Vaše nová superschopnost: Sentien Audio

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:5 334

Sentien Audio je projekt dvou Slováků, který vyvíjí s mezinárodním týmem z Prahy. Vypadá to jako sluchátka ze sci-fi filmu nebo pro Jamese Bonda, ale sluchátka to tak úplně nejsou. Princip, na kterém fungují, jejich design i reklama asi zabodovaly, protože tomuto projektu se na Kickstarteru více než zadařilo. Jak píše Forbes: „Cílovou částku 10 tisíc dolarů vybral Sentien na Kickstarteru během čtyřiceti minut a za první den splnil plán na 700 procent.“

Nezapomeňte nám dát v komentářích vědět, co na tenhle vynález říkáte.

Přepis titulků

Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz Co je to? To je Sentien Audio. Vaše nová superschopnost. - Kde jsou sluchátka? - O to jde. Žádná sluchátka. Prvotřídní zvuk se k vám dostane kostmi a zároveň to neblokuje vaše uši. Z boku na ně klepněte. Páni.

Přesně. Zvuk je jen pro vás. Nikdo jiný jej neuslyší. Váš hlas je přenášen špičkovými mikrofony, které potlačují okolní hluk. Zařízení si můžete přizpůsobit přes aplikaci Sentien Connect. Rovněž můžete odkudkoliv volat. - Ahoj zlato. - Čau miláčku. Říkala jsem si, že bych sousedy pozvala na večeři. Kdy asi dorazíš domů?

Měl bych být doma asi v osm. Takže jim mám říct, ať dorazí na osmou? Spíš na půl devátou. Hlasový asistent je dostupný kdykoliv. Nastartuj auto. Zapni útěkový playlist. Můžete poslouchat podcasty. Opakujte: Mi abuela va de compras.

Mi abuela va de compras. Je to naše nejnovější technologie. Ráno je nasaďte a zapomeňte, že je nosíte. Jako hodinky. Je to stejně snadné. To je doposud váš nejlepší vynález. Vraťte mi to. Vím, že mě slyšíte. Sentien Audio.

Vaše nová superschopnost.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No je to úplné sci-fy, když se bone-condation sluchátka prodávají už od roku 2008 :D Ale uznávám, že moc známe nejsou, sám sem se o nich dozvěděl teprve před pár lety, takže se ani nedivím, že si někdo myslí, že jde o "novinku" :)

A je to přesně jak píše asdfghjkl, slyšet hudbu i okolí zároveň není až tak super, jak by se to mohlo zdát. Je to jen takový niche, pro velmi specifické připady či jedince. Všem ostatním budou vždy stejně víc vyhovovat klasické sluchátka.

30

Odpovědět

tak sluchátka s touhle technologií mám doma už asi tři roky a jsou od firmy Aftershokz. žádná novinka to není. Nevím proč je kolem toho takové rušno...

51

Odpovědět

A popises nam svou zkusenost s touto technologii?

20

Odpovědět

+RohlajzVšak si ho videl teraz na videu

32

Odpovědět

+Rohlajzzvuk ti jde skrz kost přímo do vnitřního ucha. je fajn že si šetříš ušní bubínky. sluchátka jsou super na kolo, nebo běhání slyšíš okolí a zároveň obstojně hudbu. Já si je kupoval hlavně do práce kde nás nutili nosit špunty do uší. Což ale je výhoda protože se špunty v uších slyšíš hudbu úplně skvěle.

30

Odpovědět

Kdysi dávno už tady něco podobného bylo a neuchytilo se to. Už si ani nepamatuji jak se to jmenovalo. Jako přeji hodně štěstí, třeba se to povede.

20

Odpovědět

Nápad skvělej jen se obávám, aby to nebylo jako když má člověk jen jedno sluchátko a slyší hudbu i okolí, ale ani jednomu nerozumí.

110