Loading the player...

Češi: Národ pivařů

92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:7 123
Počet zobrazení:42 441

Výjmečnost České republiky si snad nemusíme připomínat. Nejen, že jsme nejlepší hokejisté, ale také máme jednu kvalitu, ve které strčíme do kapsy kdekoho. Jakou? Jak už název napovídá, jedná se o naše pivo a pivaře. O naše steroidy, které tak krásně formují naše břišní svaly. Velice povedený "dokument", sympatické zvukové pozadí a skvělé filmové zpracování.

Komentáře (449)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc hezky udělaný :) :)

00

Odpovědět

Prosim o dalsi informace z vaseho zdroje. Dekuje Jerman

00

Odpovědět

Není vůbec žádná pravda, že se Československo rozdělilo proto, že Slováci pili málo piva. Bylo to odpornou vlastizradou, kterou zkomplotovali Wenca wod Haflů, dhuhej Wenca wod Klauzů a Mééééééééééééééééééééčiar s Gáááááááááálem !!!

1121

Odpovědět

Jsi imbecil.

22

Odpovědět

Opravdu krásná reklama,je také namluvená česky?Zasloužíme si to,už jen za první slova reklamy.

151

Odpovědět

asi jako Stalin na stavbu pyramid.

19

Odpovědět

Tento krátký film velice dobře hodnotí české pivo.rnrnAvšak lže o tom, že se Češi a Slováci v r.1993 rozdělili. Rozdělení Československa je dílem vlastizrádců Havla, Klause, Mečiara, Gála a dalších. rnrnHavel neměl na kvalitu českého piva žádný vliv. Ještě v době, kdy Havel byl zavřený ve věznici na Ruzyni, bylo české pivo světově výborné. rnrnNa Slovensku mají také dobrá piva. Jedním z lepších a méně známých je Bytčianský Popper a pak tradiční Hurbanovský Zlatý bažant. Na druhou stranu prešovský Šariš mně nechutnal.

3083

Odpovědět

Na Slovensku mají také dobrá piva. Jedním z lepších a méně známých je Bytčianský Popper a pak tradiční Hurbanovský Zlatý bažant. :D :D chcípni

1011

Odpovědět

Já nepiji pivo prakticky vůbec.. Takže..rnJinak 2:15 je překlep, průmysl - průmsl.rnDíky

732

Odpovědět

jaj - jsem z toho dostala chuť na pivo :D

14710

Odpovědět

nejlepší je na tom hudba, ale co tam dělá Zimmer to fakt nevim

4513

Odpovědět

nevite nekdo co je to nakonci za hudbu?

1923

Odpovědět

4.věta!

461

Odpovědět

Antonín Dvořák - Z nového světa

538

Odpovědět

POPRVÉ za svůj život jsem hrdý na svůj původ!

7447

Odpovědět

aj Sklenarikova je Slovenka, ale klobuk dolu pred českym pivom :D

3220

Odpovědět

Bohužel nefungje :(

255

Odpovědět

Velice nápadité a přímé video :-) Je dobře že se naše malé pivovary vrací k tomu že nepasterizují a nefiltrují pivo. Doma si pijeme parádní moky a do zahraničí se vyváží pasterizované a filtrované.. Paráda... Pivní pupky, dobré pivo a krásné ženy :-)

656

Odpovědět

No,spis by to melo urazet nez lichotit,ale jak myslite :-)rnrnJediny co se mi na tomto videu hodne libilo bylo to jak rika o tom rozdeleni CR a SR ..rn"Nekdo rika, ze je to proto ze, Slovaci pili malo piva" :-D

4461

Odpovědět

jdu na jedno

554

Odpovědět

jedno pětipivo :D

670
Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)