Bane po Batmanovi

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:399
Počet zobrazení:5 989
Už jste u nás mohli sledovat, jak to dopadlo s s Jokerem po událostech Temného rytíře, teď se však můžete podívat na smutnou i hřejivou výpověď posledního Batmanova nepřítele, kterého skvěle napodobil herec Chris Kattan.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Co jsi zač? Gothamské zúčtování. O 7 LET POZDĚJI Změnil jsem svoje chování. Rozhodl jsem se kráčet ke světlu, namísto těšení se na temnotu. Bane obdržel podmínku, stal se součástí gothamského programu "Nový začátek"... a snaží se přizpůsobit novému životu v Gothamu.

Docela hodně jsem zhubnul. Pravděpodobně budu bulimik. Myslel jsem si, že jsem tlustý. Příliš jsem se srovnával s postavami jiných. Pardon, můžete zvednout tu plechovku? Cože? Není hezký dělat nepořádek! Gotham není tak zlý. Až na dopravu. Jeďte. - Děláte ještě snídaně?

- Nerozumím vám. Já zase nerozumím tobě. Promiňte. Občas mi chybí rdoušení a vyhrožování světu nukleární bombou, začal jsem však chodit na lekce flétny. Mám kolekci kšiltovek. Zatím jich mám jen pět. Narodil jsem se ve Stínech. V uzavřené komunitě hned za Gothamem.

Nevím, jestli se budu dívat na Newsroom, Aarona Sorkina mám rád. - Já to zvednu. - To je dobrý. Moc se mi líbil Moneyball. Ozvěte se, kdybyste si chtěl někdy vyrazit. Jsi prázdný, kamarádíčku? Online seznamka mi moc nejde. Vždy jim pošlu fotku a už se neozvou. ÚAMK? Zabouchl jsem si klíčky v autě. Bane momentálně dochází na kurzy zvládání vzteku.

Musí si odpracovat 275 000 hodin veřejně prospěšných prací za zamýšlené zničení Gothamu. ÚAMK? Odemykáte taky domy?

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Perfektné :) prosím vás, vie niekto, čo je to za song, ten čo tam hrá v pozadí?

180

Odpovědět

Dobře to napodobili :D Bože tohle mě vážně ultimátně dostalo :D :D :D

180

Odpovědět

respekt. tohle muselo dát docela zabrat překládat z odposlechu :D

180

Odpovědět

Většinou parodie moc nemusím, ale tohle se vážně povedlo! :D

183

Odpovědět

pekne, ale ma trosku sklamalo ked som ocakaval ze dako upravia a zakomponuju do videa jeho teraz uz znamu hlasku "When gotham is ashes you have my permission to die".

1817

Odpovědět

Chci se zeptat. Jsou v tom videu spoilery k filmu? Jestli jo tak si ho ještě nechci pouštět :)

182

Odpovědět

urcite niesu, kludne si to pozri ;)

183

Odpovědět

ježiš tak uvidiš nějakej spoiler. Se neposereš ne?

1884

Odpovědět

nebylo tu už něco podobnýho? ale jo, paráda..

1812

Odpovědět

Úžasný :) ten hlas napodobil fakt hodně dobře

182