Wonder Woman 1984Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:6 640
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na nejnovější superhrdinský film z dílny DC, který jsme si všichni přáli. Nebo ne?

Přepis titulků

Po téměř roce bez jakékoliv nové velké premiéry od DC nebo Marvelu nám AT&T přineslo akční podívanou zrovna, když jsme si ji nejvíce přáli. Zříkám se svého přání! Wonder Woman 1984 Líbil se vám vážný pohled Petty Jenkins na Wonder Woman na pozadí první světové války? Tak bezdůvodně přeskočte do 80. let a nahoďte šílené vtípky, ale také nahoďte srdečnou romantiku, a když už jste u toho, tak i velké CGI kočičí bitky.

To všechno, zatímco ladíte politické alegorie, ale nezapomeňte nahodit holčičí sílu, potom co asi hodinu čekáte, než se rozjede zápletka. Ty jo, tenhle film je zmatek. Sexy zmatek, ale stejně. Po výletu na vzpomínkový ostrov a do obchoďáku ze Stranger Things to dožeňte s Wonder Woman, z naivní optimistky se stala nesnesitelná „Já televizi nemám!“ osoba.

Nemám televizi. Madam, máte jich několik. Wow, neuvěřitelné. Diana se ještě nepřenesla přes týpka, kterého znala před 70 lety nanejvýš pár týdnů, ale když najde kouzelného p**ka na přání… Co?

Řekl jsem kámen na přání, ne p**k na přání, kde jste na to přišli? Úžasné, teď už to nejde nevidět. Bude si přát, aby se dali ještě jednou dohromady se Stevem, ne se skutečným Stevem Trevorem, jen s náhodným chlápkem, jehož tělo používá jako sex pannu, zatímco jeho mysl je zapadlá. Jak může být Wonder Woman 2 problematičtější než film se Schneiderem? Prosím tě, jsem Jessica! Dívejte se, jak tahle holčina sundá Maxe Lorda, blonďatého podvodníka na oranžovo, který nemůže být dvojníkem Donalda Trumpa, protože miluje svého syna.

Získal ptáka na přání a jeho moc nechat lidem jemně vlát vlasy ve větru. Chci mít více pomoci. Potom se z něj stane naprostý Jafar a rozpoutá tak zmatené vyvrcholení, že ani scenáristé neví, co se děje. Co se sakra děje? Nikdo nic víc neví.

Co chcete, abych udělal? Já nevím, co mám dělat. A to přinutí Wonder Woman odvážně obětovat svou lásku, aby zabránila vyplnění snů ostatních, protože jsme všichni ze své podstaty sobečtí… a… zlí. Nemůžeš mít všechno, můžeš mít jen pravdu. Wow, to je depresivní. Jsme si jistí, že v tom nejedou Snydeři?

Radujte se, když Diana čelí nové ne/přítelkyni, Barbaře Minervě, je to roztomilá, vtipná, vynikající vědkyně, která… Tak nic, je to nula, které padají papíry a neumí chodit na podpatcích, vybučte tu nerdku, vybučte ji, nerdko! Dívejte se, jak okopíruje svůj vzhled a příběh od té DC nerdovské vědkyně posedlé hrdinou, ze které se stane záporák. Savci. Den zúčtování se blíží.

Ne, tuhle nemyslím. Voilà! Ne. Tohle je Disney, no tak, Catwoman. Slyš mě řvát. Obávám se, že jsme slečnu Kyleovou ještě pořádně nevycvičili. Jakeu, ahoj, můžeš… Selino, Selino…

To je moje jméno, Maximiliane, neopotřebuj ho. Vypadáš úžasně. Ale nezáleží na tom, jak zábavné je sledovat CGI Gal Gadot topit Jellicle, většinu času bojují s opravdovým záporákem filmu, zlými chlapy. - Nech mě vzít tě domů. - Nejdu domů. Ahojky, jak se vede? - Ahoj, krásko.

- Ne, děkuji. Vypadáš úžasně. Hej, zlato, kam jdeš? Ty jsi hezká. Zpomal, kočko. Už nějakou dobu tě sleduju. Můžu ti donést ještě něco jiného? Čaj? Mě? Nepokřikujte na ženy, chlapi, změní se na kočky a budou se s vámi rvát. Tak si užijte klasický „pozor na to, co si přeješ“ příběh až na to, že nikdo nevěděl, že si doopravdy něco přejí, takže koho to zajímá, který jste nejspíš sledovali z gauče, zatímco jste byli na telefonu, což se bude hodit, až budete googlit, jaké že má Wonder Woman schopnosti…

Udělala jsem to neviditelným, ale za 50 let jsem to dělala jen jednou. …nebylo metro v provozu od 19. století… …a konečně, jak zrušit zkušební dobu zdarma na HBO Max? Nevěřím, že jsme kvůli tomuto zabili kinoprůmysl. Hrají: Seznam přání z Amazonu, MC Scat Cat, Derrr, co je odpadkový koš, derrr, Byl jsem dobrý, ale můžu být lepší, Turistické video pro Washington D.C., Goldareeee!

Našel jsem svou šťastnou myšlenku a Původní ředitelka Powers ze Školy superhrdinů?!

Ty jo, já miluju Školu superhrdinů. Podvodníkům se nikdy nedaří Jak to, že je Koruna zábavnější sérií o princezně Dianě? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ale pravdive. Jednicka byla super, tohle ale krute nepovedlo...

31