Chybějící článekFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:4 267

Trailer k novému filmu od LAIKA studios, které má na kontě filmy jako například Koralína a svět za tajnými dveřmi nebo Kubo a kouzelný meč.

Přepis titulků

Legendy vyprávějí o ztraceném druhu, o článku mezi člověkem a zvířetem. Po staletí žil v ústraní, ale konečně se odhodlal a je připraven k objevení. Furt tam něco mám. Pardon, ahoj. Ty umíš mluvit.

Ano a taky umím psát, mé písmo není nic moc, mám protilehlé palce a tlusté prsty. Seznamte se s panem Článkem. Chápeš ne? Jakože chybějící článek. Tak to nechápu. Stvoření nesmírných rozměrů, je 2,5 metru vysoký, má 300 kilogramů.

Mám spíš 285 kilo, kvůli té srsti vypadám tlustší. Je to takový optický klam, docela mě to frustruje. Je to článek k naší minulosti, spojení s naší přítomností a most k budoucnosti. Tak momentík, říkal jsem "ou", jakože vím, o čem mluvíš, ale vlastně nevím. Již příští jaro. Na druhé straně světa jsou mí příbuzní, můžeš mě tam vzít?

Znám všechny tajné cestičky přes hory. Není tady vedro? Klidně si otevři ok... ...no. To je lepší. Hledání jeho vlastního druhu... Přivedu si odtamtud důkaz o největším objevu století. ...se stane dobrodružstvím přímo mýtických rozměrů.

Zabils mi babičku. Někdo by jí měl dát polibek života. To je práce pro tebe. Nepáchne mi z úst? Je to Chybějící článek. Vyhoď mě z téhle díry. Myslím, že jsi příliš těžký. Nesmysl, dej do toho všechno.

Těžko říct, čí to byla chyba, zkusíme to znovu. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velké těšení :-)

"Chybějící článek" přece vystupuje ve filmu "Monstra vs. Vetřelci".
https://www.csfd.cz/film/234241-monstra-vs-vetrelci/komentare/

00

Odpovědět

Tak už i Jarinin má vlastní film.

83

Odpovědět

To nesedi, Link nedisponuje sarkazmom, je iba uprimny

31

Odpovědět

+A Jarinin má sarkasmus od kdy?

10