Superman (1978)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:9 297

Druhý díl soutěže mezi upřímnými trailery k Batmanovi a Supermanovi je tu. Tentokrát je na řadě upřímný trailer k filmu Superman z roku 1978. Výsledky najdete zde: Superman se vrací.

Přepis titulků

Připravte se na nejdrsnější souboj v historii Upřímných trailerů, Batman Michael Keaton versus Superman Christopher Reeve. Dva Upřímné trailery, jedna epická bitva. Zůstaňte až do konce a budete moct rozhodnout o vítězi. Teď se připravte na Supermana. Ve světě, kde se superhrdinské filmy staly temnými a depresivními, se obracíme na superhrdinský film plný zábavy, optimismu, zářivých barev a kýče. To je hroznej oblek.

Možná trošku moc kýče. Nepříjemné vibrace? Dobře, dobře, už to chápeme. Superman: Film Připravte se na superhrdinskou klasiku, která dokazuje, že ani v roce 1978 Superman nedostal hlavní akredity ve svém vlastním filmu. Místo toho hraje třetí housle hvězdám Genu Hackmanovi, který se odmítl oholit na roli Lexa Luthora, a Marlonu Brandovi, kterému se producenti báli říct, že špatně vyslovuje krypton.

Jsi jediný přeživší z planety Kryptun. Planeta Kryptun. Kryptun. Jo, říkal to špatně, ale opravovali byste Kmotra? Christopher Reeve je naprosto úžasný Superman, létajicí metafora Ježíše, který je poslán na Zemi ve vánoční ozdobě. Poslal jsem jim tebe, mého jediného syna.

Je to fešný skout, který bojuje za pravdu, spravedlnost a americký způsob. Chci najít pravdu, spravedlnost a americký způsob. To jsem právě řekl. Je tak zábavné ho sledovat, až budete ignorovat, že je to ňouma. Ahoj. A strašný kazič zábavy. Neměla bys kouřit, Lois Laneová.

Je tak hloupý, že prozradí odkud pochází a své slabiny v pitomém rozhovoru. Mám problém s viděním skrz olovo. Nevidí skrz olovo. Ale koho to zajímá, protože vždycky bude mým Supermanem, jasný? Podívejte se na oblohu, je tam láska, když Superman potká svou drahou Lois Laneovou, skvělou spisovatelku, která bojuje se svou neschopností hláskovat. - Jaké i je v krveprolití? - Jak se píše masakr? Násilník se píše s měkkým.

Na jaké reportáži to pracuje? Je tam sex, je tam násilí, je tam i etnická tématika Jako fakt, co to sakra píše? Je to úplně příčetná osoba s úplně nepříčetným rýmovaným vnitřním monologem. Ty létat umíš, na nebe patříš. Dívejte se, jak se snaží vyspat se sexy emzákem za použití lehce zastřeného flirtování. - Máte přítelkyni?

- Kdybych měl, věděla byste to první, slečno Laneová. Předpokládám, že... vaše zbývající... tělesné funkce jsou... v normě? Jakou barvu spodního prádla mám na sobě? Růžovou. V konverzaci tak žhavé, že Superman vrátí čas, aby ji zachránil když zemře při zemětřesení.

Hej, Supíku, vím, že to byla tvoje přítelkyně, ale ještě pár otáček a zrušil bys celé to zemětřesení. Zachránil bys životy, miliardy ve škodě na majetku, ale chápu to, líbí se ti růžová. Růžová se mi velmi líbí, Lois. Připoutejte se, když Superman bojuje proti své nemesis, Lexi Luthorovi. Kriminálnímu géniovi, který se obléká jako André 3000. Koukejte, jak tento nechvalně proslulý kriminálník postaví Muže z oceli proti příliš komplikovanému plánu, který zahrnuje použití střel a zemětřesení na zničení Kalifornie, aby mohl změnit pouštní nemovitosti, které koupil, na plážové domky.

Costa del Lex Kdybych chtěl vidět pracháče se špatnou parukou mluvícího o nemovitostech, kouknul bych se na prezidentskou debatu, nemám pravdu? Stěr! Vraťme se k filmu, který prozkoumal prvky, které komiksové filmy dodnes následují.

Jako třeba připravování pokračování... nepotřebné originy populárních postav... obouvání na kozí nohu v žargonu komiksů... Tato pevnost samoty. ...používání cestování časem, abys opravil své chyby... ničení slavných památek... a nebeský paprsek. - Tati, ty furt mluvíš o tom starém filmu se Supermanem?

- Co tu dole děláš? - Běž obtěžovat mamku. - Myslím, že je to strašně nudný. Novej Superman má hustý bojový scény. Tenhle má taky dobrou akci. Podívej, je tu... Děkuji. A co třeba... Tak pojď. Tady máte, slečno Ty vole, v celým filmu není ani jedna bitka.

Taky to vypadá blbě, když tvůj Superman letí. Ten novej Superman je úplně úžasnej, když letí. Hele, v roce 1978 byly tyhle speciální efekty úžasné, jasné? Můj Superman aspoň nikoho nezabil. Mně se líbilo, že Kal získal úctu k životu tím, že jeden život vzal. Jako panteon americké kultury by Superman měl odrážet společnost takovou, jaká je, ne takovou, jakou ji chceme mít. Vypadni z mojí kabiny!

Hrají Přátelský Cavill, Bílá Rashida Jones, Jesse Eisengerg starší, Peter Parker a Boží Kmotr. Zábavný Muž z oceli Bylo nutné vidět bimboše malého Supermana?

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úvod to krásne vystihol, depresívne a vážne sú teraz superhdinské filmy a to je len a len DOBRE! Veď ten kto chce pustiť deťom alebo sa chce len zasmiať pri filme tak sleduje Marvel a ten kto chce riešiť vážnejšie témy tak ten zasa pozrie DC. Tak by to malo byť , protipóly. Justice League chcela ísť vo farebnom deckom tóne a vieme ako to dopalo... hláškujúci tonystark ala Batman...

34

Odpovědět

Komu to nejede. Odblokujte si v adblocku detektor reklamy ;)

00