Top GunUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:5 185
V tomto díle bude muset za filmem zamířit Hlas Upřímných trailerů až do svého sejfu se starými poklady.

Přepis titulků

Pojďme otevřít sejf Upřímných trailerů. Od chlápka, který vytvořil Vetřelce a Blade Runnera, teda jeho bratra, přichází nástroj k náboru do armády přestrojený za gay romanci přestrojenou za akční film. Top Gun Amerika za studené války je na pokraji armagedonu. Nejlepší piloti Ameriky budou odvoláni z aktivní služby, aby pili, šo*stali a hráli zdlouhavé hry homoerotického plážového volejbalu…

Hezkej smeč. …a občas pilotovali letadla. Klučina z Riskantního podniku vyrostl a hraje ve filmu se vším, co milujete na dnešní Americe: velké vlasy, husté knírky, pilotky a parádní tryskáče. Sakra jo, jdeme políbit nějaký chlapy, teda políbit prdele, teda pilotovat letadla, jo, to jsem myslel. Sledujte, jak se v Akademii Top Gun střetnou velká ega, je tu Iceman, který je svěží jako led, Maverick, který hraje podle svých vlastních pravidel, Goose, protože létá jako husa, a Sundown, to je černoch.

Vzleťte s těmito vzdušnými žokeji, když se učí zásadní triky řemesla, jako je hledání zaměření rakety… Zaměřuji. No tak, drž se ho.

…odborné letecké pindy… Můžete přistát. Mám dobré zaměření. …a muzikály. Sledujte Toma Cruise, jak svádí Ameriku se svým roztomilým úsměvem, který nikdy neopouští jeho tvář, ať už je v jakékoliv situaci. Dívejte se, jak filmaři vytáhnou všechny známé triky, aby tento 170centimetrový herec vypadal stejně vysoký jako jeho kolegové tak, že se o něco opírají, sedí, leží, jdou za ním nebo prostě postaví Toma na krabici od jablek.

Když jsem tě poprvé potkala, byl jsi úplný velikán. Tak to musel být někdo jiný. Seznamte se s drsně mluvící Charlie Blackwood, není jenom další sexy blonďatou rajdou, tato sexy blonďatá rajda ví věci o letadlech… Byl jsi ve 4G obráceném střemhlavém letu s MiGem-28?

Radujte se, když se fúrie s ramenními vycpávkami, která nemele nesmysly, vzdá své kariéry, aby měla žhavý sex s Maverickem. To je hodně jazyka. Pak si zvyšte homosexuální podtóny, když se všichni chlapi snaží mít žhavý sex s ostatními. Chci vám rozmlátit zadek, ale nemůžu. Chci něčí zadek a chci ho teď. Musíš sexuálně poznat dámu – tentokrát.

Z toho se mi postavil. Postavil se mi. Neškádli mě. Můžeš být mým parťákem kdykoliv. Jsem nebezpečný. Chci nějaké zadky. Tak se připravte na úžasný film plný hlášek hodných citování… - Cítím tu potřebu…

potřebu rychlosti. - Potřebu rychlosti. …se soundtrackem tak epickým, že Danger Zone hrají ve třech odlišných situacích. Amerika! Sakra jo! Hrají: Ta Amiška, která ve Svědkovi ukázala prsa, Nějaká holka, Ten nerd z Pomsty nerdů, Burt Reynolds po slevě, Nick Rivers a Oddaný katolík Tom Cruise.

Top Gun Takže tenhle film končí tak, že začnou třetí světovou, že? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

už jen ten název

00