Wonder Woman: BloodlinesFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:5 364

DC Universe v příštím roce přinese divákům filmový návrat oblíbené Wonder Woman. Ještě v průběhu letošního října se však její fanoušci mohou těšit na předkrm v podobě samostaného animovaného filmu Wonder Woman: Bloodlines, ke kterému vám dnes přinášíme trailer.

Poznámka:
Poison a Cyber – Doctor Poison a Doctor Cyber jsou dvě méně známé komiksové sokyně Wonder Woman. Samotná Poison se objevila i v hraném filmu z roku 2017 a společně patří do větší skupiny nepřátel Wonder Woman, známé pod jménem Godwatch.

Přepis titulků

Bohové předpověděli tento den. Den, kdy šampion Themysciry bude povolán k ochraně světa lidí. - Jsi princezna, že? - Něco takového. Diano, vysvětli to. Jeho příchod je znamení. Svět lidí potřebuje naši pomoc. Skutečně jsi ochotna zahodit vše, čím jsi, jen kvůli šanci pomoci jim? To jsi mě učila. Wonder Woman je zpět Wonder Woman!

Sejměte ji. V novém filmu DC Universe - Čas na opatrnost je konce, co? - Moc to nefungovalo. Ty jsi vážně výjimečná, víš to? Jak domýšlivé. Už je to dlouho. - Giganta. - Větší a lepší, mrcho. Vážně miluji hromadné ničení. Její největší souboj Copak, princezno?

Cítíš se trochu zpomalená? Ještě jsi mě neporazila. bude ten, Poison a Cyber chtěly vyhlásit Themysciře válku. Jestli Amazonky něco znají, pak je to boj ve válce. o cestu domů. A nastal čas bojovat. Ukaž mi cestu na Themysciru.

Ukaž mi cestu domů. Prostě jsi čekala na dramatický příchod, že ano? Myslela jsem, že oceníš malé drama. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

asi nemaj napady, kdyz je to cele uplne zrecyklovane.

00

Odpovědět

Ach, tie zenske perverzne brnenia :D... podpazusie nekryte, stehna nekryte. Jeden zarez s mecom do podpazusia a bezny clovek konci. A ze wonder zenska nie je bezny clovek ? Hm, tak naco tam ma vobec nejake brnenie ? :D To by si mohla dat rovno nejaku sexy obtiahnutu kombinezu ala superman

11

Odpovědět

K čemu by měla nosit brnění, když ho v každém filmu nebo seriálu stejně probodnou tak, že vyleze na druhé straně nešťastníka? S odhalenými rameny a stehny má volné nejpoužívanější klouby v boji. Takže za mě je její oblečení více než vhodné.

10

Odpovědět

+FixaHm, nevedel som, ze stehno ma klb :D ocividne ma tam cez koleno brnenie

22