Suicide SquadUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:10 669

Po nevídaném úspěchu komiksových outsiderů Strážců galaxie od Marvelu se rozhodlo i DC vytasit se svými odpadlíky – Sebevražedným oddílem. A chudák trailerový hlas si to po zhlédnutí tohoto skvostu vážně málem hodil...

Poznámka: 

  • BET je americká televizní stanice, v podstatě obdoba hudební MTV, zaměřená na afro-americkou hudbu (rap, hip-hop, r&b).
  • Legends of the Hidden Temple byla americká televizní soutěž vysílaná v 90. letech na kanálu Nickelodeon.
  • Olmec jsou kamenné sochy hlav, které stavěli Mayové. Stylizovaná mluvící hlava zadávala dětm v soutěži úkoly.
  • Juggalo je termín pro fanoušky kapely Insane Clown Posse nebo jiných hip-hopových uskupení pod hlavičkou nahrávací společnosti Psychopathic Records. Vyznačují se stylem oblékání a líčení alla motorkářský punk-rockerský klaun posedlý vraždami a sečnými zbraněmi.
  • One-eyed willy je jedno z hovorových označení penisu.
  • Slovní hříčky se jmény herců a postav se hodně špatně popisují. Kdyžtak se mě zeptejte v komentářích. :D 
  • The Boondocks je animovaný seriál z USA. Utahuje si z černochů a rapu, ale ne rasistickým způsobem. Používá slangovou angličtinu, která je často gramaticky nesprávná.
  • Taint je slangové označení hráze, tedy části kůže mezi pohlavními orgány a řitním otvorem. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od studia vlastnícího skvělé hrdiny jako Batman a Superman... přichází film o těch "nejhorších hrdinech všech dob". To si sami dali do traileru! Přejmenujte ho na Upřímnej! Po rozporuplném přijetí jejich posledního filmu WB určitě litují, že scénář k tomuhle psali jen 6 týdnů... Teď musí během 4 měsíců vyměnit vedení, vybrat ze sedmi různých sestřihů, přetočit třetí akt, dát nám Jokera, kterého naslibovali v traileru, a zkrotit režiséra, co útočí na konkurenci.

Do hajzlu s Marvelem! Jsou jako... jak to říct... - Jsme jako nějakej... sebevražednej oddíl? - To se píše samo! Na hrozbu hodnou Supermana má Amanda Waller vlastní řešení. Dá dohromady bandu padouchů, aby zachránili svět... Tato dívka dokáže úžasné věci. - před bandou padouchů, co měli zachránit svět.

- Tak se ukaž, ty svině! Drzost jim nechybí, zato užitečné schopnosti ano. Jeden je napůl krokodýl, napůl rasový stereotyp. - Nějaké další požadavky? - BET. - Ohnivej týpek, co nechce hořet. - To radši dřív chcípnu. Jeden kuřatožrout, co přebírá roli vypravěče, když je to potřeba. Musíme jí vyříznout srdce! To je Slipknot, muž, který vyšplhá na cokoliv. Srdce je venku. Skončíme to! Ožrala s bumerangem, rádoby Steven Seagal s provazem, - čtyřicetikilová holčička s pálkou...

- Pardon. Ženská, co se zjeví, nic neříká, má kouzelnej meč a ani není padouch? - Proč že tu je? - Tohle je Katana. Kryje mi záda. Být váma, nenechám se od ní zabít. Její meč vám sebere duši. To je dobrý vědět. A Will Smith, co se ze všech sil snaží ten film zachránit. A kdyby se jí začaly zhoršovat známky, tak to budete muset vyřešit po bělošsku. Ve světě létajících mužů a příšer je to jediný způsob, jak chránit naši zemi.

Vážně? Tyhle hodné padouchy budete milovat, ale proti nim stojí zlosynové mnohem horší než ti hodní padouši. Třeba ufouni z Power Rangers s kaviárem místo ksichtu, Olmec z Legendy o skrytém chrámu a Kouzelnice, prastarý duch vypuštěný nejhorší archeoložkou na světě. Sledujte, jak se z modelky Cary Delevigne stala herečka podobná reklamním figurínám na horký vzduch.

