Pacific RimJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:428
Počet zobrazení:5 957

Na Zemi udeřily ohavné příšery a chystají se ji zničit. Lidstvo se ale jen tak snadno nedá a pod taktovkou Guillerma Del Tora vysílá do boje to nejlepší, co má. A možná se budete divit, kdo všechno je na naší straně.

 

Přepis titulků

Vždycky jsme si mysleli, že mimozemšťané přijdou z vesmíru. Spletli jsme se. Přišli z oceánu, což je technicky taky vesmír, protože ve vesmíru je všechno. Na tom ale nesejde. Nicméně z oceánu se vynořily obří příšery a ničily vše, co jim přišlo do cesty. A potom, co to v OSN zřejmě přehnali s anime, se rozhodli, že bojovat s příšerama se dá jedině s našima vlastníma příšerama. Navrhuji, abychom na Kaiju, hned jak se objeví, hodili atomovku.

Já navrhuji, abychom postavili obří roboty. Stejně velké jako Kaiju. - Abychom se mohli dívat, jak se perou. - Jo, jo. - Skvělý nápad! - Udělejte to, prosím. - Pche, atomovky! Tak jsme ty roboty postavili. Říkáme jim Jaegers. Teď jsme slavní a také poslední nadějí Zem... Já s tím úvodem můžu klidně pokračovat, ale komu přijde, že dvacetiminutový úvod před názvem filmu dává smysl?

To je moc zdlouhavý. Tak jo, tady je název. JAK MĚL SKONČIT PACIFIC RIM Dochází nám kyslík. Umřeme tady! Už nám nic nezbylo! Jedna věc nám jééště zbyla. Meč.

To je za mou rodinu! Páni! Ten meč byl vážně účinný. Proč jsme ho nevytáhli hned na začátku? Protože nadělá spoustu nepořádku? Asi jo. Přesto mi to vnuklo jeden nápad. Tak jo, Gypsy, detekujeme pohyb. Blíží se k vám dva Kaiju. Analogový sek!

To je první. Analogový sek! A tohle je ten druhý. Takhle je to snazší. Udělejte místo pro uklízecí četu! ÚKLIIID! - Tak jo, lidi, je čas na úklid! - Jo! Do toho, supervysavači!

Supervysavač! Pozor, z trhliny vychází třetí signál! Je to kategorie 5! - Díky, Voltrone. - Jasňačka! Dobrá práce, týme. JO! Jo, bojovat s nima tady je daleko lepší, než čekat, až přijdou oni k nám. Ale není to tak boží. KONEC Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Nazdar, hoši!

Jsem zpááátky! DEN NEZÁVISLOSTI Kde je to moje zatracený tlačítko na odběr? Je přímo tady. Díky, že jste se dívali.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Navic se neukazal Superman ani Batman, aspon na kafe s Kaju mohli zaskocit...

120

Odpovědět

dneska jsem se na ten film díval. A upřímné trailery tohle jenom podpořily moje pocity. :)

83

Odpovědět

Tak už víme proč nebyly ty atomovky za který jsem tolik orodoval v upřímném traileru :-D

72

Odpovědět

O pravém důvodu bys věděl už dávno, kdybys nebyl no brain sheep. :D

84

Odpovědět

akorát že ty potvory byly stavěné pokaždé s vylepšením, aby odolali tomu, čemu předtím podlehli - něco jako v Kulhánkově Vyhlídce na věčnost, kde Slíďáci byli po každé smrti imunní na to, co je předtím zabilo

138

Odpovědět

takže ty další potvory by si vzaly přilby jako měli rytíři :-D
Až se jednou něco opravdu objeví tak uvidíme jak si poradíme.
Ale pokud něco dokáže procestovat půl vesmíru, aby se sem dostalo, pravděpodbně naše špuntovky jim budou k smíchu. Pak přijde na řadu ATOM s heslem, že když naší planetu nebudeme mít my tak nikdo :-D

171

Odpovědět

Takových filmů, co jdou ukončit v první minutě je více. Například Godzila (proč na ni prostě neposlaly pár nějakých bombardérů a stíhaček, by zdechla hned a nemusela rozbořit celý město).

291

Odpovědět

Hm pokuď vezmeš tu Japonskou tak tohle jí nezabije. Pokuď myslíš tu americkou tak určitě

50

Odpovědět

Vykradeno NGE, odpad! a vubec, jedinej del Toro je pro mě Benicio

1518

Odpovědět

Po uprimnym traileru uz to nemelo takovy efekt, ale stejne vyborny.

632