Fantastická čtyřka (2015)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:5 250
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na další pokus o zfilmování první marvelovské rodiny, který naprosto propadl u kritiků.

Přepis titulků

Od režiséra Kroniky a fantastické verze tohoto filmu, kterou nejspíš nikdy neuvidíte, a studia, které vám už přineslo dva absurdně ujeté filmy o Fantastické čtyřce, přichází reboot, který je úplně jiný, ale pořád jaksi stejně špatný. Fant-čtyřka-stická Je to 10 let od posledního dobrého filmu o fantastické čtyřce, nyní musí Fox vychrlit další, nebo přijde o svá práva ve prospěch studia, které by to zvládlo o hodně líp.

Takže se připravte na povinné machrování první marvelovské rodiny, jak jste je ještě nikdy neviděli: náladové, neohrabané a vážně úplně bez energie. A teď jsem tady. To jsi. Seznamte se se čtyřmi lidmi, kterým nikdo nikdy neřekne Mr. Fantastic, Thing, Invisible Woman, Human Torch nebo Fantastická čtyřka. - Je to fantastické.

- Řekni to znovu. Je tu Reed, génius, který umí své tělo přetvářet do nových a zajímavých etnicit, Ben, kamenné monstrum s velkým srdcem, jehož supersíla je to, že nemá genitálie, tahle nevyužitá herečka v příšerné paruce, kterou nechávají pozadu, aby jim udělala uniformy… Dělám skafandry. …a Johnny, klišé o spratkovi, co dělá pouliční závodění, s mocí zapálit… internetové sekce na komentáře, protože je černoch. Cestujte do Baxterova institutu, kde děti vytváří miliardové vynálezy dost mocné na to, aby zničily svět, výměnou za poplácání po zádech.

Všichni si zasloužíte neskutečné poplácání po zádech. A divte se, jak tihle dětští géniové zvládají být zároveň naprostí idioti, když se opijí, naverbují Reedova nekvalifikovaného přítele z dětství, který mu jednou dal šroubovák, teleportují se do Mordoru, udělají pár selfíček…

Tohle rozhodně půjde na Instagram. …a okamžitě strčí ruce do mimozemského slizu. Nedotýkej se slizu, to je pravidlo mimozemských planet číslo jedna. Třeste se nedočkavostí nad návratem jednoho z nejlepších superzlounů Marvelu, Doctora Dooma, a pak zatřeste hlavou zklamáním, když místo toho zkejsnete s až moc mocnou sex pannou, plnou nejasných schopností, nejasné motivace a nejasných odkazů na Krotitele duchů…

Není žádná Dana, jenom Zuul. Není žádný Victor, jenom Doom. …který zdoctorodoomuje film zrovna, když začíná být zajímavý, aby dodal směšné finále, kde zloun, který zvládne udělat cokoliv svou myslí, prohraje se čtyřmi teenagery, jejichž nejlepší strategie je praštit ho do obličeje. Je čas na bití. Takže se připravte na superhrdinský film, který se stydí přiznat, že je superhrdinský film…

Nejsou to schopnosti, jsou to agresivně abnormální fyzické potíže. …obsahuje jedny z nejžhavějších herců Hollywoodu, kteří na to totálně kašlou… Teď jsme tým, jsme čtyři, měli bychom vymyslet nějaké jméno. …neobratné odkazy na komiksy… Tady Doctor Doom. Hej! Čas na bití. …a zvláštní skoky v čase, které ukazují, kde přesně to studio přebralo od režiséra.

Koho vinit za drtivě negativní recenze Fantastické čtyřky? Režisér Josh Trank říká: Mě ne. Nyní má na Rotten Tomatoes 9 % u kritiků… To je ale bordel, film o dělání filmu by byl o tolik lepší než tenhle film. Hrají: Protahoval ses, nebo ses táhnul? Promrhaná herečka z Domku z karet, Čokoládový sněhulák, Michaele, buď rád, že jich nemusíš dělat víc, Další promrhaný herec z Domku z karet a Doomy z nárazové zkoušky.

Fantastická čtyřka Třetí strike Víte, že je to špatný, když si v tom Stan Lee nezahraje štěka. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář