Wonder Woman 1984Filmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:6 007
Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů DC univerza je tu. Plánujete na něj jít do kina, chodíte spíš na marvelovky, nebo vás tahle mánie superhrdinských filmů nechává chladnými?

Přepis titulků

Můj život... nebyl takový, jak si asi myslíš. Všichni máme své problémy. - Byla jsi někdy zamilovaná? - To už je hodně dávno. - A ty? - Mnohokrát. Pořád. Vítejte v budoucnosti. Život je dobrý, ale může být lepší. A proč taky ne?

Stačí, abyste to chtěli. Představte si, že konečně máte to, co jste vždy chtěli. Já zachráním dnešek. Ale ty zachráníš svět. - Steve... - Diano. A teď... si na oplátku vezmu, co chci. V LÉTĚ Všichni to uvidí...

NOVÁ ÉRA ZÁZRAKŮ ZAČÍNÁ Svět tě potřebuje. Víš, co musíš udělat. Ze lží nevzejde nic dobrého. A výjimečnost nespočívá v tom, co myslíš.

WONDER WOMAN 1984 Všechno tady je umění. - To je odpadkový koš. - Koš, no jo. V KINECH OD 4. ČERVNA 2020

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Miluju osmdesátky (teda hlavně 80´s music) a od minulého filmu miluju WW s tváří Gal Gadot, takže se rozhodně nemůžu dočkat.. Jenom mi hlava nebere, že ten slizoun je Pedro Pascal.. Kdybych si to nepřečetla, tak ho normálně nepoznám :-O

30

Odpovědět

včera som videl dva super filmy - Ready Player One a Upgrade. Odporúčam

43

Odpovědět

Ugh Steve, podle mě ho měli nechat u ledu, umřel a měl tak zůstat.

71

Odpovědět

Asi je ke jménu Steve v komixech +1 life, Marvel ho taky nenechal u ledu. :-D

30

Odpovědět

čudujem sa že je v traileri

11

Odpovědět

_

19

Odpovědět

trailer v štýle atomic blonde, za mňa ++

82

Odpovědět

To vypadá že se nám tu risuje další závaží co potopí DC zase o něco hlouběji

512

Odpovědět

To by tam museli dat jako zavazi tvoji mamu :D

31

Odpovědět

+KnowbodyTy vole, ale ta by to fakt dokázala potopit ještě hloub.

51

Odpovědět

Som zástanca štýlu ,, temný a Nolanský Dc svet" ale pri Wonder Woman a Aquamanovi mi nevadí sem tam nejaký vtip alebo žiarivé farby. Plne chápem, že štúdio sa rozhodlo ísť cestou rodinných filmov ako Marvel, kedže to vynáša prachy.
Ruku na srdce, keď v Mužovi z ocele superman zlomil väz Zoddovi, tak to asi traumatizovalo viacero detičiek :) ,každopádne, práve vďaka takýmto neočakávaným a surovým situáciám som si Dc obľúbil, lebo ťažké chvíle a momenty dávali filmov Dc váhu a pocit osudovosti (ako napr. v TDK únos Rachel.) narozdiel od Marvelu, kde defacto od začiatku viem, ako daný film sa bude vyvíjať, kedy padne povinný Vtip do placu, a kedy záporák v bledomodrom prehrá s hrdinom svoj boj. Sú predvídateľné a infantilné, a svoj názor nezmením, kedže som ich videl všetky :)

612

Odpovědět

Jop, takový Punisher byl infantilní a předvídatelný. A řekni mi, čím byl Muž z oceli "Nolanovský"?

63

Odpovědět

+ČáryčichačTak producent aj scenárista bol Ch. Nolan :)

01

Odpovědět

Z mého pohledu je největší problém DC zrovna Superman. Je to prostě špatně udělaný hrdina a je mu věnováno příliš pozornosti. Je příliš silný a to je vždycky problém, jelikož jsou pak scénáristé nuceni vymýšlet naprosto stupidní slabiny a zásadně pohybovat s křivkou jeho schopností. To by nebyl takový problém, kdyby postupně zesiloval nebo kolísaly v nějakém rozumném rozmezí, jenže jeho schopnosti fungují jako na horské dráze podle toho jak se to zrovna hodí. Co ho jednou ani neškráblo, ho zničeho nic téměř zabije. Mimochodem, je fascinující, že zabití Zoda byla "neočekávaná surová situace", když několik minut před touto událostí, celkem úspěšně likvidovali osídlené velkoměsto. Muselo tam být desetitisíce, dost možná i statisíce, civilních obětí, ale ta surová část na tom byla zabití Zoda, to jen poukazuje na to, jak špatný superhdinský film to byl...

62

Odpovědět

+PB01Ohľadom likvidovania velkomest vie svoje aj Avengers že jo... ale pre tým zatváriš oči ako vidím :)

02

Odpovědět

+mino87Zřejmě jsi mě zcela nepochopil, já u Man of Steel nemám problém s tím,že likvidovali velkoměsto. Můj problém je, že tam prakticky nikoho netrápí civilní ztráty a ze všech nejméně právě Supermana a v kontrastu s tím měl obrovský problém, když Zod chtěl rozřezal několik lidí laserovým zrakem. Můj druhý problém, se týká Supermana jako postavy. Prostě to není dobrý charakter, z důvodů které jsem zmínil. Proto nevidím důvod zmiňovat Avengers. Ale když chceš, tak pokud narážíš na události v New Yorku a v Sokovii, tak nemám pocit, že by jim civilní ztráty byli, až tak ukradené a navíc se jim to v různých následcích vrací v několika následujících filmech. Jediné následky, které z toho měl Superman byli, že po něm šel Batman, ale vše bylo vyřešeno pomocí zaklínadla "Martha". :D

02

Odpovědět

+PB01Ak si videl BvS tak vieš že ho tie udalosti v Metropolise trápili celý film, a veľká časť ľudí ktorým tam zomreli blízky ho aj nenávidela a všetko to vyvrcholilo súdom, kedže okolo neho zostávala len spúšť... ale to by si musel sledovať film s porozumením, ale vzhľadom na to že sleduješ Marvel filmy, kde je nutné vypnúť mozog pred ich spustením, tak ma to ani neprekvapuje :)

10