Skeče asdf movie 12

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:6 680
TomSka přináší už dvanácté pokračování svých klasických asdf movie. Čeho se dočkáme tentokrát?

Přepis titulků

Ještě zatlač! Tlač! Gratuluji, nacpali jsme ho zpátky. Jsem na cestě, jsem na cestě. Jsem na cestě, abych tě snědl! Tati, jsem gay. Nemám syna! Tohle není můj dům. A,B, C, D, E, F, Glock!

Řekl tu někdo: "Vafle?" Ne. Mám poškozený mozek. Nůž! Můj oblíbený. Přál bych si, aby na mě lidé byli milí. Tvé přání je... pěkně hloupé. Hele, dokáže tvá holka tohle? To je sexy.

- Máš padáka! - Nemám, já končím! Nemůžeš skončit, já končím! Nemůžeš skončit, jsi žába! Nechoď na mě se žábou, jsi má žena! Nejsem tvá žena, ty jsi má žena! Ahoj, zlato, jak bylo v práci? Dobře, ale dala jsem výpověď. Nemůžeš dát výpověď, máš padáka!

Snad mě nesrazí auto... To je za to, žes spal s mou ženou! Zdravím, umí lidé létat? To je škoda. To je Johnny Velká Noha. Moje nohy nejsou až tak velké... Zatraceně, Johnny Velká Noho! To není má ruka...

Ahoj, máš příjemnou bradu. Ale ne, střelec! Pobodám tě! Sen, no. Kde je? Dobrá zpráva, zachránili jsme vám nohy. Tady jsou. Opouštím tě, Jerry.

Tebe a tvé nevhodné chování. Má pusa chutná jako zuby. Nechci být matkou. Ale ne... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oceňuji, že se do toho překladatel pustil i přes to slovo "Hay", který je vlastně do češtiny nepřeložitelný v tom kontextu :D :D

00

Odpovědět

nevtipná slabota pro infantilní panice bez špetky smyslu pro humor

012

Odpovědět

Oceňuju překlad Gun na glock any to sedlo do abecedy.

210

Odpovědět

A ze všech skečů to byl ten nejlepší

05

Odpovědět

+Tvé jménoJá mám rád asdf movies or střední školy. S kámošem jsme tím jednu dobu srali každého jak jsme to pouštěli furt dokola a každý další díl je něco jako dar. Něco jako posvátná věc. Nemluv mi tu do asdf movies když jim nedokážeš oddat srdce jako jiní

45

Odpovědět

+WowzisAsis to špatně pochopil. Nikdo tu tvoje oblíbené masturbační video neurazil.. Z tohohle videa mi a b c d f gun přišel taky nejlepší..

01

Odpovědět

Na to, že na to měl rok... Tentokrát trochu slabší.

74