AquamanUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:9 985

Jeden z nejnovějších filmů od DC, Aquaman, byl velkým hitem mezi fanoušky. Co si o něm ale myslí Hlas Upřímných trailerů?

Přepis titulků

Deprimovali vás, inspirovali vás a letovali vás, Hunka Hunka! teď jsou Warner Brothers a DC zpět, aby vás naprosto zavalili. Co se děje? Aquaman Pamatujete si Aquamana? Toho nerda, co mluví s rybama? Moje schopnost hovořit s rybami nám nepomůže, Wonder Woman. Svalnatým hrdinou stal se za krátký čas.

Sledujte, jak čisté charisma Jasona Momoy nabíjí postavu, což ho promění na sexy podvodního supermana, který je super rychlý, super silný hodně často. A vesměs nezranitelný? Dobře, tak jsou jeho schopnosti trošku nekonzistentní, tak co? Všichni ví, že skutečná moc tohoto Aquamana je jeho Sexy Pohled. Povolení vstoupit na loď? Povolení uděleno, námořníku.

Teda, myslím, není tu horko? Připoutejte se, když Arthur Curry započne nechtěnou výpravu, aby se stal králem Arthurem, ale, však víte, tou hustou verzí. Představuji vám krále Arthura! A není sám, na pomoc má princeznu Meru a svou matku, královnu Atlannu. Dvě mocné ženy bojující s příšernými parukami. Společně budou lovit mýtický trojzubec, který ho označí za pravého krále tím, že mu dá jeho přesný komiksový kostým.

Ty krávo, díky němu ten pitomý oranžovozelený kostým vypadá hustě. Ať žije král, baby. Mysleli jste si, že se toho v Infinity War děje hodně? Tak to mu podržte pivo, protože Thanos vám možná dal chaos ve vesmíru, ale Aquaman je vír tolika míst, že film přidal titulky, abyste měli přehled. Od Amnesty Bay, přes akvárium v Bostonu, Saharu, až k Itálii, někam do Atlantického oceánu a do Indického oceánu, od Atlantis po Skryté moře, cokoliv je Království Brine a spousta dalších podvodních míst.

To mezi obřími podvodními bitvami, s rytíři na mořských konících v boji s mořskými pannami a krabími muži, mezi scénami se zamotanou politikou jako z Hry o trůny... Ctíme tě, králi Neree, tím, že zveme Zeb, aby bylo prvním královstvím, které se přidá k alianci krále Norma. Jako byste měli na výběr, Vulko. Podle zákona potřebujete 4 ze 7 království, abyste mohli zaútočit. Jakmile dostanete slib- ...mají čas na dobrodružství jako z Indiana Jonese, love story Malé mořské víly, krevní mstu s high-tech piráty a to všechno předtím, než si odskočí do středu země plného dinosaurů, aby přivolal Kaijuna a přinesl mír světu.

Počkat, co se stalo? Myslím, že jsem omdlel. Tak se připravte skočit na žraloka, na všechny žraloky a střílet na ně plasmovým kanónem poháněným vodou.

Ve filmu tak přecpaném, že nemohl říct jen jeden Aquamanův příběh, musel je říct všechny zároveň, což donutilo režiséra Jamese Wana, aby začal vymýšlet aquamanovské spin-offy, aby si koupil čas, aby zjistil, jak tuhle šílenost přebije. A můžu něco navrhnout? Možná prequel o tom, jak se ta chobotnice naučila bubnovat? To není úplně moje tempo. Přízvučná doba na 18.

Spěcháš. Jdeme. Hrají: Atlet Cousteau, Mořská paní, Mořský goblin, Erik Rybmonger, Atlanta, Jango Mokrý, Pokud se utopí, tak se utopí, War Mořechine, Krabí lidi, krabí lidi, Mořské sémě, to jsme museli udělat.

Kaijulie Andrews, Řvoucí Patrick Wilson, a explozivní přerušování.

