Spider-Man: Daleko od domovaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:7 940
Spíďa vyráží na road trip, Mary Jane je v depresi, noví spojenci nejsou spojenci... Prostě klasická Marvelovka, nebo ne?

Přepis titulků

Video sponzorují Movies Anywhere. Všechny vaše filmy na jednom místě. Stáhněte si apku a mějte všechny své filmy na jednom místě. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od studií, která se hádají jak rozvedení rodiče o děti na Vánoce, přichází další film v sérii MCU, co řeší díru ve vesmíru o velikosti Tonyho Starka. Jste si jistí, že Disney chce film o Spíďovi? Ty nejsi Iron Man a nikdy nebudeš. Spider-Man: Daleko od domova Fandové Marvelu, připravte se na celovečerní dopaminovou jízdu plnou sladké mezihrdinské kontinuity se spoustou Iron Mana, hromadou narážek na Endgame...

- Říkají tomu "probliknutí". - S ochutnávkou čtvrté fáze... Myslel jsem, že spící buňky Kree jsou tajná informace. A... jako bych na něco zapomněl... - Aha! Spider-Man jede na dovču! - Toto ne. To je jak z kanálu Disney, vzbuďte mě až na vesmírnou Wakandu.

Než se dostaneme k dalšímu pokráčku MCU, čeká nás nadržená teen komedie podobná Eurotripu, Roadtripu a Sex Drive. Ne, ne! - Spíďa dostane vlastního Stifflera. - Co náš plán "svobodní Američani v Evropě"? - Dva učitele z devadesátkového sitcomu. - Spojili síly jako Power Rangers! - To myslíš Voltrona! - Koho? - Voltrona! Tento film se natáčel před živým publikem.

A Mary Jane, mladickou verzi staré Blažkové. - Jsem rád, že tu jsme. - Víš, že na tomhle mostě dělali popravy? Zítra jedem do Paříže, omrkneme Eiffelovku. Četla jsem, že to byla tajná anténa na ovládání armády šílenců. - Můžeme si pustit film. - Jen pokud je depresivní. Vypadá mile, snad neskončí jako ostatní jeho holky. - Se ženou jsme se rozvedli. - Doufám, že své problémy vyřešíš... Sledujte Spider-Mana s novým silným spojencem Mysteriem!

Mysterio? Myslíte, že nám nedojde, že v Sinister 6 z něj bude padouch? Radši měl celou dobu bojovat s vodní vlnou... Jake Gyllenhaal zazáří jako akvárko se strašidelnými schopnostmi, který se chce pomstít Tonymu Starkovi. Té mrtvole, víme? Protože i po smrti je Tony jako jediný schopný nažhavit padoucha. Jeho společnost byla jako zdroj síly pro hatery! - Náš bývalý šéf, Tony Stark. - Fůj! Tak běžte pracovat do Hammer Industries, blbouni!

Sledujte, jak Mysterio využije Spíďovy jediné slabosti. Rány do ksichtu vlakem! Dělám si prču, je v pohodě, neblbněte... Ne, bude tím, co má Peter nejradši. Dospělým chlapem, co nemá zálusk na jeho tetu. - Co to máš na sobě? - Co tvoje teta? - Vypadáš krásně, nové šaty? - Ano. - Rýžový pudink.

- My ho neobjednali. - Na účet podniku. Mysterio využije jeho důvěry, aby ukradl Edith. Globální vražedný program s drony, který Tony svěřil puberťákovi. - Což u něj není nic nového. - Aktivace zabití. - Ne, ne, ne! Ale tahle vražedná mašinka je skrytá ve slunečních brýlích? Ty lidi ztrácejí nejčastěji! To mu rovnou mohl dát propisku s ebolou! - Promiňte, upadly vám brýle. - Ach, díky moc. Byly na zemi?

Tak se připravte na třetího Spider-Mana 2, - který je předzvěstí druhého Spider-Mana 3... - Myslel jsem, že je konec. Kterého diváci neuvidí až do roku 2024. Ale nebojte, pokud práva zůstanou Sony, budeme mít film se Spíďou každý rok. A jeden s Venomem, Jareda Leta jako Morbia, Madam pavučinu... - Co to kur- - No, takhle je to lepší. Hrají: Ukaž mi to bříško...

Gyllenhaal a ať si s tím poradí bohové. Devadesátidenní snoubenka. Nikdo neříkejte tetě May o Happym a Black Widow. Udělejte z něj Hobgoblina, srabi! Teprve začala, dronová válka tato. A každý filmař mimo MCU. Můžeš být v místnosti ten nejlepší a nejchytřejší, ale nikoho to nezajímá! Dokud nepoletuješ v plášti nebo nestřílíš lasery z dlaní, nikdo tě nebude poslouchat.

Ten kluk byl Iron Manův kámoš. Víte, kdo má nejsmutnější backstory v celém MCU? Flash Thompson. - Máma nemohla přijít? - Tvůj syn dvakrát skoro umřel, ty zrůdo!

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Karlově mostě se popravovalo?

10

Odpovědět

Popravy přesně nevím, ale byly tam vystaveny sťaté hlavy.

00

Odpovědět

On se v Praze nikdy nedelal takovej festival, jako je ve filmu, takze tam se uplne na nejaky nesrovnalosti nehralo :D

40

Odpovědět

To ne ale vykonával se tam tresty na nepoctivych pekarich, reznicich atd. kteří na váze sídlili své zákazníky. Z nařízení konšelů byli zavíráni do klece a ponořováni z mostu do Vltavy. A pak je tu legenda o Janu Nepomuckém který měl být na příkaz Václava IV zažívá zasit do pytle a pak vržen z mostu.

00

Odpovědět

1:31 "You're thinking of Voltron" není to něco ve smyslu: "To myslíš Voltrona"? Jakože ho opravuje?

10

Odpovědět

Ve 03:16 se prodavač v ptá „jak se má teta“ spíše než „co tvoje oko“, zní to tak jenom protože ten chlápek blbě mluví. :D

30

Odpovědět

3:47 - "Promiňte, upadly vám brýle."

50

Odpovědět

Asi Kanada :-)

00

Odpovědět

ČSFD - 78% bez komentáře.

218

Odpovědět

ako keby MCU stalo za nieco viac ako za 1x pozretie ...

312

Odpovědět

+skavenU tohoto hňupa je jediné možné 0x.
Zase ty zdejší gayové mě dislekujou nebo nějaký 10letý děti? To bych ještě pochopil. Ale ČSFD jasně ukazuje jak to jde s inteligencí tohoto národa do prrdeelee.

417

Odpovědět

:D Tak jsem narazil na komentář "Verbal" jediný spolehlivý hodnotitel, ostatní banda debilů a homoušů.

413

Odpovědět

+Vojetýdivákpopisujem sa pod toto

18

Odpovědět

+VojetýdivákNěkdy mi tam připadá, že verbal je jeden z mála, že hodnocení těch filmů existuje od toho, abych já vyjádřil, jak moc (nebo málo) se mi daný film líbil, jak mě bavil. Někteří se tam chovají, jako by to byli ti největší kritici, co rozumí všemu, od scénáře, přes režii až po střih a jako by měli patent na to říkat, co je dobré a co není.

32