Mission: Impossible – FalloutUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:4 567
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na nejnovější díl kultovní série Mission: Impossible.

Přepis titulků

Následující trailer je hodnocen S pro spoilery. Když svět visí na vlásku, Tom Cruise bude viset a balancovat ve franšíze, která ho neustále nutí, aby překonal minulý díl, dokud při filmování neumře a my nepřehodnotíme naše místo v této kaskadérské hře na sraba. Ale do té doby: „Spadni z té střechy, chlapče, hezky z ní spadni.“ Mission: Impossible – Fallout Znovu se připojte k týmu nemožných misí na jejich zatím nejnebezpečnější misi: dostat do rukou nějaké koule.

Když Ethan Hunt ztratí svoje koule, znovu ty koule najde a nechá spolupracovat svého nej přítele a exmanželku, aby zabránili explozi koulí. Nemám dost rukou. Tome, chlapče, my víme, že na to pořád máš, nemusíš nám to cpát do krku metaforami. Viděli jste všechny filmy této série, takže jste samozřejmě byli nadšení, když se vrátil Solomon Lane.

Ne? Vy si ho nepamatujete? Ale určitě si pamatujete tu hustou agentku MI6 Ilsu? Ne, to je jeho žena z M:I 3, to je jen náhodná policistka, to je Katie Holmes. Dobře, to je ona. A zlý Syndikát si pamatujete, že? To je Hydra.

To je Spectre. Dobře, zapomeňte to, co jste si vlastně ani nepamatovali, protože naši hrdinové bojují proti Apoštolům, kteří mají plán na vyhlazení třetiny světové populace. To je Thanos. Řekl jsem třetiny, ne poloviny. Oni nechají vyhladovět třetinu světové populace. Jsem tu, abych se díval, jak Tom visí z věcí, je to šestý díl a postavě Vinga Rhamese pořád říkám Ving Rhames, i ti lidé ve filmu vypadají zmateně.

Je to složité. Co to sakra dělá? Co to sakra děláš? Nechápu, v čem jsem zapletený. V čem jsem zapletený? Proč jsi to musel udělat tak složité? Ke gangu se přidá, nebo pokud jste viděli trailer, gang zradí tajný agent August Walker, role, která utvrdí Henryho Cavilla jako nového krále scén na pánských záchodech.

BATMAN VS SUPERMAN: ÚSVIT SPRAVEDLNOSTI KRYCÍ JMÉNO U.N.C.L.E. Je špionem, který může jít do utajení za kohokoliv, od linebackera z NFL po Hagara z Final Fight, spolu s rukama, které potřebují dobíjet, a knírkem tak mocným, že by mohl ochromit DCEU, takže víte, že se to semele, až bude čelit svému dosud nejbrutálnějšímu nepříteli, Alecu Baldwinovi?

Alecu, pokud jsi chtěl z té franšízy pryč, prostě zmiz jako Jeremy Renner nebo Paula Patton nebo Thandie Newton nebo Jonathan Rhys Meyer nebo Laurence Fishburne nebo Anthony Hopkins.

Kam ti lidi mizí? Jsou oni těmi Apoštoly? Takže pokud máte rádi stejnou účinnou směs tajemna a kardia, jako mělo posledních pět filmů, a nevadí vám, že pořád hodně závisí na tom triku s maskou nebo že používají stejný HALO skok jako další dva z Bad Robot Productions nebo že to má konec podivně podobný Návratu krále… Mí přátelé. …užijte si jeden z nejlepších akčňáků tohoto roku, protože ten příští bude možná jeho poslední.

Tome! Dal jsi nám už dost, přestaň! Hrají: Krycí jméno S.V.A.L., Thetan Hunt, Jsem kloboukový muž (ski-ba-bop-ba-dop-bop), Podivuhodný případ Benjim ovládaných tlačítek, protože ovládá tlačítka, To jsem já, Rebecca Ferguson, Hannibalovy přednášky, Scarlett Johansson, Scarlett Johansson?

Teda, ta je ale chameleon. Jack se snaží a Podvodné zprávy. Kaskadér vs Superman: Tom spravedlnosti Sedni si.

Údolí řeky Nubra. Má Ving Rhames ve smlouvě, že se nemusí postavit? To je dobrý. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no ja neviem ako, videl som uz vsetky uprimne trailery ale.. to ma byt vtipne alebo to len svojsky komentuje? je tu niekto, koho to vazne bavi ?

02

Odpovědět

Nejlepší to bylo v časech Twilight ságy. Za hovno to stojí už pár let. Musím se hodně nudit, abych si to tady ještě pustil.

03

Odpovědět

Zrovna hraju Fallout 4. Můj první Fallout v životě. A tohle je snad první pořádný film podle videohry.

34