Skeče asdf movie 13

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:5 511
Mysleli jste si, že nesmyslným skečům je konec? Že patří do minulého desetiletí? Omyl! TomSka vrací úder už po třinácté! A stejně jako na potitulkovou scénu u Marvelu se vyplatí počkat, až skončí reklama ;). 

Přepis titulků

Placák! Stokrát! Neee!!! - Tati. - Aha. - Zdar, Maršmaláku! - Čauko! - Jak se cítíš? - Vinen! - Vyjdi s pravdou ven! - Jsem gay! - Hele, ta tvoje holka…

- Co s ní? - Mlátí mýho koně. - Máš zbytečně moc nohou! - Z kama jsou děti? - Z dětský pistole. - Co?! Hej, pane kačko, co děláš s tou smyčkou? - Miluju tě! - Mám přítele! Achjo, furt žiju! - To je můj kluk! Ne, můj chlapče! - Tati, pomoc! Co je k večeři? Moje oblíbené! Mňam-ňam-ňam! - Rozjedem tuhle párty!

- Tohle je pyžamová párty. - Slunce mé jasné! - Nazdáááár! - Připraven na smrt? - Ne. - Tak přijdu jindy! - Co je to za rasu? - Francouz. - Haf-oui! Až vyrostu, chci být doktor jako vy! Ty nevyrosteš. - Pčík! - Jsem volná! - Mám… tě na kameře! - Mám… pro tebe kytku! Zatančíme si velrybí tanec!

Bo-žín-ku! Ty jsi debil! Muffin’ time, karetní hra, je venku! Sbírejte a hrajte karty akce, útoků a pastí ve hře štěstí a chytrosti! K vítězství stačí mít 10 karet! Ale v každé krabici je jich víc než 100, může se tedy stát cokoliv! Objednejte si na MuffinTimeGame.com - Mám tvůj nos!

- Co je to „nos“? Netuším. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vážně? Z kama? Kam se poděla čeština?

15

Odpovědět

https://cs.wiktionary.org/wiki/odkud
Možná je to nářečně, ale čeština to pořád je :-)

62

Odpovědět

Spisovna cestina je nuda.

41