Green LanternUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:5 150
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na superhrdinský film, na který by většina lidí asi raději zapomněla.

Přepis titulků

Od ne-Marvelu přichází film o sarkastickém pozemšťánkovi a jeho spolustrážcích galaxie, ale ne ti, které jste chtěli. Green Lantern Už jste viděli Spider-Mana, Iron Mana, X-Meny, Temného rytíře a Thora, nyní se připravte na film, který byste měli o hodně radši, kdyby tyhle ještě nevyšly. V tomto nudném origin příběhu, který byl pro normální Ameriku moc nudný a moc normální pro nerdy Ameriky.

Ryan Reynolds hraje vzpurného pilota Hala Jordana, hezkého, neambiciózního playboye, trošku jako Ryan Reynolds, když magický prsten transportuje Hala do vesmíru, je donucen stát se členem sboru Green Lantern, mezigalaktické vesmírné policie, která používá své prsteny, aby vytvořila cokoliv, co si vymyslí, jako pěsti, pušky, autíčko Hot Wheels nebo příšerný CGI kostým.

To je vážně hustý. Ne, není. Spolu se špatně animovanými mimozemšťany budou čelit vesmíru plnému smrtících hrozeb, jako je Hector Hammond, lidské varle, které ječí jako holka, Parallax, pomalu postupující vesmírný prd, a červený chlápek, který se nakazí žlutou barvou.

Jako vážně, žlutou barvou. Dívejte se v údivu, když tento pilot vyhledávající vzrušení dostane moc létat, nadlidskou inteligenci a schopnost vytvářet svou myslí cokoliv chce a pak ho to vůbec nezajímá. Já vlastně tak nějak… končím. Takže buďte dvě hodiny se zeleným Van Wilderem… Sundáme kalhoty a jdeme létat.

…když se z jednoho z nejoriginálnějších komiksů stává jeden z nejméně originálních komiksových filmů, obsahující stará dobrá klišé, jako je pokažený vědecký pokus, motiv zodpovědnosti… Nejvyšší pocty… S velkou mocí… …největší zodpovědnost. …přichází velká zodpovědnost.

…uspěchaná tréninková montáž… Pořád buď na pozoru. Vždy dávej pozor na své okolí. …unesená láska… Nech ji jít. Nech ji jít. …a stejná brzká traumatická smrt otcovské postavy jako v každém superhrdinském filmu. Ty jo, Den otců musí být pro superhrdiny nanic.

Hrají: Ryan ne Gosling, Blake Smrtelná, Další mozkovna z DC, Andy Dufresne, Růžovka a Spálený Reynolds. Green Lantern Mysleli si, že bude pokračování, to je roztomilé.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář