Power Rangers: Strážci vesmíruUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:13 477

Letos jste mohli v kinech zaznamenat návrat Power Rangers, ten neunikl ani trailerovému hlasu. Nyní se můžete podívat, zda film rozcupoval, nebo snad doporučuje jeho pokračování?

Přepis titulků

Od studia, kterému by se hodila nová série, jelikož Divergence zkrachovala a propadla na TV obrazovky, přichází návrat, který se ptá: Co kdybychom pojali Power Rangers vážně? Power Rangers: Strážci vesmíru. Pokud jste si oblíbili Snídaňový klub, ale přáli si alternativní konec s ninjy, pak je tento film pro vás.

Tito teenageři po škole stráví 90 minut seznamováním se... Jmenuju se Zack a jsem Power Ranger. Ahoj, Zacku! ...a poté následuje klasický půlhodinový díl seriálu Power Rangers. Fakt jsem si víc přál zaměření na problémy rodin Power Rangers než na robotí bitky. Co řekne Trini svým rodičům? Bude máma Zacka v pořádku? A v jaké to žiju době, když mám takovéhle otázky ohledně Power Rangers?

Zapomeňte vše, co jste věděli o Jasonovi, Zackovi, Kimberly, Billym a Trini kromě jejich jmen, protože tato pětice teenagerů má tak správný postoj, až vám bude připadat, že jim dospělí náhodně přiřadili fakt husté vlastnosti jako death metalová jógová lesba, z útesů skákající roztleskávačka a sexter... Páni! ...nepředvídatelný asijský vandrák z maringotky Kempovat ve starým vagónu.

Taky jsem tě viděla, kámo. autistický černoch hacker milující country hudbu... Zbožňuju country! ...a týpek, který nechce hrát fotbal. Tak proč nepřidat ještě násilníka, co vypadá jako Ed Sheeran nebo kamaráda Jasona, který zdrogoval krávu? Právě jsem ji podojil. Jeho.

To je teprv vemeno. Fanoušky oblíbený Zordon se vrátí díky půlce dne strávené ve Vaio Boot s Bryanem Cranstonem. Potřebujete mě! Je tu kvůli dvou věcím. Zbytečné spousty vysvětlování pro diváky. Power Rangers byli legie bojovníků zapřísáhlých chránit život. Musíte se stát těmito bojovníky.

A... dobře je tu jen kvůli jednomu. Vytvoří Goldara. Obří monstrum, které vyrve krystal ze země a všechen život... Všichni Rangers budou bojovat proti Ritě Repulse, nové následovnici Austina Powera v Goldmemberu. Zlato! Potřebuju zlato. Zajímá mě zlato. Zbožňuju zlatooo!

Plánuje zničit svět a vše se točí okolo nejhůře zvoleného product placement místa ve filmové historii. Je to v Krispy Kream. Krispy Kream? Je to zvláštní místo. Musíme jít do Krispy Kream. Krispy Kream! Ještě jsem nenašla Krispy Kream.

Objeďte Krispy Kream a ujistěte se, že je v bezpečí. Teď bych si zašel na donut. Tak se připravte na film, který je víc než jen předělávka dětského pořadu pohřbená pod spoustou lacivních momentů... Mám jenom mámu. Moje máma je nejlepší! ...lacivních Zordů a lacivním poselstvím, že pravý Power Ranger ve vás byl celou tu dobu.

Já to věděl! Budeme mít brnění! Máte ho už v sobě. Odehrává se tu tak dobré drama ze střední školy, že si zaslouží pokračování. Možná v jednom o přestavení Angel Grove, protože to místo fakt dost zničili. Proč jásáte?

Z vašeho města jsou ruiny! Hrají: Univerzální červení, Růžovka v letadle, Zack v černém, Opravdu? První homosexuální superhrdina ve filmu? Bill stydlivec a vědec, Paní Loki, Walter bílý chodec, Hloupí špinavci, a nejlepší klub v Angel Grove je Najdete tu vše: pohyblivé hlavy, morphující sítě a pět teenagerů se správným postojem.

Křupaví a smetanoví Power Rangers!

Koukejte, tohle je bílý Power Ranger! Počkat... bílý Power Ranger? To nějak nesedí. Jsem Diana Themysciru, dcera Hippolyta a tvůj hněv nad tímto světem je tímto u konce. Nevybral jsem si život s epickým hlasem, to on si vybral mě. To jsem já, ta nejufritovanějšíhranolka. Slyšeli jste někdy o tragédii Dartha Plagiuse moudrého?

Zři legendární síly mého burrita!

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hoši, po shlédnutí filmu teď nevím co je horší, Stmívání či tohle...

42

Odpovědět

Alespoň se snažili aby to vypadalo lépe. Všechny seriály Power Rangers jsou s lidmi s gumovými obleky a všechno vypadá směšně a to od začátku power rangerů až doposud, není tam žádná snaha o zlepšení. Škoda že tenhle film neudělali lépe, mohlo to být daleko lepší. Místo toho jsou všichni power rangers odpad.

00

Odpovědět

Do titulků se několikrát vloudil neexistující kříženec slov 'lascivní' a 'laciný': "lascivní".

04

Odpovědět

"lacivní" - překlep v opravě chyby, to se tedy povedlo :)

50

Odpovědět

LASCIVNÍ je kříženec slov laciný a LASCIVNÍ?

21

Odpovědět

+Martin ŠriberTy nebudeš ta nejbystřejší brambora z pytlíku, viď :)

82

Odpovědět

+Noob SaibotProtože poukazuji na chybu? To si nemyslím.

02

Odpovědět

+Martin ŠriberTo si nemyslíš správně. Ono je to totiž proto, že poukazuješ na chybu, kterou už její autor opravil hodinu před tebou ;)

11

Odpovědět

+Mor fujem!V době psaní mého komentáře se mi daná oprava nezobrazovala.

11

Odpovědět

Na nových PR me nejvíc štvala ta korektnost aby se zas nikdo neurazil...žlutej strážce má být asiat, černej n**r, červenej indián a bílej má být ariec...

313

Odpovědět

A modrý avatar :D

30

Odpovědět

Na dobrej urovni bolo zblizovanie hlavnych hrdinov. - To ako si k sebe nasli cestu, aj ked sa predtym nepoznali a kazdy z nich bol iny.
Tato cast filmu sa mi naozaj pacila, kazit sa to zacalo az ked do filmu vstupili "efekty".

811

Odpovědět

ses normalni b***a

165

Odpovědět

Ano, to seznamování bylo celkem... pěkné. A na rozdíl od prvního dílu seriálu, kdy během 10 minut už bojovali s monstrem bylo tady seznámení se s tím, co to vlastně je být Power Rangerem více rozvedeno. Ale to tempo... Po hodině už jsem vážně čekal nějakou akci a ne, že se ukoušu nudou dřív, než se bude něco dít a já pak zaspím... akci? Těžko říci, co to bylo. Trochu jsem doufal, že to bude vypadat jinak než v seriálu, ale o moc lepší to nebylo. Škoda :-/

10