Pacific Rim: The BlackFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:22
Počet zobrazení:3 987
Oficiální trailer pro nadcházející čtyřdílnou minisérii, která kombinuje populární univerzum Pacific Rim s žánrem anime a produkcí společnosti Netflix.

Přepis titulků

Nenapadlo mě, že se sem vrátíme. Potom, co jsme si sotva zachránili životy? Vím jen to, že odsud musíme vypadnout. Hodila by se tvá pomoc. ORIGINÁLNÍ ANIME SÉRIE OD NETFLIXU Někdo… Kdokoliv! Skrýváme se před světem 5 let.

Tohle není život, jen tu čekáme na smrt. - Čekáme na mámu a tátu! - Ti se nikdy nevrátí! Kaiju obsadili kontinent. Pomoc nepřijde. Bože můj, bože můj! Vítej, kadete. Já jsem Loa. - Proč jsi vstoupila do zařízení střechou? - Zkratka. - A proč jsi nepoužila žebřík?

- Kratší zkratka? LETOS V BŘEZNU Máme šanci bojovat a najít mámu s tátou. NAVZDORY VŠEMU Jako by se svět zbláznil. Malí kaiju, on… Nevím, co je nutné. Nebo správné. MAJÍ Poslouchej mě.

Ukážeme jim, co dovedeme. JEDEN DRUHÉHO Radím vám okamžitý ústup. Špatná rada. Společně! Pokračujeme! Jsme na řadě. Když budeme mít štěstí, přežijeme den. Běž, běž, běž!

Co je to? Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty změny frame ratu jsou strašně rušivé. Jako by jim po těch akčních scénách nezbyl budget na zbytek. Já vím, že se tím snaží navodit feel klasického anime, ale podle mě se to k cell shade animaci vůbec nehodí.

10

Odpovědět

Přesně podle šablony! :-D :-D :-D

Jak udělat trailer na blockbuster

40

Odpovědět

Na Netfix podezřele bílé...

139

Odpovědět

Neboj se, oni si spraví chuť v nové serii Zaklínače.

66

Odpovědět

To už je fakt nemoc tohle. Když to není "fuj fuj černí", tak to je "ježiši, jak to, že tam nejsou černí, abych mohl říkat fuj fuj?"

55

Odpovědět

+AnonyMařkaáá tady je někdo nechápavej co Mařka? ;)

53