Ať vejde ten pravý

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:3 180

Co byste dělali, kdyby vám na dveře zaklepal upír? Pustili byste ho dovnitř? Mrkněte na další skeč z kanálu TomSka a nezapomeňte video dokoukat do konce! 

Poznámka:
V jedné chvíli upír místo Can I come in? (Můžu dovnitř?) řekne Can I come out?, což je ve videu přeloženo jako Můžu s pravdou ven?, což přesně nevystihuje dvojí význam spojení come out. Toto frázové sloveso může totiž znamenat vyjít ven (v protikladu k Můžu dovnitř? jako Můžu ven?), ale také veřejně či blízkým oznámit svou (zpravidla minoritní) sexuální orientaci.

Přepis titulků

Tento skeč sponzoruje VPN Surfshark. Dobrý den. Můžu dovnitř? Ne. - Prosím? - Ne. - No tak. - No jistě, v žádném případě. - Co teď? - Pořád ne. Pardon, jste upír? - An…

Ne. - Upíry někdo musí pozvat dovnitř, co? - Jak to mám vědět? - Ukaž zuby. - Nemám zuby. - Ale no tak. Usměj se na nás. Určitě máš hezký úsměv. No tak. Já to věděl! Jsi upír. - Můžu dovnitř? - Ne. - Spadl mi míč. - No jo. - Můžu dovnitř a vzít si ho? - Ne, přinesu ho. - To nemusíte.

- Tady máš. - Můžu si dojít pro míč? - Nechám si ho. - Měl bys jít. - Tak jo. Dobrý den, jsem někdo jiný, můžu dovnitř? - Proč chceš dovnitř? - Chci si zahrát Wii Sports. - Nemám Nintendo. - Já jo. - Spadlo mi… - Ne. - Můžu dovnitř? - Ne. - Můžu s pravdou ven?

- Jestli chceš. - Ještě ne. - Tak já jdu. Ne! MŮŽU DOVNITŘ? - Jsi v té krabici, co? - Ne. - Takže ji můžu probodnout? - Nedělej to. - Protože jsi uvnitř? - An… Ne. - Tak jo. - Panebože. - Co?

- Probodl jsi ji. Byl to dárek. - Co v ní bylo? - Kůň. - Aha. Áha. - No jo. - Nechtěl jsem to udělat. - Co? Nenechals mi na výběr. Jdu na to. To ne. - Můžu dovnitř? - Ne. - Nemůžu dovnitř? - Ne. - Aha.

- Aha. Do prdele. To byl lacinej trik. - Já to tak nechtěl. - Takže mě sníš? - Ne. - Jsi upír. - Nejsem. - Kdo jsi? - Svědek Jehovův. - Cože? - Znáte učení Ježíše Krista? Ale ne. To je mnohem horší. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Ten film jsem viděl ve dvou verzích, ale na tuto buznu koukat nebudu, nazdar.

115