Between the Buried and Me - The Coma MachineMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:6 061

Between the Buried and Me jsou pravděpodobně nejprogresivnější skupinou současnosti. Za první čtyři roky své existenci nahráli dvě dobře přijatá alba a poté tři z pěti členů ze skupiny odešli. Jakmile se doplnila sestava, vydali průlomové album Alaska (2005) a o dva roky později Colors (2007), které je dodnes považováno za jedno z nejlepších alb vůbec. Od té doby vydali tři LP a jedno EP. Nepřestávají překvapovat a posouvat se dál.

Single The Coma Machine je z posledního alba Coma Ecliptic (2015).

Přepis titulků

Naučil jsi nás, co bylo. Naučil jsi nás, co tam bylo. Naučil jsi nás, co bylo. Naučil jsi nás, co tam bylo. Zvedni naše končetiny k soustředění. Brzy se budeme unášet nocí. Zvedni naše končetiny k soustředění. Brzy se budeme unášet nocí.

Útěk... Sušili jsme mrak života. Rychlý útěk k sametu. Začni se unášet spánkem. Kouř zaplňuje sametovou místnost.

Není další možnost ke zdolání. Záblesk visícího provazu. Šílenství přijímá klenbu. Nemůžu déle čekat. Šňůra blikajících světel, fascinuje moje smysly.

Pulz, který mě naposledy drží při sobě. Ještě jednou. Naposledy. Ještě jednou, naposledy. Není další možnost ke zdolání. Záblesk visícího provazu. Šílenství přijímá klenbu. Nemůžu déle čekat.

Šňůra blikajících světel, fascinuje moje smysly. Pulz, který mě naposledy drží při sobě. Zvedni naše končetiny k soustředění. Brzy se budeme unášet nocí. Zvedni naše končetiny k soustředění. Brzy se budeme unášet nocí. Naučil jsi nás, co bylo.

Naučil jsi nás, co tam bylo. Naučil jsi nás, co bylo. Naučil jsi nás, co tam bylo. Cestování skrz šňůru slz. Křik padá jako vlny, splachuje mou mysl nového světa. Šplhám po kopci zápěstím.

Vstup do zapomnění. Zapomnění. Mé poslední nadechnutí. Kolena padají... Mé poslední nadechnutí. Kolena padají...

Přetočení. Naučil jsi nás, co bylo. Naučil jsi nás, co tam bylo. Naučil jsi nás, co bylo. Naučil jsi nás, co tam bylo. Co jednou bylo. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co takhle Jima Breuera něco, vydal teď metalovou nahrávku "thrash" možná spíš "Old school" by určitě potěšilo

00

Odpovědět

Tak pokud mám hodnotit překlad , není si na co stěžovat snad , ale jinak škoda toho výběru songu od této skupiny .

20

Odpovědět

K čemu anketa? Jestli se video líbí nebo ne je přece vidět podle hodnocení.

21

Odpovědět

:D Taky jsem na to koukal dost divně... na druhou stranu, hodnocení je téměř vždy 7+... někteří hodnotěj 5-6 i když se jim to nelíbí atd. (v komentech se často objevuje, že hodnotěj za překlad... což je sice pěkný, ale tak trochu likviduje primární funkci hodnocení = poznat, jestli má cenu překládat další podobný videa... možná by bylo lepší udělat zvlášť hodnocení videa samotnýho, překladu a třeba i typu videí (může to bejt dobrej formát, ale zrovna nepovedený video = tohle jedno má horší hodnocení, ale překládat další se vyplatí...) atd., možností je hodně)

10

Odpovědět

+BullOverSpíš hodně lidí hodnotí 10 když líbí a 1 když ne :D

20

Odpovědět

+SteverStačí se podívat na Zlopánovo profil :D

21