A rozhodla se zničit svět pomocí... nechte mě hádat... paprsku z nebe? S bordelem okolo? A postradatelnou digitální armádou? Tohle vážně připomíná Avengers. A další filmy z posledních 10 let. Ale my víme, že fandům jde o jedinou věc – o Jokera! Kterého si moc neužijí. Metodické herectví Jareda Leta smazalo rozdíl mezi hercem, postavou a totálním kreténem. - Komu jste poslal použité kondomy?

- Všem. A během deseti minut na plátně se mu povedlo, co dosud nikomu jinému. Aby Joker stál za hovno. - Kombinuje totiž Jamese Franca ze Spring Breakers... - Čum na mý krámy! - s Acem Venturou... - Tenhle krásnej typeček! - Nó jasně! A kočkou...? Je tak na hraně, že kdyby ho z filmu vystřihli, nic by se nestalo. Připravte se na film, který miluje popisy tak moc, jak nesnáší vrtulníky. Napíšou vám, co jsou postavy zač, jak se v které chvíli cítí...

- Vypadá mile. - To je ale nepříjemná paní. - Líbí se mi. - Ty jsi zlá! A pořád omílají, že jsou zlí. - Ti nejhorší z nejhorších. - Jsou to padouši, Amando. - Víte, že jsou to kriminálníci? - My jsme ti zlí. Já jsem ten zlý. Nezapomeňte, jsme padouši. My to chápem. Stojíte za hovno. Tenhle film měl DCEU vrátit na správnou kolej, ale dal nám jen dvě hodiny drsně se tvářících postav se soundtrackem rozladěného rádia...

a skvělými výkony Willa Smithe, Margot Robbie, a dokonce Jaie Courtneho, které však zabili roztančená čarodějnice a vychrtlý juggalo. No aspoň Wonder Woman zatím vypadá dobře. Hrají: Jednooký Willy, Násilná Davisová, Taťkova malá cosplayerka, Heath byl lepší, To nejsou nože, Den polo-mrtvých, Tupac-gátor, Ta nejhorší, G.I.

No, americká nula. Tohle je Katana. Kryje mi záda. Být váma, nenechám se od ní zabít. Její meč vám sebere duši. Trávníkář, Jsem tu moc brzo? Jsem! A... jaký máte pocit při sledování tohohle filmu. Boondockové z p*dele. To byl náš poslední satelit!

Ach ne! Teď už jim zbývá jen ten satelit, kterým natočili tamten satelit!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten film byl dobrej, jen ta zelenovlasá parodie na Marilyna Mansona byla p******a... Ale aspoň měl Leto dost duchapřítomnosti, aby se jim vysral na pokračování

00

Odpovědět

Tenhle film měl jedinou dobrou věc a to byl trailer, ten byl fakt úžasnej. Škoda jen, že nenatočili raději hranou verzi animovaného filmu. Ten je teda fakt o moc lepší. Jako všechny animované filmy od DC.

111

Odpovědět

Dvě dobrý věci...Trailer+Deadshot :)

01

Odpovědět

Když už si půjčili postavy z Arrowverse, tak nechápu, proč nepoužili i jejich herce. Aspoň by to nemuseli okecávat tím, že je to jinej vesmír.

10

Odpovědět

nechceli byť limitovaní príbehmi z arrowverse a taktiež nerátali stým že filmový vesmír bude ešte horší ako seriálový

30

Odpovědět

IS IS THO?

01

Odpovědět

probouzí se ve mě chuť vraždit jen co si vzpomenu, jak debilní tenhle film vlastně je

166

Odpovědět

S tím satelitem se jim to povedlo :D

401

Odpovědět

ten film byl hroznej, takze se na trailer k tomu taky divat nebudu...

517