Yvonne Strahovski u CraigaThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:15 200

Tento díl nás přenese do roku 2007, kdy byl Craig ještě ve starém studiu. Potěším tu část z vás, která už se Craigova flirtování přejedla. S herečkou z oblíbeného seriálu Chuck, Yvonne Strahovski se bude bavit spíše v přátelském duchu.

Přepis titulků

Mým příštím hostem je krásná, mladá herečka. Hraje v novém seriálu Chuck, vysílaném na NBC. Tady je ukázka. Pokud by ti to nevadilo, mohla bys tu chvíli zůstat? Podívej, Kapitán Super a Ellie si myslí, že se mi poštěstilo a nechci, aby z toho bylo zklamání. Pro ně. Jak dlouho chceš, abych zůstala? 42 minut a 15 vteřin? To je délka prvního alba skupiny Arcade Fire.

Je to takové afrodiziakum pro uši. Vážně na to ještě nejsi připravená. Přivítejte prosím Yvonne Strahovski. - Vítám tě, jak se ti daří, Yvonne? - Dobře. - Vyslovuji to správně, Strahosky? - Ne, je to Strahovski. - Strahovski. To je... skotské jméno? - Páni, jak jsi to věděl? Ne, je polské. - Polské? Tvůj přízvuk ale moc polsky nezní. - To ne, jsem Australanka. - Co se to teď se všemi herci děje? - Najednou jsou všichni z Austrálie.

- Jsme dobří, ne? - Velmi dobří. Mluvíte tak, že všechno zní jako otázka? Ano. Často při mluvení zvedáme tón hlasu na konci našich vět. - Proč to děláte? - Nevím. - Myslím, že to je tím, že jste na druhé straně Země. - A jsme vzhůru nohama. - Tam, kde zákony fyziky neplatí. - To ne. - A taky tam máte nebezpečná zvířata. - To je pravda. Nevíte, kdy vás jedno z nich dostane. Radši se ptáte, co to jde. To je pravda, hadi...

- Z jaké části Austrálie jsi? - Sydney. - Tam jsem byl. - Opravdu? - Ano, mají tam most, víš? - Ano. - Cestovala jsi někdy po Austrálii? - Cestovala jsem po východním pobřeží a po jihu. - Až ke Queenslandu? - Ano, tam. - Tady v L.A. máme také Queensland. Opravdu? - Je to klub. - Aha. - Jsi spíše venkovní typ, když cestuješ? - Jsem, ráda trávím čas venku. Dělám řadu takových věcí.

Například lezu po skalách a stanuji. - Co teda děláš v L.A.? - Vlastně jsem začala jezdit na koni. - Vážně? Kde? - Poblíž Bronson Canyon je jeden ranč. Proháníš se na koních? Nosíš australský klobouk s korky? - Uvážu si australskou vlajku kolem ramen. - Krása. Tomu říkám způsob, jak na sebe upozornit. To je to pravé. Baví tě natáčení seriálu Chuck? Hrozně. Zbožňuju ho. Mám tam příležitost nakopat spoustu zadků, což je super. Co jsi říkala?

- Můžu tam nakopat zadky. - Když ti nerozumím já, je možné, že ani Američané. - Nechápu, že ti rozumí přes tvůj srandovní přízvuk. - Vlastně mi nerozumí. Jsou prostě laskaví. A spousta z nich je prostě zhulená, abych řekl pravdu. Prostě si na mě zvykli. Dělám tu takové křoví, jsem jako animák. Nikdo na to doopravdy nekouká. Máš výborný americký přízvuk. Nenapadlo by mě, že jsi Australanka. - To je dobře. - Naučili tě ho v Austrálii? Vlastně ano, chodila jsme do herecké školy, kde nás učili spoustu přízvuků.

Dokonce i tvůj. To mě právě zajímá. Myslíš, že zvládneš skotský přízvuk? Teď po tom všem už hovořím se skotským přízvukem. Vypadá to nějak takhle. Matko! - To bylo skvělé. - Opravdu? - Ano, bylo to opravdu dobré. Musím tě pochválit. Tady na CBS máme ještě jednoho chlápka... - co hraje upířího detektiva. Ten je z Austrálie. - Ano, Alex O'Loughlin. Jeho otec se zná s mojí matkou. - Pracují spolu v chlapecké škole v Sydney.

- Opravdu? - Randila jsi s ním někdy? - Ne. S Alexem? Nikdy. - Proč ne? - Sotva jsme se poznali. Stejně není teď volný, a ani to není můj typ. - Myslíš upíří detektiv? - Kdo je tedy tvůj typ? - Nevím, jestli bych to měla odhalovat. No tak, stejně na nás nikdo nekouká. - Kdo je tvůj typ? Kdo se ti líbí? - Já nevím. Mám velmi... jedinečný vkus. Víc nepovím. Takže se ti líbí jen jeden muž.

