Možná Batman

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:665
Počet zobrazení:7 298

Je tu další parodie na Batmana, tentokrát hudební. Jedná se o coververzi známé písně Call Me Maybe, ve které postava z filmu Temný rytíř povstal něco od srdce Batmanovi zazpívá.

Toto video si užijí pouze ti, co už film Temný rytíř povstal, viděli (naopak pro ty, co film neviděli, může být video lehce spoileroidní).

Přepis titulků

Zazvonil jsem u tvýho domu, tvé tajemství nikomu nepovím. Ale město na tom není nejlíp, jo a mimochodem... To s Harveym Dentem jsou kecy, vím, žes to vzal na sebe. Už 8 let bez netopýra, a tak ti musím říct... Strach jsi vyvolával, kouřový granáty vyhazoval. Kápě Temného rytíře lítala. A co děláš teďka? Hej, když jsem tě potkal, bylo to šílený. Lamborghini a dvě sexy ženský.

Snažil ses tvářit, že jsi šťastný. Ale byl jsi Batman a moc naštvaný. Hej, když jsem tě potkal, byl jsi šílený. Jel sis tím svým tankem po Gothamu. A všichni ti sirotkové se mi smáli. Vím, že jsi Batman. Tak už nebuď líný. Prý močíš do sklenic, máš dlouhý nehty a divný jizvy. A že neřídíš svý auta.

Jo a mimochodem... Myslím, že ona krade, v podpatkách dělá salta. Jako by to nic nebylo. Jo a mluvil jsem o Baneovi? Začíná být slavný, má divnou masku a velký svaly. Jima Gordona málem zabil. Co s tím uděláš? Hej, když jsem tě potkal, bylo to šílený. Jel sis tím svým tankem po Gothamu. Těžko se chodí s churavým kolenem. Jdi za doktorem, ať ti dá třeba dlahu.

Hej, když jsem tě potkal, byl jsi šílený. Použil jsi hák na únos Číňana. Ten svátek Harveyho Denta mě vůbec nebere. Potřebujeme Batmana, tak už nebuď líný. Než ses stal Temným rytířem, byl Gotham na tom hrozně. Byl na tom hrozně. Jako opravdu hrozně. Než ses stal Temným rytířem, byl Gotham na tom hrozně. Teď nám schází Batman, tak buď Batmanem.

Těžko můžeš bojovat se zločinem z východního křídla. Tak startuj motorku a vystřel z tý zbraně. Hej, když jsem tě potkal, byl jsi šílený. Jel sis tím svým tankem po Gothamu. A všichni ti sirotkové se mi smáli. Vím, že jsi Batman, tak už nebuď líný. Než tě Bane vykrade, tak si ohol kníra. Ohol si kníra.

Hlavně si ohol kníra. Masku Batmana si nenasazuj s knírem. Ohol si kníra. Batman nemá kníra. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevíte náhodou jestli se nějak nedé stáhnout toto video v Mp3 nebo 4?

190

Odpovědět

Tady řešíte, že ten zpěvák neumí zpívat..jak kdyby to ta zpěvačka živě uměla.. :D 10*

230

Odpovědět

A teď tuhle parodii!
http://www.youtube.com/watch?v=sS1wzdlu-WM&feature=youtu.be

190

Odpovědět

Hmm, obávám se, že to tu zde přeložené nebude. Zdá se, že to je v podstatě video pouze jen pro fanoušky té hry a těch tu moc nebude. Jinak řečeno to video zaujme a pobaví minimum lidí.
Plus když si tady u toho videa někteří stěžují, že hlavní týpek neumí zpívat, tak si ani neumím představit, co by říkali u toho s Day Z :D

211

Odpovědět

Kdyz uz je tu ten provarenej song tak jednoznacne vede toto armadni provedení :))

http://www.youtube.com/watch?v=B_zhaji9eos

180

Odpovědět

Konecne me neco dokazalo rozesmat.. Super parodie, jak tady tohle, tak i s Instagramem :D.. jen vice takovych dalsich opravdu skvelych videi .)

181

Odpovědět

Ale to je dobre :D konecne se zbavi mte retardovane pisnicky v hlave stejna melodie ale mnohem lepsi text :D

181

Odpovědět

Když už parodii na písničku, tak někým, kdo umí zpívat.

1840

Odpovědět

Tak když už Batman a Call Me Maybe, tak tohle: http://www.youtube.com/watch?v=LM6PO6WtEDc
To
se aspoň rýmuje. Tohle je zoufalý.

1841

Odpovědět

To je mnohem zoufalejší

184

Odpovědět

+FK2není to úplně špatné. jasně je to amatérštější, měli očividně méně peněz na kostýmy apod. Ale když si člověk představí těch několik desítek hodin práce co i s takovou verzí muselo bejt, je to docela ok, očividně se u toho dobře pobavili apod. Docela to ujde.

180

Odpovědět

To že se to rýmuje neznamená že je to lepší.
zpívá hrozně a to co tam předvádí je akorát zesměšnění Batmana.

182

Odpovědět

Minimálně ty tanečky by stáli za vyšší hodnocení :D

193

Odpovědět

Nevim proč tak nízké hodnocení, dobře to vystihovalo Batmana a někdo konečně předělal Call me maybe to poslouchatelnější verze.

185

Odpovědět

Slova jdou, kostymy taky, dokonce ti herci vypadaji dost podobne... kdyby vsak jen umel o trochu lip zpivat... :D

182

Odpovědět

Nepřišlo mit o zas tak špatný, ale stačila by mi tak minuta a pul...:) zbytek už bylo nůďo a protahovaný zbytečne na celej song:/

183

Odpovědět

Jenom takova drobnost, v 1:12 back flip je technicky vzato salto (dozadu) a ne premet. Mozna by to slo prelozit treba: salta dela v podpatkach.....ale to je spis jenom detail, na kterym v podstate nezalezi :D takze je to celkem jedno :D jinak pekna parodie, konecne verze, kterou jsem slysel celou :D

180

Odpovědět

Hmm... já upřímně ani nevím, jaký je v tom přesně rozdíl (dyž tak mě ještě pouč), ale budeš mít pravdu. Opravím, díky ;)

180

Odpovědět

+NinjerPřemet je s rukama a salto (flip) je bez rukou.

180

Odpovědět

sorry batman že to dávam pod teba, ale nemohli by ste preložiť rozhovor Kristen Stewart s Craigom Fergusonom?
Ten rozhovor je tak zlý, že by sa to dalo nazvať monolog Craiga. Neveril by som, že takí ľudia existujú.

link: http://www.youtube.com/watch?v=EnHdF0kDcBw

1833

Odpovědět

Místo omlouvání radši zvedni oči a podívej se na monitoru nahoru vpravo. "Vzkazy a požadavky". Pokud Ti to nedošlo, tak tam se píší takovéhle věci. (;

181

Odpovědět

+MiduNeviem ako teraz, ale mam svoje skúsenosti s “Vzkazy a požadavky”. Nikto tam nechodí :P Je oveľa vačšia šanca, že to uvidí niekto tuna ako tam...ale kvoli teeb to tam dám. A keď to nikto nepreloží tak to bude tvoja chyba! :D

1824

Odpovědět

+MiduTak nakoniec som sa rozhodol, že to tam nedám, je to zbytočné. Nikto to tam neuvidí. Radšej ma opalcujte tuna

1828

Odpovědět

+Miduas you wish

183