Tajná superschopnost Green LanternaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:6 903

Všichni dobře ví, že Green Lantern není úplně nejužitečnějším superhrdinou. Dnes ovšem zjistíme, že má v rukávu i pěkných pár (sexy) es.

Poznámky k překladu:
Hal Jordan je nejznámější inkarnace Green Lanterna.
Záporák z videa jménem Darkseid je jedním z nejmocnějších záporáků celého DC univerza.

Přepis titulků

Je to na tobě, Hale. Nebojte se, Green Lantern tohoto zlosyna porazí. Myslíš, že mě dokážeš zastavit, smrtelníku? V nejjasnější den, v nejčernější noc mému zraku neunikne žádná zlá moc. Nechť se ti, kteří uctívají zlo, mají na pozoru před mocí Green Lanterna! Co to děláš?

Co to je? Sexy kráska. A nahá. Nechápu, co se to teď děje. No tak, koukej na tu nahou krásku! Pokud slíbíš, že odejdeš ze Země, nechám tě s ní 10 minut o samotě. Přišel jsem dobýt Zemi, ty úchyle, nevzdám se toho kvůli hologramu nějaké nahaté holky. Jasně, chápu, nechceš holky. V pohodě.

Dobře, tohle je divné. Pořád nic? Neboj, to se poddá. No tak, přestaň s tím! Prosím, bojuj se mnou! Prašť mě do obličeje! Hale, co to sakra děláš? Vidíš? I tví přátelé si myslí, že je to úchylné. Proč tam jen tak stojí? Vypadá to divně. Ať zatancují! Ne!

To nedělej! Ahojky, Darkseide, ty fešáku. Chceš koukat, jak tančím? Ahoj, Darkseide, pojď mezi nás naháče. Tohle je nechutné a příšerné. Já mizím. Sbohem. Dokázal jsi to, Hale! Neberte mi to. Jsem hrozně osamělý. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle byl fakt dobrej:)

80

Odpovědět

Nevim proc, ale vzpomnel jsem si na konec Strazcu Galaxie 1 😉

32