Zaklínač 3 E3 2013 trailer

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:258
Počet zobrazení:5 973
V našem výběru E3 trailerů letošního roku samozřejmě nemůže chybět ani chystaný nový díl Zaklínače. Bohužel o hře stále moc nevíme a trailer toho také mnoho neukazuje, ale i tak věříme, že se na Geraltovo nové dobrodružství těšíte stejně jako my. Hra má plánovaný termín vydání rok 2014.

Přepis titulků

CD PROJEKT UVÁDÍ Šest měsíců od invaze se nilfgaardské legie dostaly až k srdci severních zemí. Zůstaly po nich jen pole nasáklá krví a válkou zničené země. Samotářský vlk se toulá touto krajinou. Zabiják monster, vichr plný nenávisti a oceli. Říká se o něm, že je posedlý hledáním vzpomínek, tváří, pachů. Přijal chaos. Může pouze následovat své srdce.

POSLEDNÍ DÍL LEGENDY RŮZNORODÝ OTEVŘENÝ SVĚT VRCHOL ÚSPĚCHU RPG ŽÁNRU DYNAMICKÝ A TAKTICKÝ SOUBOJOVÝ SYSTÉM Někteří bojují za slávu, spravedlnost nebo odměnu. Já bojuji za ty, kterým to dlužím. Jsem Geralt z Rivie, zaklínač.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokud to stihnete správně pauznout, tak v 1:42 je zase skrytý vzkaz od CD Projekt RED :-) Njoy

190

Odpovědět

Nic proti Geraltovi, přečetl jsem každou knížku o Zaklínači která se dala před cca pěti lety koupit (některé díly byly beznadějně vyprodané ve všech edicích), viděl jsem část polskýho seriálu a zahrál si oba díly na PC, ale my češi máme v fantasy literatuře důstojnou alternativu pro Geralta v knihách Miroslava Žambocha - zjizveného hrdinu Koniáše (knihy Na ostřích čepelí, Muž na stezce, Vlk samotář, Konec vlka samotáře) a i ten Bakly (Bez slitování, Čas žít čas zabíjet, aj.) je dobré počteníčko. Tak jen aby si někdo nemyslel, že poláci maj Sapkowského a my nemáme nic. Máme Žambocha :)

201

Odpovědět

Dobrá, takže teď bych rád slyšel, co za stroj si musím pořídit abych to rozjel :). Ano, Zaklínačskou sérii zbožňuji, mám originály, bohužel však mě druhý díl víceméně nasral. Ty požadavky sice jsou v rámci možností, ale na rozumné FPS s rozumnými detaily to utáhnou snad je kompjůtry od NASA nebo NSA(Yes, we scan).

Modlím se, aby tu byly trošku solidnější nároky na HW a lepší optimalizace :). Nesnesu aby se mi origo hra na stroji s i7 na 3.6GHz a 16GB RAM (sice s trochu slabší grafikou -> která ale není extra slabá) sekala jak na noťase s integrovanou grafikou a 4GB RAM z něhož jsou 2GB stále obsazené systémem...

Doufám, ale určitě to bude řežba :)

191

Odpovědět

Neodpustím si malé rýpnutí. Amidst the chaos bych přeložil nějak jako "ve víru chaosu" nebo "obklopen chaosem". něco jako "Obklopen chaosem nemohl jinak než jít za svým srdcem" by mi znělo daleko líp.

190

Odpovědět

nejsem narocnej... takze pokud tam daj aspon tolik holek jak v jednicce a kombat nechaj z dvojky tak budu spokojenej i bez open worldu

201

Odpovědět

Konečně někdo ukáže Bethesdě, jak se dělají pořádné videohry, protože TES série se Skyrimem dostala pěkně zabrat, takovej sh*t no to potěš pánbůh. Už jim chyběla konkurence, když PB přestali být konkurence po nepovedeném (s patchi komunity ovšem výborném) Gothic 3.
Ono ne, že by TES byl kdejaký zázrak, Gothic 2 vyšel v období Morrowindu a hra je to mnohem lepší, propracovbanější a celkově zajímavější.

