Hulk (2003)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:4 376
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na ten nejzapomenutelnější film o Hulkovi všech dob.
 

Přepis titulků

Milovali jste Marka Ruffala, tolerovali jste Edwarda Nortona, ale přiznejte se, na Erica Banu jste si nevzpomněli, dokud jsem neřekl jeho jméno. Připravte se na ten nejzapomenutelnější film o obřím monstru plném vzteku vůbec, Hulk. Před tím, než byl Hulk Avenger a než byl dokonce i neuvěřitelným, cestujte do dob, kdy Kevin Feige mohl pokazit superhrdinský film, když režisér Ang Lee představí dvouhodinovou skličující úvahu o zeleném chlápkovi, který ničí věci.

Přestaň zírat na ten keř a do něčeho prašť! Seznamte se s Brucem Bannerem, nelíbil by se vám, když je nazlobený nebo klidný nebo když hraje. Tlukot mého srdce… bum… bum… bum.

Je monotónní, nesympatický vědec… Děláme základní vědu pro každého. …který pracuje se svou ex Betty, monotónní, nesympatickou vědkyní… Jste hlavou základny, myslela jsem, že tady velíte. …v jednom z nejnudnějších superhrdinských filmů vůbec, který zakrývá svůj nedostatek akce super bláznivými střihovými přechody. Wow, je to úplně jako čtení komiksu, hrozného, nudného komiksu. Sledujte, jak je vypuštěna skutečná povaha Bannera, když z něj podivná nehoda udělá chlápka, který vypadá, jako že se snaží zadržet prd…

…až ho konečně vypustí a stane se z něj hrdina, na kterého CGI v roce 2003 očividně nebylo připravené, což dopadlo Hulkem, který je z části scéna z PlayStationu, z části studentík a ze dvou částí Shrek. Hulk je život, Hulk je láska. Všichni chtějí vidět, jak Hulk bojuje s někým stejně nebo více silným, ale máte to blbý, protože tentokrát bude zelený obr bojovat s lehkými ne-hrozbami, jako je tenhle blbec, plná síla několika tanků a pár helikoptér americké armády, Hulk psi…

Hulk psi? Zachránil mi život. Ano, před zmutovaným francouzským pudlem. A samotný otec Bruce Bannera, který je buď nepředvídatelný šílený vědec, nebo jenom Nick Nolte, který se zatoulal na plac a pár hodin byl sám sebou.

Výsledkem je vyvrcholení, které nejde vidět, odehrávající se v noci pod vodou proti oblakovému taťkovskému objektu. Thor: Temný svět teď vypadá docela dobře, že? Hrají: Eric Banán, Betsy Ross, Knírek Sama Elliotta, Mech, Policejní fotka Nicka Nolteho a Nedělej to, Angu Lee.

Truc Hulk sebepozorovat! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A já ten film mám rád :)

00

Odpovědět

Popravdě, vyjít ten film o 10 - 15 let později, tak by se na něj dívalo jako na netradiční jiný pohled na superhrdinský žánr a komiksový film obecně.

224