Superman se vracíUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:8 632

Výsledky soutěže mezi Supermanem a Batmanem jsou tu ve formě dalšího upřímného traileru, tentokrát k filmu Superman se vrací.

Poznámka:
O. J. je bývalý hráč amerického fotbalu, který byl obviněn z vraždy dvou lidí, ale nešel do vězení.

Přepis titulků

Fanoušci Screen Junkies zvolili Supermana jako vítěze bitvy Supermana vs. Batmana. Takže tady je Upřímný trailer Superman se vrací. Jupí. Před totálním chaosem Muže z oceli, ale po totálním nesmyslu Supermana 4 přišla totální nuda filmu Superman se vrací. Po tom, co Warner Bros. zrušili supermanský projekt Tima Burtona, McG a režiséra Bretta Rattnera se připravte na Singerův chabý mix pocty, pokračování, předělání a restartu v tomto poděstartu, který vezme to, co máte rádi na starších filmech, a udělá to znovu.

Neměla bys kouřit, Lois Lane. Mohou být skvělými lidmi, Kal-Ele, přejí si to. Doufám, že vás tato zkušenost neodradila od létání. Statisticky je to nejbezpečnější způsob cestování. Superman Christophera Reevea a Brandon Routh ho docela dobře napodobuje. Je to pořád ten stejný hloupý, americký hrdina, ale s novou zápletkou. Teď je taky hrozný taťka, který zbouchnul Lois Laneovou a pak na pět let zmizel, aby zkontroloval nějaké kameny.

Ale Supík není jediná vzpomínka na téhle Donnerově párty, Kevin Spacey hraje Lexe Luthora Genea Hackmana. Jeho doživotí bylo zrušeno, nejhorší rozhodnutí soudu od O. J. Odvolávací soud povolal Supermana jako svědka a on tu nebyl. Lex se může hnát za svými pitomými intrikami v realitním makléřství. Postavit ostrov... proč? S pitomými pomocníky a sbírkou pitomých paruk.

To snad ne, ta paruka vyrostla a stal se z ní Jesse Eisenberg? Po pěti letech, kdy se o sebe Země starala sama, se Superman vrátil, aby se dostal do kalhotek svojí ex-přítelkyně. Podívejte se, jak Kal-El stalkuje Lois Laneovou,... která pořád neumí hláskovat. - Kolik f je v katastrofický? - Jedno. Má heslo, které byste od Lois Laneové čekali. Zkus Superman.

A neustále lže svému úžasnému příteli o její jednorázovce se Supermanem. - Strávila jsem noc se Supermanem. - No tak, byl to nadpis rozhovoru. Což znamená, že James Marsden přišel o přítelkyně kvůli Supermanovi, Wolverinovi a podělanýmu Ryanu Goslingovi. A nakonec je odměněn za svou věrnost tím, že vychovává dítě, které možná ani není jeho. Nejsi jeho otcem! Vemte si nedělní oblečení, jestli jste si mysleli, že Zack Snyder byl až moc patrný se zobrazováním Ježíše, Ryan Singer vám s tím bodne do zápěstí.

Superman spadne z nebe s rozpaženýma rukama, do boku ho bodnou oštěpem, umře a znovu oživne a pluje po nebi a poslouchá modlitby, což je docela ironické, protože Supermana vynalezli dva Židi z Clevelandu. Takže se připravte na jednu z nejlepších Supermanovských akcí a pravděpodobně tu nejlepší akční scénu ve filmu, kde Superman zachrání tunu lidí a pořád má čas na to být nudný, mrzutý blbec. Vidíš Zacku, jde to oběma způsoby.

Ale nenechte se zmást touto akcí, sledujte, jak je ospalý remake přetížený spoustou nudných věcí, jako je pobrekávání, čtení novin, mazlení s krystaly, ta písnička, kterou umíte zahrát na klavír... tiše reagující Parker Poseyová, čekání, než se něco stane... To je fakt něco, Lexi. Počkej si. ...a poslední bitva, ve které se Superman střetne s neživým ostrovem. Hrají: Christopher Routh, Dáma v těhle šatech, Dům úlomků, Supermuppet, Kyklop, Kal-El Penn, Scénář Batman vs.

Superman, Proč je Parker Poseyová v tomhle filmu a drží obří sklenici oliv?

Muž z pocitů. Takže Lois pořád neví, že Clark Kent je Superman? I když se spolu vyspali? Je to tak očividné, že to vidí i děcko. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Man of steel bol chaos? Obsahuje najlepšie Superhero scenes aké kedy kto pretavil z komixu na plátno.

65

Odpovědět

Ehm, není tohle až třetí část, když tam navíc hned v úvodu říkají, že souboj vyhrál Superman a proto dělají tohle video...? O.o
A přeložíte tedy ještě Upřímný trailer na Supermana (1978)? O.o

10

Odpovědět

Ano, omlouvám se. Upřímný trailer na Superman (1978) bude hned příští pondělí.

80

Odpovědět

+annonV pohodě, hlavně že se dočkáme :-)

70