Seznamka pro supehrdiny a superpadouchy

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:445
Počet zobrazení:5 964

O Vánocích jsme tu měli krátké video, které vás varovalo před hrozbou zombie a jak se zachovat v případě jejich útoku o Vánocích od skupinky dívek, které si říkají Team Unicorn. Ty mají na svědomí i klip Geek holky a pařanky. Stejně jako na Vánoce si pro nás i na Valentýna připravily tématické video. Tentokrát jde o seznamku pro komiksové superhrdiny a superpadouchy. Uvidíme například zadaného Batmana, Wonder Woman, Poison Ivy či Lexe Luthora. Samotnou seznamku můžete vyzkoušet na superharmony.com

Přepis titulků

Klapka! Takže, co vás sem přivedlo? Byl jsem už unaven z žen, které potkávám u baru, víte? Chci potkat někoho speciálního, jedinečného. Někoho opravdu úžasného. - Vyšlo to? - Co přesně? Potkal jste někoho úžasného? To si ku*va piš. Nemluví se mnou neustále o zachraňování nebo vymýcení zla.

Prostě se mnou mluví o mně. A abyste věděli, tohle nosí do postele. Ale jdi ty. DALI SE DOHROMADY NA SUPERHARMONY Proč jste přišla na SuperHarmony? Byla jsem super osamělá. Počkat, můžu to zkusit znova? Vypadalo to bezpečně.

Tam venku je spousta šílenců a magorů. - Co vás sem přivedlo? - Mám rád jisté množství... kontroly, když přijde na můj milostný život. - Nějaká tajemství? - Nic příliš šíleného. Jednou za čas ukradnu kus koláče. Počkat, co? Když jsem ve stresu, to přece víš. - A co vy?

- Nemám rád sladké. Až na tuhletu. - Takže žádná tajemství? - Řekl bych, že to ani není tajemství. Ale chci zoufale zabít Supermana. SPOLU OD BŘEZNA 2009 Pamela je úžasná. Je krásná, vtipná, přirozená. Alergie to trochu komplikují, ale... Miluju ji.

Upřímně, nikdy bych neřekla, že budu milovat něco, kdo na sobě nemá listy, ale dělá mě tak šťastnou! Na zdraví. Ve světě plevele... je mou růží. Klapka! Je prostě nejlepší.

Tolik ho miluju. Je prostě úžasný a... Jo. - Ty jsi právě... - Jo. Když jsem nadšená, občas mi to ujede. Potřebuju ve svém životě legraci. Mí rodiče jsou mrtví. Celý den zápasím se šílenci. Potřeboval jsem prostě někoho, s kým bych mohl remaxovat. To jsem ho naučila já.

Ano! Myslela jsem, že Robin je jeho milenka. Je to pravda. Pořád jsem nacházela takové malé botičky, trikoty a ty malé kalhotky. Říkala jsem si: "Kdo je sakra tahle děvka Robin?" Je to můj parťák. Miluju ji. SPOLU OD ÚNORA 2011 Promiňte.

Najděte si spřízněnou duši již dnes, na SuperHarmony.com Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak ten konec teda zabili :D

190

Odpovědět

:D toto zabija :D len jedna mala pripomienka: Pamela, alebo: "Poison" Ivy ma na perach vrazedny toxin, ked niekoho pobozka, tak ho to zabije, takze v ich vstahu asi musia byt obmedzenia, inak parada a Batman nema chybu :D

200

Odpovědět

Joker???

180

Odpovědět

Ten Joker je pěkně nadabovanej.Jak v tom filmu. :)

1813

Odpovědět

ja si teda jokera nevšiml

221

Odpovědět

ta pamela mi silně připomínala tu zrzavou zelenou superkočku z novýho star trek filmu. Nikdy bych nevěřil že mě bude rajcovat něco co je zelený ale ta holke je prostě kus!

190

Odpovědět

To teda....Pison ivy byla vždycky sexy ale tedka je uplně....Awesome sexy.
A taky bych nikdy nečekal že si najde Lex Luthor holku.
Ale co tam dělala Mitzi s tou batmanovou figurkou...ježiši. :D :D

200

Odpovědět

Ten konec byl nechutnej. Kdyby vymazli to co ta holka vydávala za zvuky tak by to bylo perfekt. Takhle to u mě ztratilo všechen vtip.

207

Odpovědět

nikdy jsem nemyslelaa,že budu milovat něco co nemá listy to mě dorazilo :DDDD

190

Odpovědět

Kvíz funguje, kolonku jako moc by jste si přály musíte vyplnit jako poslední a stisknout enter a potom pokračovat podle pokynů

180

Odpovědět

batman :D

180

Odpovědět

tak ta Pamela byla opravdu nádherná :)

a Batman to zabil :)

180

Odpovědět

Zkoušeli jste někdo tu stránku? Nějak jim ten kvíz nefunguje :)

180

Odpovědět

to je vyjetost :D

180