Archer - promo 2. sezóna

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:5 427

Bombózně kreslený seriál Archer na stanici FX zaujme především humorem, totálně nablblým a namyšleným tajným agentem Archerem, což dokazuje i v traileru na 2. sezónu. Archer má i české fanstránky, kde se dají stáhnout titulky, které mají své mezírky, ale jak pevně věřím, v 2. sérce (začíná někdy v lednu 2011) se chlapci překladatelé polepší.

Přepis titulků

NEJLEPŠÍ ŠPION NA SVĚTĚ JE ZPÁTKY V AKCI Všichni špióni v terénu budou odhaleni. Vypadá to tak blbě, jak to vypadá? VYMAZLENÁ AKCE Sakra, chtěl jsem smutnýho smajlíka.

Špionáž nebyla nikdy tak skvělá. Tajní agenti nevykecávají každý krávě, že jsou tajní agenti. Tak proč jím být? překlad: Ajvngou www.videacesky.cz www.archerfx.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lol bozi!

180

Odpovědět

Gore: Doporučuju projet (najít) díly přes torrenty, tam je seženeš nejsnadněji a potom jen stačí zajít na www.archerfx.cz a stáhnout si naše titulky, které dělám s mosrou.

180

Odpovědět

Gore: Nemáme. Tohle je TV seriál a ty sem dávat opravdu nebudeme. ;-) Překládáme jen webseriály, které jsou na internetu volně dostupé.

180

Odpovědět

Jestli mate v planu rozjet tento serial na Vasich strankach Videacesky, muzu Vas ujistit, ze se na to budu koukat ;)

190

Odpovědět

Karlja : s tim panem tečkou si mě rozesmál víc jak celej trailer takže jenom kvůli tomu dávám 6/10 jinak bych dal jenom 5/10

180

Odpovědět

Kheynom: Asi tak, vypadá to zajímavě, ale nějak nevim, co přesně bych na tom měl hodnotit :)

180

Odpovědět

slovo "vlastní" nemusí být jen majetnického významu pane Tečko ;-)

180

Odpovědět

Kheynom: vlastní???

180

Odpovědět

Nejsem si jist, zda-li mám hodnotit vlastní trailer - tedy video jež je zde, nebo seriál (ze kterého jsem neviděl ještě ani díl). Každopádně díky za typ, vypadá to docela slibně. Ale na nějaký kult to asi nebude. Každopádně 7/10. Dobré video. Rozšíření obzorů, zajímavý nápad. Nemám nejmenšího důvodu dávat vyšší hodnocení.

180