Big Troubles - Sad Girls

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:3 345

Indie popová kapela Big Troubles se zformovala v roce 2009, ale v její hudbě se hodně projevuje láska k 80. a 90. letům. Jejími zakladateli byli spolužáci z New Jersey Alex Craig a Ian Drennan. Na svém kontě mají zatím 2 studiová alba: Worry (2010) a Romantic Comedy (2011). Několik písní z druhé zmíněné desky si můžete poslechnout zde a já jsem si pro vás na dnešek připravil překlad písně s názvem Sad Girls, ke které natočila kapela také pěkný videoklip.

Přepis titulků

Na rameni mi posedává ďábel. Pošeptal mi, ať tu hru nehraju. Přišlo mi to jako dobrá rada. A teď mě to mrzí. Máma mi říkala, že je svět krutý. Pověděla mi i o zasmušilých dívkách. Tak proč se vůbec snažit, když to vždycky končí stejně? Láska visí ve vzduchu, ale mně je to fuk, protože už nikdy nechci milovat.

A jestli to slovo ještě někdy uslyším, nejspíš si vyvrtám díru do... hlavy. Má příšerné vychování. Neztrácej svůj čas. A máme tu deja vu.

Je to pořád dokola. Máma mi říkala, že je svět krutý. Pověděla mi i o zasmušilých dívkách. Tak proč se vůbec snažit, když to vždycky končí bolestí? Láska visí ve vzduchu, ale mně je to fuk, protože už nikdy nechci milovat. A jestli to slovo ještě někdy uslyším, nejspíš si vyvrtám díru do...

Láska visí ve vzduchu, ale mně je to fuk, protože už nikdy nechci milovat. A jestli to slovo ještě někdy uslyším, nejspíš si vyvrtám díru do hlavy. Někdo tu bude zklamaný. Někdo tu bude zklamaný.

Někdo tu bude zklamaný. Někdo tu bude zklamaný. Někdo tu bude zklamaný. Někdo tu bude zklamaný. Láska visí ve vzduchu, ale mně je to fuk, protože už nikdy nechci milovat. A jestli to slovo ještě někdy uslyším, nejspíš si vyvrtám díru do...

Láska visí ve vzduchu, ale mně je to fuk, protože už nikdy nechci milovat. A jestli to slovo ještě někdy uslyším, nejspíš si vyvrtám díru do hlavy. Díru do hlavy. Díru do hlavy.

Díru do hlavy. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bughero a jeho další sračkové video :D :D :D

1810

Odpovědět

to by o tech svejch oblibenejch mohl rict kazdejch podle me sou fakt dobry metric

180

Odpovědět

BugHer0 - jo, to je jasný, jenže zrovna tyhle jsou opravdu dobrý :)

180

Odpovědět

Maerlyn0: AM už tu jsou a na ostatní se nejspíš časem dostane. Indie kapel je strašně moc, takže je asi jasný, že tu nějaký pořád nejsou. :-)

181

Odpovědět

Už to tady sice píšu po několikátý, ale proč se tady ještě neobjevily kapely jako Arctic Monkeys, The Fratellis, The Hives nebo The Features?

180

Odpovědět

Skvělá písnička i muzika. :_)

180