Wonder WomanUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:9 356

V tomto díle se bude hlas Upřímných trailerů zabývat loňským hitem DCEU – Wonder Woman.

Přepis titulků

Od studia, které si plete délky s hloubkou, komplexnost s inteligencí a sebestředné morouse s hrdiny. DCEU se podaří jeho zatím největší úspěch tak, že tyto věci nesplete. Wonder Woman Po Supergirl, Catwoman a Elektře studia pochybovala, že film se superhrdinkou by mohl být úspěšný. Nyní se Patty Jenkins odvážně ptá: "Co kdyby film se superhrdinkou nebyl naprostý odpad od začátku do konce a nesl důležité poselství pro všechna děvčata: zachraň svět, vypadej přitom úžasně, buď bohem, potom možná muži s nechutí začnou tolerovat tvou přítomnost."

Pane, pokud to ta žena umí přečíst, měli bychom ji vyslechnout. Ano, dobrá. Jupí, pokrok! Připravte se na origin story řeckých bohů v origin story Wonder Woman v origin story druhé světové války.

Příměří má nejvyšší důležitost. A navštivte Themesciru, Thymyscriu, Themecii? Navštivte Xenu, bojovný ostrov, společnost žen trénovaných od narození, aby zamaskovaly přízvuk Gal Gadot. V případě invaze. Tohle patřilo největší bojovnici v našich dějinách. Musíš nám to říct teď. Ano, ale za tou korupcí stojí Arés.

Tyto Amazonky se celý život připravovaly na to, aby bojovaly s bohem války, Arésem, a můžete se vsadit, že když se válka dostane až k jejich břehům, tak je porazí němečtí puberťáci s opakovacími puškami. Ne! Možná každých pět set let pošlete průzkumnici, nebo aspoň vyšlete své neviditelné tryskáče, vím, že je máte. Seznamte se s Dianou, dívkou, kterou nikdy nenazvou Wonder Woman. Je hrdinkou, kterou si DCEU nezaslouží, ale rozhodně potřebuje.

Je optimistická, sebevědomá, odhodlaná, zranitelná, nekompromisní a hrozně sexy. Můžu to říct, že jo? Nechci vypadat jako James Cameron, protože to není její jediná silná stránka, ale ty jo. Je silnější, rychlejší a chytřejší než muži kolem ní, ale každý superhrdina má svůj kryptonit a tím jejím je neznalost toho, jak věci fungují. Válka, jaká válka? - Jsou to hodinky, ukazují čas.

- Proč? Proč se drží za ruce? Co nosí tyhle ženy do bitvy? Muži nespí? Co je sekretářka? Vpředu? Vpředu čeho? Manželství? Mluvíš stovkou jazyků, víš, co znamená manželství. Okuste tento převratný superhrdinský film, ale ne až tak převratný, že by tam nedali jednoho z hollywoodských Chrisů.

Chris Pine překvapí a očaruje ve vystoupení, které mu zajistí první místo ve Velkém Hollywoodském Chrisávodě. Ale je více než jen pastva pro oči, je Dianinou emocionální podporou, hlasem opatrnosti a milostnou zápletkou, která neustále potřebuje zachraňovat. Dali mu roli, kterou normálně hrají u mužských superhrdinů ženy, že jo? Chytrý nápad. Ve filmu se dvěma složitými hlavními postavami se děste záporáků, kteří jsou jako z jiného, mnohem teatrálnějšího filmu...

- Ale ta maska nepomůže. - To oni neví. ...který zapomíná, že Němci v první světové válce nebyli nacisti... Já jsem ten hodnej a oni jsou ti zlí. ...vážně očekává, že přijmeme tohoto lidského bodláka jako boha války a naznačuje, že Wonder Woman s Hitlerem a Stalinem nic neudělala, ale jakmile Lex Luthor stvořil želvu ninja, vrhla se do boje. Omlouvám se, že jsem vůbec BvS zmínil, prostě necháme tento film samostatně.

Připravte se na film o vyvažování dobrého a zlého v nás všech, který obsahuje dobré i zlé v sobě samém. V tomto vadném, ale důležitém filmu, který není méně důležitý, protože má vady. Je to inspirativní, dobře udělaný film, který dává ženám hrdinku, na kterou můžou být pyšní? Ano. Končí mužem s knírkem a rukama s blesky, který ječí věty jako z videohry?

- A já věřím v lásku. - Tak to tě zničím! Také ano. Hrají: Hlavní Amazonka, Chceš se dotknout Piníka, Také královna v Gladiátorovi, Prinzecna Rozřež-ji, Ó, lev salónů, Byl byste...

(trapné britské zvuky)... omlouvám se, Opilý Skot, Záludný Francouz, Moudrý, starý indiánský průvodce, Kdo jsou ti týpci? Vyjící stereotypy? Pam Besaley, teda Dawn Tinsley, Fantom opery a Snyderova vize.

Liga jenom její spravedlnosti - Možná na tom budete líp beze mě. - Ne, Charlie, kdo by nám zpíval? Váš přítel očividně trpí PTSD, nechte ho jít domů. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Xena - the Warrior Island :D. Moje nejoblíbenější hláška z traileru :D. Jen by mě zajímalo, jestli tvůrci HT vědí, že Xena se u WW částečně inspirovala.... (viz třeba kostým). Jinak film byl skvělý. Na Gal se strašně moc dobře kouká a přišlo mi, že byl dobře vyvážený mezi humorem, akcí a vážným poselstvím.. jenom toho Área trochu nevychytali no (ale ono, když je člověk leta letoucí zvyklý na Kevina Toda Smithe...).

20

Odpovědět

No s tím kostýmem moc nevím kdo se kým nechal inspirovat

10

Odpovědět

Velký Hollywoodský Chrisávod xD

03

Odpovědět

Film to byl průměrný s podprůměrnou hlavní postavou. Gal Gadot je sice hezká a dobře se na ni kouká, ale hrát neumí.

1212

Odpovědět

Bud rad aspon za to ze je bila, v dalsim remake za 10let to bude beztak cerna transka, kterou bude fajcit beloch

1010

Odpovědět

+The GGgTo jsem myslím viděl na Redtube a ten běloch je ještě k tomu midget.

50

Odpovědět

0:27 říká "by NOT doing those things"

40

Odpovědět

Opraveno :)

10

Odpovědět

Je tam chyba... je to první světová válka. Čas 1:16.

03

Odpovědět

Ne, první světová je stoprocentně origin story druhé světové.

100