2224

Odpovědět

Super trailer, hrozně se těším! :)

210

Odpovědět

bojuju za ty I hold dear (kteří jsou mi blízcí) v 1:28

190

Odpovědět

Nech ma trafí Aard keď Zaklínač nie je najlepšia RPG séria aká kedy uzrela svetlo sveta

207

Odpovědět

Nemusís tě trefit Aard,stačí že tě trefím já.Zaklínač rozhodně není nejlepší RPG serie.V mém pomysleném žebříčku je na 5 místě :).Za Fallouty,Baldurs Gate,Gothic a Mass Effect.Hlavně to ted,ale v přímem souboji natře trapným Elders Scrolls.

1840

Odpovědět

+MalediAsi máme dosť rozdielny vkus, pretože Fallout a Mass Effect ide kompletne mimo mňa. Na druhú stranu bez váhania súhlasím s Gothicom. Ten je u mňa na druhom mieste.
A čo sa týka TES, tak neviem o akom priamom súboji hovoríš, pretože ak myslíš TES: Online, tak to je MMO a preto nie je možné porovnávať to s akýmkoľvek singleplayerovým RPG.

203

Odpovědět

+MalediMam namysli Open World RPG.Kromě serie TES snad nic není,alespon co by stalo za řeč.A Tes Online bude FAIL,za to dám ruku do ohne.

193

Odpovědět

+MalediGothic? Opravdu? Asi nejvíc posrana serie, kterou znám.

2027

Odpovědět

Už se těším.Trapná Bethesda ješte nedostihla ani první díl Zaklínače a ted se na ně řití atomovka.

197

Odpovědět

Doufám že se tam konečně objeví i Ciri :/

193

Odpovědět

Já snad ani ne. Já už se tak bojím, jak udělají Yennefer (která tam, předpokládám, bude)...a ještě, aby mi zničili představu o Ciri...

192

Odpovědět

+Haphasko----SPOILER----- (KE KNÍŽCE A POVEDENÉMU MINI DIALOGU V ZAKLÍNAČI 1)----------------------------
-(Ciri by měla být mrtvá ne?)

1810

Odpovědět

+HaphaskoPodívej se na Youtube na teorie o ciri.Najdeš tam víc konspiračních toriíí,než o 11.září :D

201

Odpovědět

+HaphaskoPřidám víc SPOILERŮ.

Podle knihy Ciri dokáže cestovat časem a místem kamkoli si zamane. Odjela do kraje, kam odváží mrtvé, aby ještě byla chvíli se svými milovanými a pak odešla do jiné země, která navazuje na pověsti o králi Artušovi. Ciri rozhodně není mrtvá.

211

Odpovědět

+HaphaskoDrenaux - souhlasil bych, až na tu část o kraji "kam odváží mrtvé". Yennefer a Geralt tam byli sami. Na nějakém ostrově. Odvézt je tam a pomoci jim jí umožnil z části i Ihuarraquax - nemyslím, že by byl dobré Ciri zaměňovat za tu dívku ze Soddenského pahorku, která mluvila s Geraltem. Sice jí říkali i "Smrt", ale to spíše kvůli jejím skutkům, ne že by snad byla mnohem krásnější verzí Chárona.

180

Odpovědět

+Haphaskosfinx - Ano, s tím souhlasím, ale pokud jsi četl i povídky, které byly vydány, tak tam je jedna o tom, jak má Gerald s Yennefer svatbu. V románech o tom nebyla ani zmínka a navíc se tam objevuje i Ciri, která je tou dobrou už dospělá a má nějakého společníka. Už si nevzpomínám na jméno. Na svatbě navíc byli všichni jejich přátelé, kteří už byli tou dobou dávno po smrti. Takže... Buď z toho vyplývá, že byli na onom světě nebo.. Nějaká jiná dimenze, či svět, který byl nápadně podobný jejich bývalému. Ale to už jsou pouhé spekulace a domněnky. :)

180

Odpovědět

Sakra,tak tohle na svym počítači nerozjedu...

191

Odpovědět

"hold dear" neznamená "dlužit", ale "vážit si"

180

Odpovědět

JJ titulky jedou... Na tuhle hru se neskutečně těšim a nejspíš ji brzo předobjednam, protože vim že s CDprojektem vedle nešlápnu... jinak bych přeci jen řekl, že ty oficiální titulky na http://www.youtube.com/watch?v=TZ_G6XiHoUA jsou asi krapet lepší.

180

Odpovědět

Velké omluvy všem!!! Titulky už jedou.

181

Další