Ali G s Donaldem Trumpem

Thumbnail play icon
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:11 564

Ali G je jednou z prvních postav, kterou Sasha Baron Cohen světu ukázal. Pokud stále nevíte, o čem je řeč, jde o stejného člověka, který stvořil Borata, Bruna, Diktátora a Nobbyho z bratrů Grimsbyových.

V roce 2003 se tato (alespoň pro mě) legenda rozhodla budoucímu prezidentovi Spojených států nabídnout spolupráci na projektu, který změní lidstvo.

Přepis titulků

- A mám ti říkat jako... - Říkej mi Donalde. - Jasná páka. Donald Drumpf, že jo? - Ano. Tr... Jak dlouho už existuje byznys? No, byznys tu byl už od prvního dne, co svět existuje. A s čím tenkrát obchodovali? Před mnoha, mnoha, mnoha lety... před stovkami milionů let lidé dělali byznys. - Obchodovali s kameny a podobně.

- Ale kdo by si chtěl koupit kámen? Já ti nevím, zeptej se jich. Mám tu jeden obchodní nápad, o kterým jsem ti chtěl říct - a byl bych blázen, kdybych... - Hodně rychle. Co je nejoblíbenější věc na světě? Hudba. Jinak. - Dám se podat. - Zmrzlina. Každej jí zmrzlinu!

- A v čem je její problém? - Nemám ponětí. - Teče. - Dobře. - Takže co mě nenapadlo? - Vytvořit zmrzlinu, co se nerozteče. Ne... to je kurva dobrej nápad! To je fuk, nezačneš to teď prodávat? Ne, přisahám, že nezačnu. Napadlo mě vynaleznout takový zmrzlinový rukavice, díky kterejm ti zmrzlina nesteče na ruce, aby tam pak lepila.

Taky udrží tvoje ruce v teple, zatímco jíš zmrzlinu. - Dobře. - Jdeš do toho se mnou, nebo jo? Zní to skvěle a doufám, že na tom vyděláš balík. Hodně štěstí, rád jsem vás viděl. Jedeš v tom teda s náma? - P. Diddy už si s náma plácnul. - Paráda.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

On vážně řekl, že lidé obchodovali s kamením už miliony let zpátky? Jakože vyměnili kámen za klacek a pak si odjeli na dinosaurovi domů? :)

10

Odpovědět

Je možný že, než začal koukat na Fox News, koukal na Fox Kids... Tam to dost dobře mohl zahlídnout ;)

10

Odpovědět

Bude víc videí z této show? Viděl jsem jich pár ale moje angličtina na to nestačila. Třeba epozida s maníkem z FBI nebo ta o drogách.

70

Odpovědět

Plánoval jsem to, ale teď nevím. 54 je podle mého názoru tak otřesné hodnocení, že to nemá smysl. Na druhou stranu je možné, že diváky iritovalo to, že si dělá srandu z Trumpa a být tam někdo jiný, snesli by to. Rád přeložím další, pokud vyjádříte zájem.

290

Odpovědět

+PéťaJo, na sto procent to udělej :)

100

Odpovědět

+PivníDobře, Ali bude, ale napříště plánuju rozhovor s Boratem.

30

Odpovědět

+PéťaTady to je hate kvůli Donovi :D Ale můžeš zkusit rozhovor s Beckhamem nebo protidrogové, to si myslím bude mít lepší ohlas :)

10

Odpovědět

+;-)Beckham je bezchybnej, ale je už z větší půlky přeloženej na yt, tak nevím, jestli by to bylo úplně košer...

00

Odpovědět

+PéťaJá už tady viděl videí, co přeložil někdo jiný jinde :D Jen se toho neboj. Je sice lepší, když přeložíš to co nikde není, ale aby to nedopadlo bídně s hodnocením :) Prvně nakopnout laťku, ať to neodradí ostatní hned u prvního videa. Hlavně nezapomenout položiz hlavní kabel :D

00

Odpovědět

On je Doník pro každou p***l...

00

Odpovědět

Jediná věc, která mě celou dobu zajímala - PROČ tehdy Trump na to interview kývnul? Finance? Popularita? For fun?
Upřímně by mě to zajímalo. Čekal bych od něj, že se k něčemu podobnému nemá důvod snížit.

60

Odpovědět

Porno je patrně to jediné, v čem se současný prezident nejmocnější země světa ještě neznemožnil. https://www.youtube.com/watch?v=jkghtyxZ6rc .

53

Odpovědět

Protože Trump nevěděl, v jakém duchu ten rozhovor bude vedený. Ali (netuším jak) dokázal k rozhovoru přimět i lidi jako Noam Chomsky (jazykovědec světového formátu), ekonomickýho poradce jednoho americkýho prezidenta a spoustu dalších osobností. Netuším, jak to tehdy dělal, ale moc mě tím baví!

221

Odpovědět

Vy máte z toho Trumpa těžkej mindrák

107

Odpovědět

Video jsem přeložil jen, protože mi přišlo vtipné. Nijak nesouvisí s mým politickým přesvědčením.

125

Odpovědět

+PéťaSakra takový potenciál. Příště prosím raději napiš něco ve smyslu: ,,Víš, přiletěl mi poštovní holub se psaníčkem od Olivera, že teta Hilary doporučuje toto video všemi deseti údy. A i kdybych nechtěl, tak mám svázané ruce. BagH mě drží doma ve sklepě, dokud se nedopřekládá další várka propagandy, tak nedostanu džusík, teda brčko do mého džusíku... Snad chápete závažnost situace.´´ Ale chápu, profesionalita nadevše, i když mě přijde zbytečné se obhajovat. Protože nač se tak vehementně pořád obhajovat, když člověk nemá co skrývat... a nebo má??

123

Odpovědět

Před stovkami milionů let lidé dělali byznys, a prodávali šutry....No ty vole..
Stejně si myslím, že Trump dřív psal scénaře pro Monty Python.

284

Odpovědět

Já mám teda Aliho rád, ale WTF?!

30

Odpovědět

Ali G anda suelto (titulada originalmente Ali G Indahouse en inglés) es una película del año 2002 dirigida por Mark Mylod. El personaje principal es Ali G, interpretado por el cómico británico Sacha Baron Cohen. La película recibió una clasificación R (mayores de 18 años) por fuerte contenido sexual, penetrante humor crudo, lenguaje y drogas. El doblaje de la versión española fue llevado a cabo por los componentes de gomaespuma. #HUUUUUUUUUUUUUGE

620

Odpovědět

Ali G ma mnohem lepší videa, než tohle...

122

Odpovědět

Mrzí mě, že jsem se vám netrefil do vkusu. Já se třeba strašně nasmál i u tohohle.

155

Odpovědět

říkám, že lidstvo je blbé jak ty šutry, co prodávali před sto miliony lety

43

Odpovědět

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/7c/66/17/7c661773f4a210cbbfa8ce3aea6c5275.jpg já bych ti za tenhle šutr zaplatil hned, za ostatní šutry jako je zlato, stříbro atd bych vyměnil všechny svoje prachy.

30

Odpovědět

+Alennšutry jako zlato, stříbro :D :D pobavils

24

Odpovědět

AAAAAAaaa los stones .... enuendo !

14

Odpovědět

a co?...

104

Odpovědět

WE ALL GOING TO DIE!!!!

22

Odpovědět

+Nepoviemale hovno

21