Kdyby měl Joker asistentaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:5 012

Kevin už radil kdekomu, dnes ale bude unešen ze skvělých plánů Jokera z filmu Temný rytíř. Má to ale jeden háček.

Poznámka k překladu:
Jokerův plán s otrávením ryb popisuje děj 46. dílu animovaného seriálu Batman.
Goonies (Rošťáci) je je dobrodružný film o partě dětí.

Přepis titulků

Chceš vědět, jak jsem přišel k těm jizvám? Nehoda při rybaření, 1992. Dvakrát se ti zasekl háček ve tváři. Trapas. No nic. Můžem si promluvit o tvém plánu? Vypadám jako někdo, kdo má plán? To si teď děláš legraci? Zrovna jsi mi dal popis nejsložitějšího plánu, co jsem kdy viděl. No, jsem jako pes, co se honí za autem. Pokud psem myslíš někoho, kdo nechal naplnit dvě budovy výbušninami a nechal současně unést prokurátora a zástupkyni prokurátora, a přitom se sám nechal zavřít a vyslýchat Batmanem.

Pak ano, pak jsi pes. Taky je ve stejném vězení týpek, co má v břichu implantovanou bombu s telefonem. Slyšíš se?! Máš plán úplně na všechno!

Je to tak složité, že jediné, co nechápu, je proč. Zkoušel jsem otrávit vodu v přístavu a vytvořit Jokerovy ryby, ale nebylo to vončo. Chtěl jsem světu ukázat, že na to, aby se člověk zbláznil, stačí jeden den. Tak málo stačí, aby byli lidé jako já. Jediný špatný den. - Jasně. A jak to uděláš? - V tomto případě... vyhodím do vzduchu jednu ze dvou lodí.

Ježíši Kriste. Jsi nejlepší plánovač, co jsem kdy potkal ale máš nejtrapnější cíle. Dobře, dobře, proč tak vážně? Jsem dvakrát rozvedený alkoholik. Na vtipy mě neužije. Teď vypadni, dneska mají přijít ještě další tři zlí klauni. Devine, pošli Pennywise, abych mu vysvětlil, jak se nenechat zničit partou rošťáků. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Překládáte skvěle a moc vám za to děkuji. Ale zmínka o goonies je odkazem na To (klaun Pennywise bojuje s parou dětí) a na film Goonies.

12

Odpovědět

Ještě jednou a bez překlepů: Překládáte skvěle a moc vám za to děkuji. Ale zmínka o goonies je odkazem na To (klaun Pennywise bojuje s partou dětí) a nikoliv na film Goonies.

12

Odpovědět

+888Neřekl bych. Je to kombinace dvou odkazů. Pennywise odkazuje na It (To) a partička rošťáků zase na ten film z roku 1985 :) Pennywise mi přišel dostatečně známý, takže do popisku jsem dával jen méně známé Goonies.

13