Méně tragické příběhy o zrodu superhrdinůDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:5 796

Všichni známe tragické příběhy, které daly vzniknout superhrdinům, jako je Batman, Superman či Spider-Man. Opravdu to ale muselo dopadnout tak tragicky?

Přepis titulků

- Promiň, že jsem se vylekal, tati. - V pořádku, Bruci. Mám tě rád. Naval všecky prachy a šperky! - Máš tušení, kdo já jsem? - Jo, seš mrtvola. Jsem Thomas Wayne, nejbohatší chlápek ve městě. Myslíš, že do místa jako Ulička zločinu půjdu bez ochranky? "Jasně, Marto, pojďme se sami projít i po Třídě násilníků. Nebo do Slepé uličky zločinu." Alfrede, přistav limuzínu.

Komorník na nás čekal v autě, než ta čtyřhodinová opera skončí. Se zapnutým topením a zavřenými okýnky. Tommy Wayne má rád teplíčko. Kal-Ele, díky této zprávě budeš znát svůj původ. Naše planeta umírá. Brzy já i tvá matka zemřeme s ní. A ty budeš na cestě do svého nového domova. Sbohem, synku.

SBOHEM, OTRAVNÉ DÍTĚ Děcko je pryč, nespoutaný manželský živote, tady jsme! Jo, fakt doufám, že spolkne to, že planeta vybuchla, a nevrátí se. Děcko pitomé. - Co se tu děje? - Někomu ukradli auto a zastřelili ho. Pusťte mě tam! - Nastup, Pete. Honem! - Strýčku Bene, to není tvoje auto. Jo.

A ty nejsi moje dítě. Už žádná zodpovědnost! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář