Neuvěřitelný HulkUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:3 887
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na jeden z nejméně oblíbených filmů MCU.

Přepis titulků

Marvel Studios a Universal přináší druhý film MCU, na který děláme Upřímný trailer, protože přichází Infinity War, na všechny ostatní MCU filmy už jsme je udělali a Black Panther ještě není na Blu-rayi. Neuvěřitelný Hulk Seznamte se s Brucem Bannerem, ne, ne s tím, kterého mají lidi rádi. Kdo je tohle? Ten nikdy Hulka nehrál, nebo jo? Ne, vy víte, o kom mluvím. O tom chlápkovi ze Smoochyho, tady je. Ed Norton září jako první marvelovský herec, který předvádí, kolik sklapovaček pro tu roli udělal.

Břišáky. Přináší svůj neuvěřitelný rozsah do role, kvůli které hraje, jako by byl na Xanaxu… - Znám pár metod, které by ti pomohly efektivně zvládat tenhle vztek. - Sklapni. …zatímco mimo kameru přináší své neuvěřitelné ego, aby přepsal celý scénář pod pseudonymem Edward Harrison. Chcete, abyste byli Terrence-Howardováni? Takhle se to stává. Přidejte se k Brucovi v příběhu, kde utíká před armádou, utíká před armádou a utíká před armádou…

znovu, ale občas, když se jeho něco jako Fitbit dostane na 200, změní se v Hulka, nezastavitelné, vzteklé monstrum, které je vlastně nebezpečím pro celou planetu, ekonomii Brazílie a celý Harlem. Jsem rád, že odletěl na ne-planetu Hulk, nezbyla by tu země na bití pro Thanose. Hulk ničit!

Než si Gwyneth Paltrow dala na 4 roky pauzu a Natalie Portman si dala nepřítomnost na neurčito… Já dal kopačky jí, byl to vzájemný rozchod. …Liv Tyler naprosto zmizela z MCU, dokonce i bez easter eggu. Stůjte a usmívejte se, když herečka stráví většinu filmu tak, že stojí a usmívá se, když nemá nic ani nikoho na udělání. Nemůžu se moc vzrušovat.

Ani trošku vzrušit? Vždycky jste chtěli vidět Hulka bojovat se zlounem, který by se mu silou rovnal, tak to máte blbý, protože bojuje s hubeným Britem z Gaunerů. Je to vyznamenaný válečný veterán bez osobního vztahu s Brucem Bannerem a pro Hulka úplná nula, ale když se napumpuje špatnou šťávou Kapitána Ameriky, stane se z něj jedno z nejzapomenutelnějších monster v MCU… Ta směsice by mohla být ohavnost.

…které je tak špatné, že mu nakopal zadek až Batman vs Superman. Vraťte se zpět do dnů, kdy ještě Marvel neměl celý svůj vesmír na autopilota, kdy nerdi dostali jenom trošky fanservisu, pokračování bylo jen mírně naznačeno, místo aby očividně připravovali 5 dalších filmů, dali potitulkovou scénu před titulky… Co kdybych vám řekl, že připravujeme tým? …a nevydělali ani miliardu dolarů. To je jako peníze z Green Lanterna, fuj.

Vím, jaké to je, nesplňovat očekávání. Tak se připravte na toto divné pokračování, prequel, reboot, origin film, který je lepší, než přiznáváme, protože ať už si o tom filmu myslíte cokoliv, dal nám Marka RuffaHulka… Slabý bůh. …a umožnil Edwardu Nortonovi, aby se připojil k filmovému vesmíru Wese Andersona. Nemůžu se dočkat, až bude Taková zvláštní rodinka bojovat se Stevem Zissou v Grandhotelu Budapešť na patře Nekonečno.

Green Gobline, nikomu neprojde, když praští Flashe Thompsona v tomto podivném hotelu. Hrají: Jsem Jackův odchod kvůli tvůrčím neshodám, Iggy Pop, Jako Ross, Máte oblek Iron Mana, který potřebuje hlas? a Ninja závislák na heroinu.

Jednorázový Hulk Kde jsem? V Guatemale. Jo, asi to není poprvé, co se běloch tak ožral v Brazílii, že se probudil napůl nahý v Guatemale. Jarní prázdniny 1997! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář