Liga spravedlnostiUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:11 692

Tentokrát se hlas Upřímných trailerů pustí do Ligy spravedlnosti, nejnovějšího filmu od DC.

Přepis titulků

Někde mezi příšerným Sebevražedným oddílem a úžasnou Wonder Woman se přibližně doprostřed trefí nový film od DC. Ale když se nejlepší postavy z komiksů spojí ve filmu, který je jen fajn, tak jste to pokazili! Zase! Jak se tohle pořád stává? Liga spravedlnosti. V produkci sužované tragédií se Warner Brothers odvážně pouštějí vpřed, aby si vedoucí mohli nechat své bonusy.

Míchají dohromady značkovou depresi Zacha Snydera, optimismus Josse Whedona a priority produkční společnosti Bretta Ratnera. Jsi krásná. Výsledkem je jejich vlastní charakteristická směs oranžové. Hodně a hodně oranžové. Přál bych si, aby vydali Snyderův střih. Taky si ale přeju, aby ten jeho střih nebyl vymyšlený fanouškovský sen. Podívejte se na film, který vypadá, jako že ho dělají přímo před vámi.

CGI zloun ukradne CGI krabice z jejich CGI skrýší, což spojí tyto CGI hrdiny ve velké CGI bitce na CGI bojišti, dokud CGI hrdina nesplyne se CGI krabicí, zatímco CGI zloun dostane do pusy od hrdiny s pusou udělanou pomocí CGI. Ano, madam. To prostě vypadá... špatně. Seznamte se s Ligou spravedlnosti, bandou smutných zoufalců... Chci být sám.

- Pokud budeš nahoře hloubat... - Já zpracovávám. Nespoléhal bych na lidské kmeny. Potřebuju kamarády. ...kteří teď občas vtipkují. Dostojevskij. Je tu Wonder Woman, trojrozměrná hrdinka, která se změnila na holku posedlou svým ex. Ztratila jsem milovanou osobu. Znala jsem muže, který by s tím rád letěl.

Když je to tvoje chyba, všichni jsou Steve Trevor. Broseidón, král broceánu. Můj kámoš. Cyborg, který tam je. Spider-Man, který si v tomhle filmu říká Flash. Superman... ty jo, ta pusa mě tak rozptyluje. Chudák Henry Cavill na tu roli měsíce posiloval a já vidím jen tu zvláštní, falešnou, dětskou pusu.

To mu vážně nemohli prostě oholit knírek? Nebo mu nechat narůst vousy, nebo odložit film? A samozřejmě Batman. Možná není tak drsný... ...nebo chytrý... Takže tvůj geniální tah je zemřít? ...nebo opartný se svojí skrytou identitou. Oblečený jako netopýr. Jsi blázen, Bruci Wayne. - Bruce Wayne.

- Ty jsi Batman? To je Batsignál! To je tvůj... Pšš! Promiň. To je tvůj signál. Ale, počkat, není žádné ale? To je škoda, minule byl tou nejlepší částí. Připravte se na příchod Steppenwolfa, menšího boha a nejděšivějšího záporáka DC s rohatou přilbou a ostrou zbraní od dob minulého filmu. Má obecný vzhled, obecný motiv,... Žil pouze proto, aby dobýval. ...a super obecné dialogy.

Najděte ten poslední, jeho moc očistí tento svět. Všichni jste moc slabí, abyste viděli pravdu. Já jsem konec světů. Ale žádná postava od dob Bustera Blutha nebyla takovým mamánkem. Matko. Já vím, Matko. Chvála Matce. Chápu, Matko. - Co to sakra je? - To jsou má vyznamenání, matko, z armády. Jak je možné, že Avengerům ukradli všechno kromě dobrého záporáka? No tak, Jossi, není to krádež, pokud bereš sám sobě.

Po složité zápletce z Batman vs Superman se podívejte na pokračování, které říká: "Hups, tak nic." Předstírání, že Batman znal Clarka Kenta déle než 15 minut,... Tento tým potřebuje Clarka. ...že svět miloval Supermana, než zemřel,... Tolik zášti. Samozřejmě si myslím, že je to proto, že je pryč. ...a že se ta divná část s noční můrou o Flashovi nestala. Moc brzo!

Musíš nás najít! To bylo očividně míněno na to, když by tenhle film měl dvě části. Když Avengers vypadali jako začátek konce MCU, podívejte se na velký týmový film DC, který působí prostě jako konec všeho. Vyprázdnili zde své poličky s easter eggy, sjednotili své největší superhrdiny a pokusili se, aby to vypadalo, že je to pořád zajímá. - Víš, že to nemůžeš dělat napořád. - I teď to sotva zvládám. Je to škoda, zrovna když kráčeli k opravdovému hrdinství. - Zachraň jednoho.