To bude ono. Jasně, to je dobrá věc. Páni, určitě si užiješ zbytek těch talk show, co tě ještě čekají. To je v pořádku. - Takže ráda jezdíš na koni s australskou vlajkou. - To je pravda. - Nejspíš také surfuješ. - Vlastně ne. - Jak to? - Dělám sice hodně dobrodružných věcí, s vodou ale nejsme moc kamarádi. Nejsem moc... - na vodu. - Opravdu? Co děláš, když nastane čas žízně?

Ano, vážně jsem řekl "čas žízně". - To je zajímavý způsob, jak to podat. - Já vím, jsem hodně zkouřený. - Co je v tom hrnku? - Je čas žízně, lidičky. Co tedy děláš, když nemusíš vodu? Lezeš po skalách? Jo, lezu po skalách a jezdím na těch koních. Vlastně mám pořádnou modřinu na mém pozadí. Má to co do činění s těmi venkovními aktivitami, nebo jen... - Z jízdy na koni!

- Jasně, z jízdy na koni, samozřejmě. Každopádně ti gratuluju k úspěchu seriálu Chuck. Opravdu teď letí. - Jak se jmenuje ten druhý herec? - Zach Levy. - Je tam také výborný. Musí být obrovský, protože ty jsi docela vysoká a on se zdá ještě větší. - Je asi o tolik vyšší. - Kolik měří, dva metry? - Jsme tam všichni vysocí. - To ano. - Adam Baldwin je také hodně vysoký. - Musí tam mít na vás speciální kamery? - Zábavné je, že jeden z našich kameramanů je hodně malý. - Proto tak působíte. Musí na vás vzhlížet s kamerou zespodu. - Jsem rád, že jsi tu dnes byla.

- Já také. - Yvonne Strahovski. Za minutku budeme zpátky.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jaktoze s nekym keca dlouho a u nekoho mam pocit, ze to kratke ? Craig nemel na kazdeho hosta stejny cas ?

00

Odpovědět

Nevím, jaká je na to šablona, nicméně Craig se rád a často vychyluje od normálu. Třeba v jednom dílu je s ním Kristen Bell přes 20 minut (i u čtení tweetů a emailů).

60

Odpovědět

Vau, úplně jsem zapomněl jaká kočka Yvonne v Chuckovi byla.

110

Odpovědět

Je to kočka ...

100

Odpovědět

Podle mého názoru je to člověk. Ale nevím...

192

Odpovědět

Miranda forever in my heart ♥

150

Odpovědět

Nevím proč to teď nemůžu najít, ale tohle video už tady stoprocentně bylo... Na starým webu určitě, za to dám ruku do ohně.

150

Odpovědět

Upřímně jsem ho při korektuře titulků taky hledal, protože mi přišlo povědomé, ale neúspěšně. Je možné, že bylo dlouho nefunkční, z webu se smazalo, a proto nešlo dohledat, ale nevím...

20

Odpovědět

+BugHer0Fakt jsem přesvědčenej, že tady bylo, je to tak půl roku, co jsem na něj koukal. Zvláštní.
Nebo si šetříte práci, smažete video a pak ho dáte jako nový (vtip)...:-D

100

Odpovědět

+BugHer0Jop, bylo to jedno z prvních přeložených videí s Craigem. Pamatuji si to podle toho zkoušení přízvuku a Craigova výkřiku: "Matko!"
Ve výčtu videí podle tagu Craig Ferguson není, stejně jako úplně první video se Sarah Bullock (tuším).

70

Odpovědět

+MoggsV tom případě se omlouváme. Kvůli nefunkčnosti videa byl ten příspěvek nedohledatelný a Péťa patří k novým překladatelům, takže o něm bohužel nemohl vědět a mít ho v hlavě. Nicméně mazat ho nebudu, aspoň je už rozhovor funkční a dostane se i k návštěvníkům, kteří nejsou takoví pamětníci jako vy. :-)

120

Odpovědět

+BugHer0titulky se nedaj dohledat? i když je nefunkční video?

10

Odpovědět

+SalemNe. Jinak bysme to udělali.

11

Odpovědět

+MoggsEhm... tak... jsem vám ho rád připomenul! :D

280

Odpovědět

Byl tu i rozhovor Yvonne s Jimmy Kimmelem a taky zmizel...ale stál za nic.

20

Odpovědět

+...........Jako všechno s Kimmelem?

120

Odpovědět

+ass.ass.inFakt? Tak to je super.

10

Odpovědět

Já si to zase pamatuju podle thirsty time. :D

20