PredátorUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:11 727

Testosteron na steroidech uvádí akční horor: Rakušák vs. Predátor! To si nemůžete nechat ujít! 

Poznámka:

  • Přiznávám se bez mučení, že do dnešního dne jsem ten film neviděla, kaji se hluboce. Takže pokud mám blbě nějaký hlášky, klidně mě opravte v komentářích. Jak bude čas, samozřejmě ten nehorázný rest doženu. :)
  • Shane Black (Hawkins) napsal scénáře ke snímkům Smrtonosná zbraň 1 a 2, Poslední skaut, Poslední akční hrdina nebo Dlouhý polibek na dobrou noc.
  • Vincent Price byl americký herec (1911–1993), kerý převážně účinkoval v hororech (Dům voskových figurín, adaptace povídek E.A. Poe).
  • "It's as easy as shooting fish in a barrel." – Je to snadné jako střílet ryby v sudu. – Převedeno do češtiny může být "je to lehké jak facka".
  • "A máš z toho polívku, zlato." je hláška, kterou pronesl herec Carl Weathers (Dillon) v seriálu Arrested Development.
  • Lovci divoké zvěře si jako trofeje nechávají vycpávat hlavu, hlavu s rameny, nebo i částí kůže ze hřbetu. Proto ta vítězoslavná Predátorova písnička. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Takový lepší Michael Bay z osmdesátek natočil ten nejlepší akčňák, nejlepší horor a nejlepší podání ruky v historii lidstva. Ty jeden parchante... Taky vám z toho raší knírek? Predátor.

V srdci středoamerické džungle, kde vás nikdo neslyší se potit... hodně moc... něco loví lidi pro zábavu. A to něco by byla super záhada, kdyby film nezačal vesmírnou lodí. - V těch stromech něco je. - Je to ufoun. - Ty oči... zmizely. - Ufoun. Viděli jsme loď. Něco tam na nás čeká. A není to člověk. Fajn, zahraju si na jůtůb komentář: Film začíná v čase 1:29.

- Přidejte se k elitní jednotce zabijáků. - Jsme záchranná četa, ne zabijáci. - Aha. - A zůstaň. Máme tu Billyho, nasvalenýho indiána. Blainea, nasvalenýho vidláka. Maca s Dillonem, nasvalený černochy. Poncha, nasvalenýho Hispánce. Hawkinse, scenáristu, co by případně nakopnul děj, a jejich velitele Dutche, nasvalenýho Kevina McCallistera s doutníkem.

- Chyťte mě, než zavolám policii! - Tady jsem, no tak mě zabij! A drobný si nech, prolhanej skunku! Roztřese vás jejich dokonalý nepřítel: Jean-Claude Van Damme v pitomým humřím kostýmu. Jo, to se fakt stalo. Ale když ho vyhodili, nastoupil opravdový nepřítel – Predátor. Perfektně navržená příšera v sado-maso tílečku s hororovým smíchem, která používá vyspělou technologii pro snadnější lov.

Takže v podstatě znuděnej boháč, co střílí žirafy snajperkou. Než půjdete na novýho Predátora, zopáknem si toho starýho, kterýho nepřekonalo ani jedno pokračování a mohl by klidně vyjít v kinech i dnes, protože zestárnul se ctí. - Vy jste ale banda teplejch kreténů. - Z většiny. Protože v tak skvělým akčním hororu s hromadou ikonických hlášek... - Nemám čas krvácet. - Ťuky, ťuk. Ty jseš teda pěkně hnusnej zmrd.

Mazej do vrtulníku! a s tak ikonickou filmovou příšerou, si ani neuvědomíte, že polovinu filmu se jen potichu čučí na stromy. - V těch stromech něco je. - Ufoun!!! Hrají: Budoucí guvernér Kalifornie, budoucí guvernér Minnesoty, budoucí kandidát na guvernéra Kentucky...

To je ňáký divný. A máš z toho polívku, zlato. Pěna na holení, chlape! Režisér Iron Mana 3. Anna musí do vrtulníku. Moje lebka, můj hřbet, moje trofej v ranci. A závěrečné titulky, co vypadají jak devadesátkový sitkom... Rakušák versus Predátor. - Mí muži nejsou postradatelní.

- Změnil ses, Arnolde.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hAnko, v poznámkách není možná nejdůležitější věc a to, že Shane Black je scénáristou a režisérem současnýho Predátora.
Stále však jednoznačně platí, že původní film nebyl překonán.

30

Odpovědět

"Rakušák vs. Predátor" :-D
Skoro jak narážka na aktuální dění...

165

Odpovědět

Ty máš ale pěknou držku !

230

Odpovědět

Na Predatorovy jsem byl v kine kdyz mi bylo 13 s tatou. Proste klasika ve velkem. Takovy akcnaky uz se dneska netocej.

251

Odpovědět

Mrkni na Kong: Skull Island.. to mi prijde stylove dost podobny... becko s ackovym rozpoctem. :)

424

Odpovědět

áno netočia lebo je 21 storočie a doba pokročila, len dosť ľudí furt žije v minulosti ...

17

Odpovědět

+Richmond153Richmond153: 3x do roka homoušský Marvelovky proložený hororama co nejsou strašidelný, to je teda 21. století. Tak mi řekni co za posledních 10 let bylo tak ikonický že se k tomu budou vracet lidi ještě za 20-30 let? Ale musí to bejt původní nebo první film jako byli Predator, Alien, Matrix, Terminator 2, Total Recall. Mně právě přijde že kvalita se z plátna přesunula do nekterých seriálů. A v kinech je témeř jen generická žumpa.

111

Odpovědět

+píčifukvyzobrazenie Jokera Ledgerom ktoré sa stalo legendou, Gran Torino ktorý sa stal taktiež ikonou, ďalšia Tarantinovka, Avatar ktorý sa stal prelomom v 3D a CGI a tak podobne.

24

Odpovědět

Ty ty ty hAnko, taková klasika

240

Odpovědět

na druhou stranu, perfektní překlad a je vidět, že překladatelka se toho ujmula zodpovědně a dala si velkou práci s hledáním informací o filmu.

Ani nevím, jestli v tomhle traileru zazněla hláška "Je čas vyndat bezbolestnou"

190