LEGO® příběh 2Filmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:5 883

Od doby, kdy všechno bylo boží, už uběhlo 5 let a Bricksburg aktuálně čelí nové hrozbě. Dokáží se s ní Emmet a jeho kamarádi v pokračování LEGO® příběhu vypořádat a zároveň pobavit diváky tak jako v prvním díle?

Přepis titulků

Od děsivých událostí na Taco úterý uběhla dlouhá doba. Naše životy se změnily v chaos. Tenhle nový život nás všechny posílil a zocelil. Dvě kávy, prosím. Jednu černou. A jednu s kapičkou smetany a 25 cukry. No, zocelil většinu z nás. VŠECHNO JE TU BOŽÍ WARNER BROS.

UVÁDÍ Dobré ráno! Zdravím, kyborgové! Dobré ráno, děti ze stoky. Emmete, přestaň předstírat, že všechno je tu boží. - Není. - Jo, já to chápu. Proto jsem si vypěstoval pěkně tvrdou a drsnou skořápku a... Podívej!

Padá hvězda! Něco si přej! OD TÝMU, KTERÝ VÁM PŘINESL LEGO MOVIE Ale ne! Něco nového. Co chtějí? To nevím, ale ten rytmus zní skvěle. Ahoj. Utíkejte!

- Jako kdyby znali každý náš pohyb. - Divný, že? - Emmete! - Co? V ROCE 2019 Přiveďte mi vašeho nejzuřivějšího vůdce. Tenhle chlapík je Výjimečný. Tenhle chlápek že je zuřivý bojovník? No, všechno bojování jsem v podstatě oddřela já. Takže tys bojovala a nakopávala zadky a tohohle neschopného chlápka pak jmenovali vůdcem?

On... No... JE ČAS JÍT TAM, KAM ŽÁDNÁ KOSTKA - Lucy! - Emmete. Ne! DOSUD NEVKROČILA Drž se svých lístků, Kytičko.

Musíme zachránit Lucy! A všechny ostatní zajatce. LEGO® příběh 2 Pohleďte, Systární systém. Fíha! Žádné fíha! Aby si nemyslela, že vás tím ohromila. To je ještě horší! Přestaňte! Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zasmial som sa. Dúfam že všetky hefty nepadli v tomto traileri :D

50