Podle legendy jednoho dne přijde nový král- Jeho věrnost patří- Nápověda k místu posledního odpočinku Atlanta- Ale no tak, jak často exploze vážně přeru- Vodní kluk Hele, vím, že si lidé myslí, že je to podobné jinému komiksovému filmu, kde se dva příbuzní s různými názory porvou o kralování nad skrytou, technicky vyspělou civilizací, ale poslouchejte, tohle je pod vodou.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč už nejsou dostupná videa i Upřímných Herních trailerů?
Omlouvám se, vím, že to sem nepatří, ale nevím, kam jinam tu napsat.
Díky

00

Odpovědět

Zjednodušeně řečeno společnost, která za tou sérií stála, zkrachovala a teď se řeší její majetek (prodej IP a podobně). Upřímné herní trailery teď až na pár výjimek nejsou ani na YouTube. Snad se to podaří autorům nějak vyřešit, byla by škoda, kdyby od nás zmizely napořád :-(

10

Odpovědět

nejvíc me zajímalo jestli to přežil ten krabí král :D

30

Odpovědět

Mam rad vsetky DC aj Marvel filmy.

23

Odpovědět

Nebyl to špatný film. nějak mi přijdou ty filmy čím víc podobné. Tam jsem viděl jak hodí štít jak kapitan amerika, pak to posvícení jak avatar a další :D

00

Odpovědět

Marvelovky jsou skvělý oddychovky, ale když se chci podívat na nějakej kvalitní originální film s uměleckým zpracováním, mrknu jinam.

00

Odpovědět

Nejsmutnější na tom je, že Aquaman je nejlepší DC film (hraný) od doby, co Nolan zakončil trilogii Temného rytíře.

315

Odpovědět

Man of steel je nejlapší :) ale dobrý pokus o vtip

835

Odpovědět

Aquaman je totální ale totální s****a a nikdo kdo miluje filmy, nemůže takovou splácaninu brát vázně. Jediné co mírně ospravedlnilo vznik takové zoufalosti byl teď dobrý vtípek, odkaz na film Whiplash...

1629

Odpovědět

Mě se Aquaman líbil, skoro mi přislo jako bych se díval na DC anime. Za mě konečně uzcházející DC film za dlouho dobu.
Ale rád bych si od komiks filmů odpočinul, posledních 10 let to jede nonstop.

165

Odpovědět

Můžeš si odpočinout tak, že se na ně nebudeš dívat. Je spousta jiných možností.

180

Odpovědět

+ErichBohužel to není pravda, studia teď všechny prachy sypou do komiksových filmů.
Pokud jsi viděl za poslední dobu nějaké zajímavé fantasy nebo scifi, tak napiš :)

63

Odpovědět

+FrantaExistují i jiná studia než Disney a WB a existují i jiná média než filmy. Z posledních let si vybavuju např. Upgrade, Bright, Arrival, Blade Runner, Mad Max, Alita, ze seriálů např. Black Mirror, Stranger Things, Love, Death & Robots, Altered Carbon, Westworld - a to je pořád jen americká produkce. Japonci každý rok vyprodukují stovky hodin scifi a fantasy. Stačí jen trochu hledat.

71

Odpovědět

+FrantaProtože jsem to tu už psal u posledně přeloženého Avengers traileru, tak to jen zkopíruju, protože to, co jsi napsal, je totální bullshit.

"Co to je za žblept? Ve světě a nebo i jen v USA se ročně natočí takových filmů a plno z nich je i hodně kvalitních. Filmů z Marvel Universe jsou ročně cca 2-3, to ti přijde jako hodně z těch několik desítek či stovek, co se v USA natočí? Filmů z DCEU jich taky vzniká cca 2-3 ročně, vždyť to je nic.

Chápu, že ti to tak přijde, protože tyto komixové filmy mají momentálně velkou popularitu a kvůli tomu se o tom i dost všude mluví a píše, ale sakra co takhle trochu bádání? Dle ČSFD vzniklo za minulý rok 2018 cca 300 filmů v produkci z USA, z nich bylo komixových filmů odhadem tak 10 a z toho i byly dokonce nějaké kreslené, které u nás v kinech ani nebyly. "

To je fakt strašnej grc, že si prej potřebuješ odpočinout od komiksových filmů. Prostě na to nekoukej, ne? Nutí tě snad někdo? :D Já třeba nemám rád anime a co dělám? Jednoduše na to nekoukám, byť jich ročně vzniká velké množství. Ty vole, lidi, myslete trošku.

20

Odpovědět

Jen dodatek: Jump the shark je označení okamžiku, kdy v seriálu nebo filmu se stane šílený okamžik, od kterého už nejde brát vážně (a dějou se v něm šílenější věci), popř. zoufalý moment, kdy se přidá nová postava. https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/JumpingTheShark

70