Fantastická čtyřka (2005)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:6 243
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na v řadě již druhou adaptaci Fantastické čtyřky a její pokračování.

Přepis titulků

Před rebootem, který Marvelu sebere postavy, ale po filmu s Rogerem Cormanem, který taky Marvelu sebral postavy, přichází další dva pokusy o tuto franšízu, které dokazují, že by ty postavy měly touhle dobou být už vážně u Marvelu. Fantastická čtyřka a její příšerné pokračování. V době, kdy komiksové filmy začínaly ukazovat, jak skvělé můžou být, nám dva filmy připomenou, jak hrozně na hovno můžou být…

Vypadáte jako rocková skupina 80. let. …když režisér Holičství dostane otěže původního supertýmu Marvelu a pak je nasměruje dolů z útesu. A neříkejte, že dobrý film s Fantastickou čtyřkou nejde, jmenuje se Úžasňákovi a je dokonalý! Sledujte víceméně přesnou adaptaci naprosto šílené origin story z roku 1961, kde vesmírný oblak dá čtyřem lidem naprosto rozdílné superschopnosti, což vede k jednomu filmu, kde zkouší ten oblak zreplikovat na Zemi, a druhému filmu, kde se pokouší zachránit svět před úplně jiným vesmírným oblakem.

Moji lidé mu říkali Galactus. Ne, tohle je Galactus, tamto je vesmírný oblak. Co je to s touhle érou zlých oblaků? Přestaňte dělat oblačné zlouny. FANTASTICKÁ ČTYŘKA: SILVER SURFER HULK GREEN LANTERN Seznamte se s Fantastickou čtyřkou, jejíž superschopnosti jsou přesně podle jejich fantastického předstínění.

Starý dobrý Reed, pořád natahuje. Vidím, že tu jsi pořád kvůli svalům. Být vidět a slyšet. - Jste žhavý. - Díky, vy taky. Je tu Reed „Nerd“ Richards, jeho láska Sue „Holka“ Storm, Johnny „Lidská chlamydie“ Storm…

Vy jste čekala před koupelnou, abyste mě chytla v ručníku? …a jejich přemrštěně oddaný přítel Ben „Věc“ Grimm, kterému jeho oddanost odplácí tak, že si z něj dělají srandu… Johnny! …doslova na něj s*rou, dělají z něj vyvrhele… Půjdu po schodech. …a jeho snoubenka se s ním rozejde jen proto, že vypadá jinak.

Člověče, nemyslel jsem si, že můžu Andreu z Živých mrtvých nenávidět ještě víc. - Ne, nedotýkej se mě, ne! - Debbs! Společně musí každý z Fantastické čtyřky odložit své jediné povahové rysy, aby mohli bojovat s Victorem „Green Goblinem“ Von Doomem a Silverem T-1000 Morfeem. Vše, co znáte, je u konce. Místo divokých vesmírných bitev a psychedelických konfrontací, které milujete z komiksů, sledujte, jak používají své superschopnosti v supernudných prostředích, jako je zabírání prostoru na tašky nad hlavou, X Gamesování, taneční souboje, kakání a péče o pleť.

- Mám pupínek. - Můžeš na něj dát make-up? - V pohodě, zvládnu to. Takže než uvidíte třetí a snad poslední pokus o rozjetí Fantastické čtyřky, znovu zažijte dvě původní zklamání, která dala svůj život, aby Chris Evans mohl hrát slušného Kapitána Ameriku. Promiň, A-aoane, I-iuane, Iuane?

Graffafade? Hrají: Ione Gruffuffu… Znovu už ne! To je až moc souhlásek a samohlásek. Elon Mask, Rtuť, Bojový oblak Galacticus, Jessica Alkozy, Hnijící dýně, Šokující a Kapichodeň Limerika.

Příšerná nuda Nechají Mexičanku dát si blonďatou paruku a modré čočky, aby hrála Sue Storm, a nikdo nic, obsadí černocha jako Lidskou pochodeň a všichni se můžou zbláznit. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

4 živly v komiksovém podání. První film je celkem slušný.
Druhý, nic moc ale pořád o poznání lepší než ten pokus o reboot, zmíněném na konci.

30

Odpovědět

To poukázání na rasový "problém" na konci je fakt trefný. A štve mě to u čím dál víc filmů jak se z černochů dělá haló.

164

Odpovědět

Přesně, u fikce je to fuk, podivejte se, jak Sam L Jackson zmenil Furyho.. ted uz si ho clovek ani jinak nepredstavi, ale zase v historickych vecech, kde cernoska hraje anglickou kralovnu a podobne mi to smysl nedava.

40