obyčejná věta. Jak se to stalo? Víte jak? Já vám to povím. Víte, jak se na tu pozici dostal?

Tak, že zvedal věci. My se zvedání věcí vyhýbáme. Je to nepříjemné. Zvlášť zvedání těžkých věcí. To ví i pětileté dítě. Tohle? Hmm. Ne. Kašlu na to. Tohle dělat nebudu.

Ne. On zvolil jiný přístup. Zvedal těžké... Věci zvedáte, když musíte. Na babču spadne piáno. Tak ho zvednete. Babča z té situace má totiž smíšené pocity. A pak může nedělní oběd pokračovat. Tohle on nedělal.

Hned šel k těžkým věcem a zvedl je. A pak je zase položil zpátky, aniž by jimi pohl. A pak je zase zvedl. Stokrát. A pak řekl těm, kteří se zastavili, aby to otřesné chování pozorovali: "Koukejte, jak jsem dobrý ve zvedání těžkých věcí.

Ve spoďárech." A to... zní sice trošku hloupě. Ale oni mu pak řekli: "Tebe potřebujeme. Tebe chceme. Vyřešíš imigraci, vodné, daně a podobné kraviny. Počkejte...

Nabízí se otázka: Jak špatný byl jeho předchůdce? Musel to být někdo, kdo vždy ráno přišel pokryt dětskou krví. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jednoduchý humor, který jeho cílovku nejspíše baví a zvládá ho i pochopit...

1832

Odpovědět

tohle se Dylanovi moc nepovedlo. téma i všechny vtípky hrají na první signální, rafinovanost a invenčnost žádná...
mnohem víc se mí líbil popis Schwarzeneggera od Billa Burra http://www.videacesky.cz/skece/bill-burr-epidemie-zlatokopek

269

Odpovědět

Je to trápne nesiaha Arnoldovi ani po členky. Za to, že jeho nebaví cvičenie neznamená, že je dôvod to hanobiť hoc len humorom. A pokiaľ viem Arnold ako politik nebol najlepší ale neviem o tom, že by mal na krku veľké kauzy ako 90% CZ/SK politickej scény.

1767

Odpovědět

Dylan Moran mě baví hodně ale tohle téma spíš vidím takhle: https://www.youtube.com/watch?v=ldIwEG9xQ-M

41

Odpovědět

Víc Dylana prosím! Děkuji.

455

Odpovědět

Arnold Schwarzenegger
"Peníze vás neudělají šťastnějšími. Já mám 50 milionů, ale jsem stejně šťastný, jako když jsem měl 48 milionů." Já vidím velkého filosofa.

1453

Odpovědět

tak tohle jsem netusil ze rek:)) fakt dobre uplnej Diogenes

171

Odpovědět

Připadá jen mě jak nalitej nebo fakt je? :D

400

Odpovědět

Má takovou image.. no image Dylan takový je. On pije i kouří na svých stand upech. Komentuje věci z pohledu jednoduché opilecké logiky, která připomíná tu dětskou. Jen je trochu sprostší.
Za toho mám moc rád.

852

Odpovědět

+HaklberyUž nekouří :(

111

Odpovědět

+HaklberyPivni kecy :-) a kdyz nemuzete radnou knajpu najit zajdete si na vystoupeni Bernarda Blacka...

121