Vystřižené scény z Twilight ságy: Rozbřesku

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:728
Počet zobrazení:9 065
Collegehumor si pro nás připravili několik vystřižených scén z natáčení filmu Twilight Sága: Rozbřesk. Jedná se necenzurované a velmi intimní scény, které z původních snímků nebyly vystřiženy bezdůvodně. Hezkou zábavu.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

Edwarde, miluji tě. Jsi pro mě vším, chci jen tebe. Navždy. Omlouvám se, to nejde. Střih! Roberte, netahej do toho svůj osobní život. Jsi pro mě vším, chci jen tebe. Navždy. - Au, moje ucho! - Střih! - Takže já jsem teď upírka? - Ne, jenom kráva. - Střih! - Omlouvám se, pořád tu větu kazím, můžu dostat nápovědu?

- Nápověda! - Nemyslíš si, že je to nevěra? - Ztrapňuješ se! - "Ztrapňuješ se!" Au, zakroutil mi bradavkou! Bello, utíkej! - Chováš se jak malý dítě! - Ne, to jsem nebyl já. Ale ne, koukej! Někdo tady nechal ležet lepící pásku. Proto jsi spadla. No tak, dávejte na to bacha, lidi! Poslouchej, Volturiovi chtějí zabít Renesmé. - Takže musíme něco pokurvit!

- Střih! - Proč? Bello, odevzdáš nám svoji duši. - Počkej, ona žádnou nemá. - Střih! Roberte, v téhle scéně ani nehraješ! Připíjím na Bellu. - Nemůžu uvěrit tomu, že jsem pila krev! - Jak chutnala? Improvizuju, jen pokračuj. - Byla teplá, slaná... - Jasně, takže skoro jako režisérovo pé*o! - Já se taky pomuchluju s rejžou. Bille, pojď sem! - Nech to být, Roberte. Jasně, Bille, pojď sem a dej mi hudlana! - Promiňte, co že mám říkat?

- Nejsi tu v bezpečí, Bello. Aha, a co jsem řekl? Zahleděl ses do kamery a řekl: "Utrhnu ti koule, Ruperte Sandersi." A byl jsem boží, ne? Můžu za to já? Podělal jsem něco? Ale kašlu na to. Hele, Kristen, já... já tě miluju! Bez tebe jsem nula, úplná nicka, jsem nula! Jsem tak slabý, úplně bezmocný! Roberte, co děláš na place ve čtyři ráno?

Čaaaau! Překlad: Sonia www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trapné.

2263

Odpovědět

Twilight fanynky přicházejí :D

445

Odpovědět

Proč většina starých videi od College humor nejedou?!

230

Odpovědět

08/17/2012

196

Odpovědět

Amícký naprosto nesmyslný datování měsíc/den/rok.

222

Odpovědět

+NogardÚplně nesmyslné to není. Pokud si pojmenujete ve Win adresáře jako datum...tak se Vám budou k sobě řadit podle dnů a uděláte to bordel.

180113
190113

Pokud přidám 180213, tak se to vrazí přímo mezi ně. Pokud je ale první měsíc, tak se to pak seřadí už vše správně. Je to jen hodně o zvyku, ale něco do sebe to má.

205

Odpovědět

+NogardTak bych použil asijský způsob datování rok/měsíc/den. Kdybych si to datoval měsíc/den/rok několik let, tak je sice pěkný, že by mi to třeba řadilo srpny k sobě ale nakonec bych měl pomíchaný jednotlivý roky.... takže v mých očích je to pořád blbost.

260

Odpovědět

Wop :D

204

Odpovědět

celkom vtipne.mohli to ukoncit tym, ze su zase spolu

1813

Odpovědět

Mám Windows 7, prohlížeč IE, poslední verze všech kodeků, programů atp... a vidím doslova zdevastované torzo titulků. Chybí písmenka, některé symboly s háčky a čárkami se zobrazují jinak. Časování je v pořádku.

Je chyba u mne, nebo to tak má i někdo jiný?

188

Odpovědět

Pro pořádek - problém je pouze u tohoto videa.

181

Odpovědět

+ViktorUpřímně, dlouho jsem se držel IE, ale i já pochopil, jaký šunt to je. Pomalý, problémový. Co tam různé stránky dělaly problémy, přešel jsem na Chrome a jsem spokojený. Jinak jsem video zkusil v IE mi to taky nejde, asi nerozchodí zřejmě jiný formát titulek. Takže buď tohle video ožel, nebo přejdi na něco modernějšího, kde je neustálý vývoj verzí a ne IE, kde je nová verze co za dva roky a jenom přicházejí záplaty bezpečnostních děr.

213

Odpovědět

Zkus nějakej webovej prohlížeč...Opera, Firefox, Chrome...je jich spousta.

191

Odpovědět

Už je to opraveno. ;-)

190

Odpovědět

IE neni prohlizec :D Zkus si stahnout neco, co neni 8 let pozadu

185

Odpovědět

Pro ty, kteří to nepochopili, tak to naráží na nevěru Kristen Stewart s Robertem Sandersem (režisér)

222

Odpovědět

Díky za objasnění. Nějak mi tahle celá filmová ''úžasnost'' a dění kolem ní unikla. :)

252

Odpovědět

Dobry no :D A nemůžu si pomoct, ale "Robert" mi strašně připomíná Ch. Balea..xD:p

205

Odpovědět

Pecka! :D Ale asi dost ponižující pro Pattinsona :D

217