- Jednoho? - Zachraň jednoho člověka. Malými krůčky. Hrají: Spousta alobalu namačkaná kolem laserového ukazovátka, Jason Moana, Temná noční sova, Výherce Hladových her DCEU, Super postranní oko, Hlas Warner Brothers...

Možná jsme to pořádně nepromysleli. Deathpool, teda Deadstroke, Rozbitá pusa, Spider-kára, Spider-kára, dělá to, co Spider-káry dělaj, Milesi Dysone, kdy se poučíš? Mike Pence, Já vím, Matko. Rychlík Parker...

a znovu obsadili Luthora? Jupí! Chcete skleničku Cout de Diamants? A nehrají: Všechny záběry a scény, které nebyly v konečném filmu: Aquaman pohlcen vodou, Cyborg jako člověk ve sportovní bundě, Scéna "Nevědel jsem, že jsi skutečný"... Nevěděl jsem, že existuješ.

Existuju, když se to hodí. ...Cyborg bojuje s tankem a mluví s poldou... Asi byste se měl pohnout. ...Flash bojuje s paradémonem, Cyborg hraje jako člověk fotbal, Originální modrá barevná paleta, Bruce se kouká na holografického Supermana, Barry rozbíjí sklo, Alfred mluví s tajemným návštěvníkem...

Řekl jsi, že přijdeš. ...a Lois s Clarkem mluví o svém zasnoubení. Chápu to jako ano. Co? Warner Brothers uvádí Ligu spravedlnosti Josse Whedona a Zacka Snydera, část první z jedné. Proč mají všichni v tomhle filmu superčich?

Strach, cítím to. Paradémoni museli ucítit Mother Box. Máš na sobě její vůni. Ty bys vycítila příběh. Poznáváš ten smrad? Voníš dobře. A předtím jsem nevoněl? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Justice League se může fakt líbit jen exotickým stvořením :D

11

Odpovědět

Už za měsíc vyjde Batman Ninja a s jistotou můžu říct, že to bude menší kravina než Liga spravedlnosti.

11

Odpovědět

Paradoxne animovane Batman filmy jsou dospelejsi, nez ty hrane. Take maji velika hodnoceni a to z drtive vetsiny od dospeleho publika. Pred nedavnem vysel i R ratingovy Gotham by gaslight

00

Odpovědět

No ono né každý chápe DC filmy, filmy DC nejsou pro každého. Tolerujte, že má každý jiný názor prosím tak mě tu neukamenujte...

22

Odpovědět

To sice ano ale po tomhle je už nechápe nikdo :-D

42

Odpovědět

+PJ1988Tak ten kdo sleduje seriály od DC které vysílá CW, zná tak trochu svět DC tak to pochopil :) Ale chápu, že pro neznalého člověka to byl fakt nechápající film :)

30

Odpovědět

preco mal superman cgi usta?:D i dont get it

30

Odpovědět

Kvůli přetáčkám, protože aktuálně herec točil jiný film, kde měl knír a vousy a nemohl je oholit. Můžeš kouknout na následující video: Filmové chyby, které se prodražily

60

Odpovědět

Jsem slyšel, že tam je prý ve filmu někde možno vidět prcat dvě myši v nějaké akční scéně. Já to viděl jednou a myší jsem si nevšiml i přesto jaká s****a to byla a měl jsem plno příležitostí ty dvě nadržené myši hledat. A znovu si to nepustím. Mám pocit, že právě od te doby co jsem to pustil na noťasu se mi noťas seká. Tohle DC posralo. Hodně. Fakt, že hodně.

69

Odpovědět

Díky všudypřítomnému digitálnímu bordelu to působí jako nejdelší sestřih cutscén ze hry, která ani neexistuje. Ale, byť je to ohromně tupé, je to hlavně od začátku do konce (na DCEU film až neuvěřitelně) zábavné. Zbavit se toho "dospělého" a "temného" pojetí (které stejně vůbec nefungovalo) byl ten nejlepší krok, co mohli udělat.

515

Odpovědět

Ty budeš asi jeden s takých, ktorému rodičia nedovolia pozerať temné a dospelé filmy však? :) Neboj, keď budeš raz veľký a dosiahneš aspoň 18rokov, tak ťa budú nudiť tie farebné a detské Marvel rodiné happyend komédie a prejdeš k drsným napr. Watchmen.

11

Odpovědět

Pro mě nejhorší film poslední doby, naprosto šílený dialogy. V kině jsme dost litovali. DC by neměli točit filmy. Překlad super, díky.

165