Dylan Moran o konverzaci se ženami

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:725
Počet zobrazení:13 371

Dylana Morana ze seriálu Black Books jistě mnoho z vás zná. Dnes nám Dylan poví, co si myslí o ženách, konverzaci s nimi a dozvíme se, že jim vlastně závidí.

Přepis titulků

Myslím, že občas každý muž závidí ženám a chce být ženou, jen aby mohl říkat věci, které ženy říkají. Jednou jsem ženě, se kterou jsem byl, položil jednoduchou otázku. "Jedla jsi někdy bažanta?" Celkem přímá otázka, že? Uzavřená otázka, stačí jednoduše odpovědět. A ona řekla krásnou věc. Řekla...

Zamyslela se a pak řekla: "Ani ne." Co to znamená? Co to sakra znamená? Vysála ho a pak ho nechala tak? Hodil jí ho někdo do pití? Co se stalo? Olízla ho ve sporťáku? Co?

Co? Jindy jsem zase platil za taxík a když jsem vystupoval, tak jsem špatně došlápl. Špatně jsem došlápl a věděl jsem, že spadnu. A neměl to být dobrý pád. Takový ten "bum, tak jsem spadl". Měl to být takový ten trapný "jejda, zdá se, že padám..."

Pardon, haha. A ona po tom skočila jak slepice po flusu. Okamžitě přiskočila a říká: "Co to jako děláš?" "Ale nic, jen zabíjím čas." A myslím, že muži také často ženám závidí jejich radar, tu citlivost, kterou ženy mají. Když vám totiž manželka nebo přítelkyně řekne, že si jde do kavárny sednout s tamtou a tamtou a za chvíli bude zpátky.

A když se vrátí, vy se ptáte, jak se ta dotyčná má. A ona odpoví, že nic moc. Nic moc. Časné stádium cukrovky, taky má milence, což je komplikované. A taky je dost dobře možné, že přijde o práci. A vy se divíte a ptáte se, jak je možné, že tohle vše zjistila za 15 minut.

"Tohle všechno ti řekla?" "Ale ne, neřekla nic. Ale nedopila čaj." Což je o dost sofistikovanější než konverzace mezi muži. Její pravidla jsou velmi jednoduchá. Mluvit můžete, když má ten druhý u obličeje skleničku s pitím. Když ji zase odloží, možná bude chtít něco říct. Musíte přestat mluvit.

A samozřejmě se navzájem neposloucháte, protože pijete a mozek se vám plní tekutinami. Proto, když se po setkání s někým, koho znáte dvacet, třicet let, vrátíte domů k manželce nebo přítelkyni a ona se zeptá, jak se dotyčný má, odpovídáte jen: "Jak to mám vědět?" "Vždyť jste spolu byli osm hodin!" "Jen jsme si dali skleničku. Ticho buď." Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem žena a tohle mi přijde geniální ! :D

202

Odpovědět

Jsem muž a jsem geniální!

315

Odpovědět

Já jsem abnormální prasoxicht a usmívám se na Vás :)

50

Odpovědět

Yes! Těším se na Prahu v listopadu na něj :)))

80

Odpovědět

Ľudia predsa len vedia niekedy prekvapiť. Ten, koho napadlo sem pridať toto video, má u mňa plus.

380

Odpovědět

Celé predstavenie aj s titulkami je predsa na youtube

42

Odpovědět

Nedávno jste říkali, že na týhle stránce zase zamakáte.
Tu úroveň jste zvedli hodně rychle! :)
Jen tak dál, víc takových videí, díky!

601

Odpovědět

Nezabudni klikať na reklamy. Aspoň 3 každý deň a úroveň môže byť ešte vyššia :)

25

Odpovědět

Já ho miluju :D
vínečko, vigárko a hlavně
každej jinej by na tohle téma řekl něco jako "oooh já tak závidim ženám, že si můžou koupit růžový sorbet s malinovou zmrzlinou a nevypadat při tom přihřátě" né, Dylan mluví o zatracenym bažantovi a je to funny af. Jenom tak.

590

Odpovědět

Jsem potěšen, že ani nový team VideaČesky nezapomněl na Dylana. Máte u mě bod :)

871

Odpovědět

Už se těším na jeho stand up v Brně :)

160

Odpovědět

Blby pocit ked to zistim az od teba a zistim, ze uz je vypredane :D

500

Odpovědět

+Smithpřesně:(...jak jsem to zachytil, hned jsem mrk na lístky a prostě bohužel....

40

Odpovědět

Neznám slastnější pocit, než když si nakopnu palec a žena se mě zeptá proč jsem to udělal. Kdybych měl zrovna po ruce dítě, tak mu utrhnu hlavu.

1194

Odpovědět

logičtější by bylo ho po ní hodit

980

Odpovědět

+krispellogika-nelogika, děti to někdy nemají lehké

100

Odpovědět

Co? Kdy? Bych se stavil. ;)

71

Odpovědět

+nevermoreOmlouvám se, to měío bejt k jinýmu komentu, ;)

81

Odpovědět

+nevermoreAle zapadlo to za předpokladu, že jsi dítě. :-D

600